lostyazilim

Sosyal Ağ Kodlamak için kaynak ??

4 Mesajlar 735 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

pose1233 pose1233 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 351 / 594
  • Ticaret 5, (%100)
arkadaşlar sosyal medya sitesi kurma fikri var aklımda ama hazır bi sistem falan istemıyorum. varsın hiç yapamayım bu fikrimi gerçekleştiremeyim ama hazır bişey olmasın. kendim denemek uğraşmak istiyorum.

farkındayım yapamayacağım ama yapmaya çalışırken ne öğrenirsem kardır.

php bilgim yok ama işlerin nasıl gittigini biliyorum echo post gönderme falan :D

internette sıfırdan sosyal medya kodlamak için videolar varsa atarsanız sevinirim

Kadınlar müthiştir, uzaktan bakınca.
wmaraci
reklam

Sebilisim Sebilisim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Php Coder
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 394
  • Beğeniler 4 / 85
  • Ticaret 3, (%100)
Arkadaşım grafiker olarak tanıtmışsın kendini foruma en azından meslek kısmında öyle yazıyor. Dolayısıyla az çok nasıl olduğunu bilirsin bu işlerin... sosyal medya nasıl kurulur diye video olur mu? oldu diyelim 2-3 aylık bilginle ne yapabileceğini sanıyorsun bu işler o kadar kolay mı? hadi bu işler öyle kolay sadece php bilmekle olur mu? hadi diyelim o da oldu sadece php ile bir sosyal mecra yarattın(!) bu senin kaç yılını alır biliyor musun? hiç düşündün mü neden bu adamlar koskoca şirket kurup yüzlerce hatta binlerce insan çalıştırıyor? Yani insanların şevkini kırmamaya çok özen gösteririm ama insanlarla dalga geçer gibi konu açman çok rahatsız edici.

pose1233 pose1233 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 351 / 594
  • Ticaret 5, (%100)
Sebilisim

https://www.youtube.com/watch?v=rPAqWQGFRiw&list=PLlkGN-8wjPHV41Y12LFD8uttbAd1d_ohe&index=15

bak buldum demekki varmış. ben dedim zaten açamıcagımın farkındayım ama derken ne öğrenirsem kar benim için. söyledim zaten bunu konuda. farkındayım herşeyin

Kadınlar müthiştir, uzaktan bakınca.

Yeninesil44 Yeninesil44 Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek web programlama
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 1034
  • Beğeniler 282 / 281
  • Ticaret 18, (%100)
bence sosyal ağ yerine daha basit şeyler yapmalısın öğrenmek için tema blog vs. ondan sonra asıl yapmak istediğini yaparsın :)

MultiAnaliz.com
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al