wmaraci reklam
lidertakipci

google adwords reklam verdim. sonuçlar şöyle.

14 Mesajlar 2.309 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

kdrclp kdrclp WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Endüstri müh.
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad K** C**
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 120 / 121
  • Ticaret 1, (%100)
Yazı için çok teşekkürler hocam, bende yabancı sitelerim için ikisi arasında kalmış ve adwork daha uygun ve verimli görünmüştü, bu yazıyla kararımı verdim

D2302 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
noop

kişi bu mesajı beğendi.

bilimdili/com
wmaraci
reklam

floodlarcom floodlarcom Redditör Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Floodtör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 408
  • Beğeniler 183 / 186
  • Ticaret 13, (%100)
Adword tabiki en iyisi facebooka göre adwords her zaman 1 adım öndedir. tabi bu sizin reklam verdiğiniz ürüne göre değişir. ben aynı anda facebook ve adwords reklamları veriyorum günlük 100 tl bütce ile ama en çok tarafik facebookdan geliyor facebookdan bazen anında 100-200 kullanıcı siteye düşüyor adwordsde bu böyle değil adwordsde anlık 3-5 tane ançak geliyor 10 nu geçmiyor nerdeyse maliyet yönünden adwords daha iyi ama yoğun tarfik almak istiyorsan facebook bu işte 1 numara.

ben ortalama maliyet adwords de 0,20-0,30 arasında değişiyor günlere göre gayette uygun aslında
facebook maliyeti ise 0,30-0,40 arasında faceden siteye reklam vermiyorum sayfa beğenisi yada gönderileri öne çıkarıyorum
sayfa beğenisinde 0,40 gönderi görüntülemese 0,1 olarak hesap çıkıyor (örneğin bir gönderiyi 20 tl bütçe ile öne çıkardığında 20.000 erişim sağlıyor. bu erişimlerin içindede sayfa beğenisi yada müşteri geliyor.

önemli olan doğru yerde doğru reklam vermektir.
noop

kişi bu mesajı beğendi.

Browland Browland WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Melaturji ve Malzeme Mühendisi
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 1154
  • Beğeniler 747 / 748
  • Ticaret 3, (%100)
Deneyimlerinizi paylaşmanız güzel olmuş. Biz acemiler örnek olabilecek bir yazı.
noop

kişi bu mesajı beğendi.

zangess zangess Ya Sev Ya Terket! Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek webtasarim
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad U** i**
  • Mesajlar 1153
  • Beğeniler 339 / 275
  • Ticaret 13, (%100)
Eğer facebook grup yada sayfa abone, takipci yukseltmek istiyorsaniz fb reklamlari etkili. Fakat anahtar kelimede yükselme ve kaliteli ziyaretçi odaklı bir hedefiniz var ise facebook bir fiyasko. Adwords görevini fazlasıyla yapıyor. Ama ufak bütcelerle yapilan reklam calismalarinin sonucuda ufak oluyor. Yani gunluk 50 tikla siteyi ana sayfaya getirmiyor. :-)
noop

kişi bu mesajı beğendi.

https://biyokimlik.com
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al