wmaraci reklam
lidertakipci

WMAraci.com'a Yakışır Üye Alım Sistemi

30 Mesajlar 3.929 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)
Dur birini dolandirayim, ne de olsa bi şekilde uyelik alabilirim veya kafama gore takilayim nasil olsa uyelik alabilirim. Daveyiyeye gecildigi zaman uye kaybedersiniz belki ama gelende kaliteli uye olur basiniz agirmaz. Bu ne ozentiliktir ne baska bisidir 2 yildir forundayim bir cok kisi istedi davetiye mevzusunu artik gelmelidir. Kaan ve fatih de sonuna kadar haklilr.
KDOGAN Fitzi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

KDOGAN KDOGAN Burada 13 Yıl Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 1901
  • Beğeniler 837 / 757
  • Ticaret 131, (%99)
Phantaso , kesinlikle kardeşim. Yeter ki yeni bir üyelik sistemi ile bunlar aşılsın. Davetiye sistemi olsun olmasın, bizim isyanımız bu üyelere. Rahatsız oluyorum ben kendi adıma konuşayım. Gerçekten çok rahatsız edici. Kimsenin de bu durumdan rahatsız olmadığını düşünmüyorum.

Forum kendisine yetiyor zaten. Üyeler de gelecekse kaliteli gelsinler. Artık WMAraci.com'un ciddi bir forum olduğu kanısına varamayanlar, bu foruma alınmasın. İstemiyorum yahu ben. Gerçekten çok gereksiz ve kirlilik bana göre.

1SMHMedya 1SMHMedya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 505 / 133
  • Ticaret 7, (%100)
Kesinlikle bende katılıyorum. Umarım bu konu yetkililer tarafından değerlendirilir.
KDOGAN

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 10.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 1901
  • Beğeniler 837 / 757
  • Ticaret 131, (%99)

aciltavuk adlı üyeden alıntı

peki bold neden rapor edilir? boldun sana zararı yok boldun istenmeme sebebi nedir?

Web dilinde, bold, büyük yazmak, farklı anlamlar taşır. Mesela büyük yazarsanız, bağırıyor olursunuz. Yüksek sesle konuşuyor olursunuz. Ayrıca, kirlilik yaratıyor. Burası ciddi bir forum. Dikkat çekilmesi gereken yerler bold yapılmalı. Her şey amacına uygun kullanılmalı. Siz rahatsız olmuyor olabilirsiniz ama olması gereken bu. Çünkü; ben benim gibi birçok insanın bunlardan rahatsız olduğunu düşünüyorum. Yıllardır forumlarda takılıyoruz. Forum etiği diye bir şey var. Küçük detaylar prestij oluşturur.
aciltavuk

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 10.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 1901
  • Beğeniler 837 / 757
  • Ticaret 131, (%99)

aciltavuk adlı üyeden alıntı

peki bold neden rapor edilir? boldun sana zararı yok boldun istenmeme sebebi nedir? özel mesajdan reklam yapıyorsa sana zararı nedir bunun? silersin gider kaç saniyeni alır. yanlış anlamayın buun kişisel olarak yazmıyorum genel olarak konuşuyorum. kraldan çok kralcı olmamak lazım. eski üyeler iyi hoş ama yardımda bulunma vs kalktı. adam acemi gelmiş birşey soruyor cevap verenler de acemi bilgilelr zahmet edip kaale alıp iki satır yazmaktan aciz. velhasıl şikayet edip durmak yerine kendini çevreni eşini dostunu düzeltince herşey düzelmiş olacaktır.

Siz olayı yanlış anlamışsınız. Report sistemini ekmek yediğimiz kapıya katkıda bulunmak için kullanıyoruz. Bizim insanlarla derdimiz yok. Biz ekmeğinin peşinde insanlarız. Art niyetli düşünmeyin lütfen. Ben onca insana PM mi atayım? Böyle bir şey mümkün değil. Gerçekçi olalım.
aciltavuk

kişi bu mesajı beğendi.

opencartim opencartim Bir Umuttur Yaşamak! Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek E-Sporcu!
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1178
  • Beğeniler 359 / 372
  • Ticaret 26, (%100)
Fatih kardeşim sonuna kadar haklı, davetiye kesinlikle kaliteyi arttırıcaktır.

KDOGAN adlı üyeden alıntı

Siz olayı yanlış anlamışsınız. Report sistemini ekmek yediğimiz kapıya katkıda bulunmak için kullanıyoruz. Bizim insanlarla derdimiz yok. Biz ekmeğinin peşinde insanlarız. Art niyetli düşünmeyin lütfen. Ben onca insana PM mi atayım? Böyle bir şey mümkün değil. Gerçekçi olalım.

Doğru söylüyorsunuz, tamamı BOLD olan bir konu insanın gözünü bile ağrıtıyor ki, konuyu okumakta zorluk bile çekebiliyoruz.
Bazıları metin boyunu dev gibi yapıyor, vallaha okumadan çıkıyorum direk.

TeKKeN TeKKeN Filmimizle.Com Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Night Manager
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 135
  • Beğeniler 18 / 54
  • Ticaret 0, (%0)
Kurucu Yönetici var kardeşim sitede söylesinize böyle böyle yapalım diye : )
KDOGAN

kişi bu mesajı beğendi.

Adsense Onay Merkezi

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)
Davetiye sistemini ben de isterim fakat yönetim onaylamıyor, yıllardır tartışılan bir konu. Ayrıca sıkıntı gördüğünüzde rapor ederseniz dakika sürmeden gelip çözüyorlar. Bence forumu bu kadar dert etmeyin.
KDOGAN Mustafac

kişi bu mesajı beğendi.

KLavy3 KLavy3 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Army Design
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad U** Y**
  • Mesajlar 556
  • Beğeniler 126 / 90
  • Ticaret 25, (%100)
Son 7 ay veya daha fazladır wmaracı üzerinde ticaret yapmıyorum yapsam da çok ama çok nadir oluyor. Bunun sebebi açtığımız konuların güncel olup olmaması değil kişilerin ya da ticaret yapmak isteyenlerin amaçları dışına çıkmasından kaynaklı bir durum. Web sektöründe e- ticaret forumları gibi bir çok platformların olmasına rağmen, wmaracı gibi, gerek tasarım konusunda göz yormaması gerekse yöneticiler tarafından korunaklı bir yer haline gelmesi de bizi içerisinde tutabiliyor. Ancak ücretli üyeliklere verilen toplu mesaj sistemi gibi yada daha farklı reklam ağları kullanılması biz kullanıcıları oldukça etkiliyor olması gerek ki konuyu açan arkadaşta zaten yeri ve zamanın da güzel bir söylenti ile belirtmiş. Muhakkak ki bu tür sitelerin de kazanç sağlaması gerek ama bu şekilde kazançlar genel olarak bir anda cebe giriyor ancak diğer yandan ise gerçek ticaret yapan üyelerin farklı arayış içerisine girmesine neden oluyor. Umarım daha güzel bir yer haline gelir.

aciltavuk aciltavuk Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek ogrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 270
  • Beğeniler 84 / 50
  • Ticaret 0, (%0)
bir konuda haklısınız : zor elde edilen şeyler insan gözünde daha değerli oluyor. o yüzden davetiye olması iyi birşey.
KDOGAN

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al