wmaraci reklam
lidertakipci

Sitenizi python(Django Web Framework) ile yapabilirim.

2 Mesajlar 362 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

pikselinweb pikselinweb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgisayar Bilimci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad G** D**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 3 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Lisans düzeyi, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri mezunuyum, Django uygulama çatısını kullanarak internet siteleri tasarlıyorum. Ubuntu server üzerinde Nginx+Gunicorn kurulumu yaparak siteleri yayınlıyorum. Gzip, compress, minify ve statik dosya dizimini biliyorum. Ajax, Jquery kullanabiliyorum, dinamik formsetler de bilgime dahildir. Tasarım olarak bootstrap ve sass tercihimdir. Tarayıcı ve hız dostu sade tasarımlar yapmayı seviyorum, fakat istekleriniz doğrultusunda görselliği ön plana çıkarabilirim. Seo konusunda, google'nin kriterlerine büyük ölçüde uyan bir siteye sahip olacaksınız.
Bütün bunlara rağmen neden işsiz olduğumu sorarsanız, ilki bulunduğum muhitte düzgün iş bulamadım.Sözgelimi iş ilanı veren ve sitesinde tasarım problemleri olan medya gurubuna, ana sayfasını yeniden tasarlayarak, mobil uyumlu hale getirerek iş başvurusuna gittim. Benden bütün siteyi baştan sona tasarlamamı ve kodları incelemek için onlara vermemi, bunun neticesinde işe alıp almamaya karar vereceklerini söylediler. Görüşmelerin genelinde PHP, nadiren olsa .NET şartları aranıyor. Django Web Framework ile içli dışlı olduğumu söyleyince argo kelimeler kullanmışım gibi yüzüme bakıyorlar.
Diğer neden ise cv robotu projemi hayata geçirme uğraşımdı. Son olarak askerlik görevimi henüz yapmadığım için elim kolum iyice bağlandı.

Projemi bu ay başında bitirdim. Yine bu ay içerinde askerlik başvurusunda bulunmayı düşünüyorum. Bu da gösteriyor ki Mayıs ayına kadar sürem var, bu süre zarfında küçük-orta ölçekli projelerinizde çalışabilirim.

wmaraci
reklam

DirekMedya DirekMedya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / K
  • Meslek Web Çözümleri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad U** D**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 1 / 14
  • Ticaret 35, (%94)
skype eklermisin istufuk@hotmail.com

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al