wmaraci reklam

Biraz bu konu hakkında tartışalım Facebook kendi kafasına göre engel atıyor !

10 Mesajlar 1.310 Okunma
wmaraci reklam

SemihGULSOY SemihGULSOY WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Social Media Marketing
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 540
  • Beğeniler 24 / 105
  • Ticaret 113, (%100)

Merhaba arkadaşlar tamamiyle görüşlerin sevdiğim bir siyasetçi olduğu için hitler'i facebook'ta profil fotoğrafı yapmıştım aradan bir gün geçti kimsenin şikayet edeceğini sanmıyorum fotoğrafı 1 günlük geçici olarak eklemiştim.
ertesi gün facebook kendiliğinden hesabımdan çıkış yaptı ve o an anladım ne olduğunu
facebook'ta o kadar kişi abdullah öcalan'ın vs fotoğraflarını profil fotoğrafı yaptığı halde engel yemiyor fakat ben hitler yaptığım için engel yedim bence bu durum mark zuckerberg'in yahudi olması ile alakalı bir durum sanırım yediremedi reyizi üzdüm neyse fotoğraflara geçelim.

Hitler fotoğrafının topluluk standartlarını ihlal ettiğini söylüyor ama burada her hangi bir +18 bir şey veya kanlı bir görüntü vs görmüyorum :) normal bir siyasetçi konuşma yapıyor

Buradada beni banladıklarını birdaha yaparsam kalıcı banlanmakla tehdit ediyorlar :D

wmaraci
reklam

glockmae glockmae Hoop biraderim! Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Avare
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** Ç**
  • Mesajlar 401
  • Beğeniler 0 / 207
  • Ticaret 8, (%100)
Hocam bıyıktan +18 yemiş olabilir. hahahahaha!

SemihGULSOY SemihGULSOY WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Social Media Marketing
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 540
  • Beğeniler 24 / 105
  • Ticaret 113, (%100)
glockmae mantıklı kardeşim mark reyiz kızgın şuursuzca engel atma peşinde :D

grsy grsy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 1256
  • Beğeniler 148 / 399
  • Ticaret 22, (%95)
Geçmiş olsun :)

hesap satış
wmaraci
wmaraci

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Dönemsel gelişen badem bıyık nefretimi tetiklese de içten içe sevdiğim bir amca; yağsız badem etkisiyle Facebook bile kıskanıyor demek ki..Ya da dönemsel etkilenen sadece ben değilim ;)

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com

TheWriter TheWriter Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster / Yazar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 0 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba, siyasetçi dediğiniz kişi soykırımcı, çocukları bile canlı canlı yakan dünya hukukunda red görmüş birisidir. Siyasetçi olarak gördüğünüz kişi, insan haklarına aykırı savaş suçları işlemiş Birleşmiş Milletler İnsan Hakları Bildirgesinde geçen şeyleri normal yaşantısında reddetmiştir. Birleşmiş Milletler İnsan Hakları Bildirgesi, Hitlerin yaptıklarını suç olarak görmektedir. Hala hali hazırda bir çok ülke tarafından kendisi yasaklanmış bir insandır.

İnsan hakları suçu işlemiş, çocukları yakıp kül etmiş, bir sürü insanı yerinden etmiş sizin sevdiğiniz '' normal '' diye tanımladığınız siyasetçi resmi kuruluşlarda '' soykırımcı, suçlu, savaş suçlusu, çocuk katili '' olarak geçmektedir.

Bende Türkiye neden geri kalıyor diye düşünüyordum insanların zihniyeti belliymiş.
ustas

kişi bu mesajı beğendi.

TheWriter TheWriter Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster / Yazar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 0 / 15
  • Ticaret 0, (%0)

CenkOnsoy adlı üyeden alıntı

Dönemsel gelişen badem bıyık nefretimi tetiklese de içten içe sevdiğim bir amca; yağsız badem etkisiyle Facebook bile kıskanıyor demek ki..Ya da dönemsel etkilenen sadece ben değilim ;)

Facebookun kıskanması ile alakası yok. Bahsedilen kişi milyonlarca insanın katili, çocuk katili, insanlık suçu, savaş suçu işlemiş resmi kuruluşlarda '' suçlu '' olarak geçen katilin tekidir.

Kaldırılması normaldir.

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Ben hala badem bıyık önemli pay oynuyor diye düşünüyorum.

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com

AzX66 AzX66 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1457
  • Beğeniler 846 / 453
  • Ticaret 14, (%100)
ben burada kullanıyorum o siyasetçinin insanlara ulaştırmaya çalıştığı bir mesaj vardı dünyayı Yahudiler yönetiyor diye pewdiepienın paşına gelenleri gördünüz mü bilmiyorum başka bir dine hakaret geçse videolarında kimse ses çıkarmaz ama yahudiye laf oldu mu adamın sponsorluğunu iptal edip dizisini kestiler iyi suikaste kurban gitmedi

http://shiftdelete.net/pewdiepie-yahudilere-hakaretten-banlandi-78552

üstte acıtasyon çeken kişiye birilerinin dünya tarihinin karanlık olduğunu anlatmasında fayda var ben milyonlarsa kişinin ölümüne sebep olan stalinin resminin engellendiğini görmedim veya nükleer silah kulanan Amerika başkanı rooseveltin resminin

ustas ustas Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 64
  • Beğeniler 10 / 7
  • Ticaret 3, (%100)
Abdullah Öcalan resmi niye sorun değil sormuş arkadaş. Cevabı basit. Abdullah Öcalan daha kendi ülkemizde "barış elçisi, iyilik meleği, demokrasinin önünü açan lider" olarak kutlanıyordu. En çok satan gazeteler, yazarlar aydınlar, tv, medya, siyasiler, iktidarlar hepsi onu bir ışık olarak görüyordu. Sokaklarda mitinglerde posterleri bayrakları açılıyordu karşı çıkan "ırkçı türk, vatan haini, faşist" diye damgalanıyordu. Bu durumda biz böyle tavır alıyorsak yabancı ne yapsın? Adama ikinci Nelson Mandela diyorlar. Direniş özgürlük savaşçısı vs. Kimin penceresinden bakarsan ona göre değişir. Bugün dost olan yarın düşman, düşman ise bir gecede dost olabilir. Bu konuda 1984 Orwell romanını tavsiye ederim

Hitlerin de bazı dış politik konularda haklılık payı var olabilir.
Ülkesinde sanayileşmeyi artırmada büyük katkısı olması da onu iyi yapmaz sonuçta vahşi acımasız gözü dönmüş bir katildi.
1. Yahudi öldürdü diye sevinmesin kimse öldürdüğü Yahudiler yaşlı sakat ve engelli Yahudilerdi. Daha büyük bir amaca hizmet etmekti. Yeni bir İsrail kurulduğunda genç dinamik sağlıklı güçlü nüfus olması için.
2. Öldürülenler Semi olmayan Yahudi yani Avrupa, Rus ve Türk ırkından olan Yahudilerdi.
Hala bugünün İsrail'inde iki sınıf Yahudi var. Örneğin Etiyopyalı siyah Yahudiler var knessette milletvekili olmuşlar fakat hastanede kan vermeleri yasak.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al