wmaraci reklam

wp-content klasörünü görmüyor

4 Mesajlar 927 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

kancaoglu kancaoglu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Hollanda
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar merhaba,
Ben sitemi yeni bir hosta taşıdım. Taşıma esnasında bu sorunu yaşadım.

Warning: Unknown: failed to open stream: No such file or directory in Unknown on line 0

Fatal error: Unknown: Failed opening required ‘/home/domain.com/public_html/wordfence-waf.php’ (include_path=’.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php’) in Unknown on line 0İnternette söylenilen talimatlar ile .htaccess ve ana klasördeki php.ini klasoründeki silmem gereken bölümü sildim.
Buraya kadar herşey normal ama burdan sonra sorun olan konu site wp-content klasörünü yüklü olduğu halde görmüyor. Admin paneline girebiliyorum ama site açılmıyor. Wordpress dili ingilizce, pluginler ve tema görünmuyor. Sorunun ne olabileceği ve çözümü hakkında bilgi verebilecek arkadaşlar bilgi verebilirlerse çok memnun olurum.

Şimdiden teşekkürler

wmaraci
reklam

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)
Taşıma işlemini nasıl gerçekleştirdiniz?
.htacces php.ini silinmesi gereken yer demişsiniz onu da anlayamadım.

Ftp den tüm dosyaların yedeği ile birlikte phpmyadmin yedeği yeterli olmalıydı diye hatırlıyorum.

Eklentileri pasif hale getirip deneyin bir de isterseniz.

halitkara halitkara www.inancgroup.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek bilgi işlem - yazılım destek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 196
  • Beğeniler 139 / 34
  • Ticaret 0, (%0)
Bu All In One WordPress Security and Firewall eklentisinin bir de gizli dosyası var. Ana dizin altında gizli bir dosyaya saklıyor. Hiç fark etmiyorsunuz.

/public_html/.users.ini

Bu dosya içerisinden wordfence-waf.php dosyasını çağırıyor.

; Wordfence WAF
auto_prepend_file = '/xx/xx/public_html/wordfence-waf.php'
; END Wordfence WAF

Ben bu dosyayı uçurunca blog elbette ki hata verdi. Yapmamız gereken şey ise komut satırına girip, .users.ini dosyasını silmek!

# rm -rf .users.ini

alıntı....

taşırken all in one... eklentisini disable edin. hatta kaldırın.

kancaoglu

kancaoglu kancaoglu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Hollanda
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Taşıma işlemini FTP aracılığı ile yaptım. Eski hosttan yenisine dosyaları aktardım. PhpMyadmin'den de database yedeği alarak yeni hosta kurulum yaptım. .htaccess klasöründe 'Wordfence' ile alakalı bütün yerleri sildim. Formlarda user.ini diye bir klasor diyor ama benim hostta user.ini değil de php.ini diye bir dosya vardı. Onun içerisinden " auto_prepend_file = '/xx/xx/public_html/wordfence-waf.php' " şeklinde yazan bölümü sildim. Bu işlemden önce siteye hiç giremiyordum. Bu bilgileri silince admin panele girdim ama bu seferde ne temayı nede pluginleri gördü. wp-content klasörünü hiç görmüyor diye düşünüyorum. Wordpress'in standart temalarını bile görmüyor.

Bu hatayı veriyor.

The theme directory "Newspaper" does not exist.
ERROR: The themes directory is either empty or doesn’t exist. Please check your installation.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al