freelance iş ilanları

Özgün yazı kaç tane yazarsam pr kazanırım?

27 Mesajlar 3.648 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)
Bence hit, Alexa, pr ve diğer zımbırtılar, hiçbirini önemsememek gerek. Önemli olan ziyaretçi memnuniyeti. 10 kişi mi geliyor sitenize, o 10 kişiye de faydalı olmaktır önemli olan. Zaten böyle olunca istatistikler yükselir. Bilmem yanlış mı düşünüyorum?

wmaraci
reklam

ExomyBilisim ExomyBilisim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Web Hosting
  • Mesajlar 190
  • Beğeniler 15 / 33
  • Ticaret 0, (%0)
Herkes yanlış düşünüyorlar sen beni dinle.

günde 150-200 yazı yaz. Her gün siteni 100bin ping servisine pinglettir.Her gün 1000 farklı siteden backlink al. 1-2 güne kalmaz siten p*** olur.

Denemeyin banlanırsınız.

independence independence WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Bilgisayar Programciligi
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 2 / 5
  • Ticaret 17, (%100)
Ozgun yazi kac tane yazarsam Pr kazanirim dusuncesi bastan sona hatali. Sitenize sadece anasayfa yazisi koyun yine Pr kazanirsiniz yahut binlerce yazin Pr iniz yine 0 kalsin. Bunun cevabini size "kesin" olarak verebilecek kimse yoktur eger Google algoritmasini hepten cozup hatim indirmediyse. Ozgun yazi guzeldir cicidir ama her sorunun cevabi da ozgun yazi ozgun icerik degildir.

Forumda "nasil yukselirim" sorularinin cevabi tek bir kalemden cikmis gibi sanki, hepsi ozgun icerik ozgun yazi uzerine kurgulanmis cevaplar. Tamam ozgun icerik fixtir zaten ama tanri kelami gibi her sorunun cevabi da bu olmamali.

Sorunuza kendi fikrimce cevap vereyim.

Siz keyfinizce yazilar yazin, 10 tane yazin yahut 1 tane yazin ama sonra yeniden yazin. Siz sitenizi guncellestirin sitenizle ilgilenin, Google'in sizinle ilgilenmesini Google'a birakin. Google icin hicbir sey yapmayin, sitenizin kalitesi icin bir seyler yapin. Bu durumda Google sizi zaten gormezden gelmeyecektir.

Zargana Zargana WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad Y** U**
  • Mesajlar 994
  • Beğeniler 9 / 303
  • Ticaret 11, (%100)
Yaklaşık 75 tane özgün yazım var. Google'da anahtar kelimede arama yapılınca ya 1. ya da 2. sayfada çıkıyor tüm yazılarım. Yazdığım yazıyı yayınlayıp hemen Google'a bakıyorum, 15-20 saniye önce indekslendiğini görüyorum. Örümcekler sitemden ayrılmıyor ama daha PR1 bile olamadım. Ama milletin hızlı indeks için bile SEO yaptırdığını düşünecek olursak, yarım dakika bile geçmeden indeks aldığımı görmek sevindirici. Başkaları benim internet ortamında ilk kez yayınladığım bir yazıyı kendi yazıları gibi yayınlayamıyor hiç değilse.

Ne ekersen onu biçersin
wmaraci
wmaraci

homfa homfa Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 12.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 478
  • Beğeniler 26 / 69
  • Ticaret 3, (%100)
Herkes ilk başladığı zaman heycanlanır işte şunu yaparım pagerank artarmıya çalışılırdı.Şimdi Google kafası on numara olduğu için rasgele pr belirliyor artık önemi yok boşuna uğraşma ve İsmail kardeşimize gönülden katılıyorum

Winman Winman Guzelbilgi.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 1780
  • Beğeniler 329 / 328
  • Ticaret 48, (%100)

Exomy Bilişim adlı üyeden alıntı

Herkes yanlış düşünüyorlar sen beni dinle.

günde 150-200 yazı yaz. Her gün siteni 100bin ping servisine pinglettir.Her gün 1000 farklı siteden backlink al. 1-2 güne kalmaz siten p*** olur.

Denemeyin banlanırsınız.

şaka de ???

MichaeL MichaeL Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek web tasarım
  • Mesajlar 138
  • Beğeniler 4 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
destek ve yardımlarınız için sizlere teşekkür ediyorum.pr baya bi önemsiz hal almış bakıyorumda. :) benım hedefım artık hit. :D benım günlük hit belli olmuyor mesela dün 3 k idi geçn gün 300 idi belli olmuyor yani.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al