lostyazilim

1 ayda Alexa'da Yükselmenin Tek Yolu !!

174 Mesajlar 45.327 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

zeytin8899 zeytin8899 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Rize
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 1015
  • Beğeniler 60 / 212
  • Ticaret 16, (%100)
Alexsa' nın yüksek olmasının ne yararı var? Cevap: hiçbir yararı yok.

Yorum grupları+ toolbar ile ilk 3000 e soktuk ne yararı oldu? cevap: hiçbir yararı olmadı.

Site kalitesinde alexsayı baz alan arkadaşlar benim gözümde kesinlikle amatördür.

Benim kendi sitem anahtar kelimelerinde googlede 1. sayfada ama alexsası şuanda 44 binde.

Tanıtım yazısı alırken ve reklam alırken sitelerin alexsasına bakarak almayın.

https://discord.gg/S6mByw8
wmaraci
reklam

demontara demontara Mobil Ziyaretçi Trafik Sistemi Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Yazılım & Sistem Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 259
  • Beğeniler 54 / 53
  • Ticaret 2, (%100)
ilk 500 ve ilk 1.000 site arasına gelen siteler tanıtım yazısı ve reklam onayı vermeyen sitelerin onaylarından daha kolay geçiyorlar.

Alexada yükseldiğinde arama motoru indexleme hızı öncekine göre artış gösteriyor.

Senin siten zaten 44.000 de olduğuna göre günlük toplamda 40-50 kişi felan giriyor demektir.

opencartim opencartim Bir Umuttur Yaşamak! Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek E-Sporcu!
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1184
  • Beğeniler 373 / 373
  • Ticaret 26, (%100)
1. Alexa hiç birşeye yaramaz, siz onun peşinden değil o sizin peşinizden koşsun.
2. Aylık 750 $ [2,800 TL] bir ücret size vermek yerine bu parayı kaan gültene verir seo yaptırırım.
3.Bu şekilde, bir ilerleme sağlayan siteleri daha sonra, bu hizmeti almadıklarında alexanın dibini ve google amcanın tokatını yememe gibi bi durum olamaz. İlla şlaaap diye vurucak google amca.

Yani üstüne üstelik, türkiyenin piyasa durumu belli, herkes asgari ücret ile çalışıyor ve web siteleriyle üç beş bişeyler ne gelirse diye uğraşıp duruyorlar.

Peki ya sorarım size, "Türk" olduğunuz halde neden "Dolar" bazlı çalışma sistemine gerek duyuyorsunuz? Oraya direk 2,800 TL yazsanız olmuyor mu?

Ülkemiz deki ekonomik kriz olduğunu bildiğiniz halde, buralarda 3-5 kuruş kazanmak isteyen insanlara 750 $ lık bir aylık ödeme planı çıkartmak sizce ne kadar mantıklı ?

Web siteleri de, insan bedeni gibidir, organik ürün tüketmezde hormonlu ürün tüketirse iflas eder.

Amacım konuyu baltalamak v.s başka birşey değil iki iki daha dört. Şeffaf olmakta fayda var.

Not: Emeğinize saygım var. Sonuçta sizde uğraşıp birşeyler yapmaya çalışıyorsunuz bunu atlamamak gerekir.

• Üyelik 18.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 259
  • Beğeniler 54 / 53
  • Ticaret 2, (%100)
Herkesin fikri farklıdır.
Paran varsa ister seo'culara ver Alexa'ya ver senin fikrin.

Bu hizmeti daha çok haber siteleri tercih ediyor, normal bir site almıyor parası yok alamıyor zaten :)

ilk 4 paket yoktu zaten önceden. 750$'lık paketi fiyatı kasıtlı olarak yüksektir :)
Zaman zaman açma saçma mailler geliyordu, ilk 100 istiyorum ne kadar diye sırf sormasınlar diye eklendi.

Bizim türk sitelerinin bu tür hizmetlere ayırdığı para aylık 100$ seviyesindedir.

Hizmet alan müşteri grubu Paket-1000 aralığını seçer genelde biz de onları ilk 1.000 site altına indirir ve 500-600'lere getiririz oralarda kalır.

Biraz daha yüksek yer isteyenleri 250-500 aralığında tutarız daha da yukarı göndermeyiz site takibe vs ye girmesin diye.

Alexa 250-500 aralığı güvenli bölgedir takip edilmez ama bakıldığında sitenin sıralaması içinde iyi bir yerdir.

wmaraci
wmaraci

MesuT MesuT Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 1831
  • Beğeniler 1585 / 557
  • Ticaret 2, (%100)
Kodsuz programsiz ben 3 haftada 19 kya vardim illa para vermenize gerek yok pc kullanan bi kac akraaba yeterli

• Üyelik 18.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 259
  • Beğeniler 54 / 53
  • Ticaret 2, (%100)
19.000 iyi bir sıralama değil bize göre amatör,
Biz web sitelerinizi 30-45 günde Türkiye sıralamasında ilk 200-250 site arasına getiriyoruz :)

Tabi siz yinede Kodsuz programsız devam edin hatta buraya yazın 1 ay sonra kaça geldiğinizi :)

Lim10Ata Lim10Ata Müsait Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 1152
  • Beğeniler 312 / 314
  • Ticaret 42, (%100)
Konuyu okudum alexa önemli birşey değil hatta hiç önemli değil 3 haftada alexa 2000 e geldim programsız kodsuz, yararı neydi sence ? cevap hiçbirşey,

Alexa yükselmek isteyenler tabi ki olacak ama fiyatlar çok uçuk geldi bana özellikle de sonunda hiçbir yararı olmayan birşey için.

• Üyelik 18.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 259
  • Beğeniler 54 / 53
  • Ticaret 2, (%100)
Alexa sırası Önemli yada değil bu tartışılır ayrı konu. Alexa değerini nasıl kullandığınıza bağlı olay aslında.

Bizden hizmet alan bir çok site, bunu iyi yönde değerlendiriyor özelliklede haber siteleri ve içerik saglayıcı siteler.
ilk 300-400 site arasında tanıtım yazısı ile para kazanıyorlar bir kısmınıda Alexada kalmak için ödüyorlar işler bu şekilde yürüyor.

batuski batuski WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 82
  • Beğeniler 60 / 21
  • Ticaret 7, (%100)
referans olarak kendi sitenizi göstermişsiniz 19k Türkiye sıralamasını beğenmemişsiniz de sizin siteniz şu an Türkiye 41 k Dünya 1.975.000 gözüküyor.Ben mi yanlış görüyorum öyleyse kusura bakmayın şimdiden özür diliyorum
demontara

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 259
  • Beğeniler 54 / 53
  • Ticaret 2, (%100)
Önemli bir konuya değindiniz için teşekkür ederim. Çoğu üye kontrol etmeden kendi fikirlerini yazıp yada sistemi kötüleyip gidiyor, siz en azından bakmışsınız sistem nedir diye.

Üyelik paneli değiştiği için sıralaması gitti, ortalama 25 gün sonra yeniden sıralamaya girmiş olur. Sıfır bir sitenin kaç günde sıraya girdiğinide görmüş olursunuz böylece.

Sırası güncellenince size mesaj atarım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al