wmaraci reklam

bedava subdomain veriyorum arkadaşlar

33 Mesajlar 4.428 Okunma
smmexpress

ecealper ecealper Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / K
  • Meslek öğrenci-üniversitenin dergisin
  • Mesajlar 336
  • Beğeniler 7 / 80
  • Ticaret 0, (%0)
yok travian pvp falan bilmiyorum ilgimde yok öyle server falan şeylerine bende öğrenmek için hazır forum falan kurmak isterim ama daha sonra (: olur mu acaba (:

Ek Olarak: .tk dan da bir domain alırım öylesine yine öğrenmiş olurum sonra tekrar iade ederim size (;
RepizLi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

RepizLi RepizLi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek dsa
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 3 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

ecealper adlı üyeden alıntı

yok travian pvp falan bilmiyorum ilgimde yok öyle server falan şeylerine bende öğrenmek için hazır forum falan kurmak isterim ama daha sonra (: olur mu acaba (:

Ek Olarak: .tk dan da bir domain alırım öylesine yine öğrenmiş olurum sonra tekrar iade ederim size (;

iadeye gerek yok zaten .tk ile kendi sitenmiş gibi tanıtırsın :) ama .tk nın bi gıcık yanı var arada bir reklam gösterior o belli oluyor normal forum kurmak tabikide yasal ama içindeki bilgiler önemli isminizden anladıgım kadarıyla bayansınız ama yinede söliyim örn: +18 şeyler paylaşımı yada eklemek yasak görüldügü takdirde adminler tarafından direk siliniyor.

ecealper ecealper Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / K
  • Meslek öğrenci-üniversitenin dergisin
  • Mesajlar 336
  • Beğeniler 7 / 80
  • Ticaret 0, (%0)
yok öğrenmek için zaten kullanmıyacam sadece kurulumunu falan öğreneyim bir kaç gün durur yada tamam öğrendim diyene kadar sonra veririm (: öyle şeyler paylaşmam merak etmeyin
RepizLi

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 22.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek dsa
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 3 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

ecealper adlı üyeden alıntı

yok öğrenmek için zaten kullanmıyacam sadece kurulumunu falan öğreneyim bir kaç gün durur yada tamam öğrendim diyene kadar sonra veririm (: öyle şeyler paylaşmam merak etmeyin

sen buradan adminlerden istekde bulun ozmn onlar yarın öğlene açarlar

wmaraci
wmaraci

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)
Sınırsız diye bir şey yoktur. Öğrenelim artık şunu. 2 gün sonra hostunuz size sunulan cpu limitini aştı derlerse hiç şaşma.

• Üyelik 22.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek dsa
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 3 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

isousluer adlı üyeden alıntı

Sınırsız diye bir şey yoktur. Öğrenelim artık şunu. 2 gün sonra hostunuz size sunulan cpu limitini aştı derlerse hiç şaşma.

limitli paketlerde en fazla 100GB var b.ihtmial sınırsızda 250-300 GB falandır subdomainleride sayarsak doldurma imkanı 0 :)

• Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)
Siz şimdi o kadar alanınız olduğunu mu düşünüyorsunuz? Biraz fazla trafik harcayın birkaç da boyutu yüksek dosya depolayın görün bakın ne oluyor. :) Sınırsız ibaresi sadece göz boyamaktır, başka bir şey değil.

Ek Olarak: Ayrıca o 250 gblik disklerde sizden başka hostların da olduğunu unutmayın. :)
Seomple

kişi bu mesajı beğendi.

Seomple Seomple Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek E-ticaret & Seo Danışmanlığı
  • Mesajlar 793
  • Beğeniler 33 / 240
  • Ticaret 26, (%100)

Siz şimdi o kadar alanınız olduğunu mu düşünüyorsunuz? Biraz fazla trafik harcayın birkaç da boyutu yüksek dosya depolayın görün bakın ne oluyor. :) Sınırsız ibaresi sadece göz boyamaktır, başka bir şey değil.

Ek Olarak: Ayrıca o 250 gblik disklerde sizden başka hostların da olduğunu unutmayın. :)

2 senedir bu konuyu anlatamadım gitti :D SINIRSIZ (15 tanecik :p ) mesaj yazdım bu konu hakkında kimse anlamıyor :)

• Üyelik 22.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek dsa
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 3 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

söyledigine pek katıldıgımı söyleyemem şu anda 6000 den fazla müzik koydum ftp sunucuya ve subdomain içinde hepsine en fazla 1 mb bile desek 5.7 GB eder ki bazıları 12-20 mb fln gecede depolamaya bırakıcam ve neden sana katılmıyacagımıda söyliyim resmi işlerde göz boyama fln olmaz evrakda sınırsız yazmakta bu konudada dava açma hakkım var dedigin gibi olursa :)

• Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)
Dava açma hakkın mı var. Bak buna gülerim işte. Sana sınırsız dedikleri ne oluyor biliyor musun? Sadece adil kullanım alanı. Adil kullanım alanı da sadece website dosyaları oluyor. Yani burada asıl suçu sen işliyorsun depolama yerine kullanarak. Müzik ekledim diyorsun. :) Bana inanmıyorsan o küçük yazılarla yazılmış sözleşmeyi oku. Hatta direk dava aç sen. :)

Ek Olarak: Resmi işlerde göz boyama olmaz mı? Bak çok güzel bir örnek geldi aklıma. Mesela konuşma operatörleri bi kampanya yapar. Derki sınırsız konuşmak ayda 50 lira. Ama sen en altta hızlı hızlı geçen yazıyı okuyamazsın. Orda sınırsız değil de 5 bin dakika yazar mesela. :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al