freelance iş ilanları

bedava subdomain veriyorum arkadaşlar

33 Mesajlar 4.934 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

RepizLi RepizLi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek dsa
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 3 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

isousluer adlı üyeden alıntı

Dava açma hakkın mı var. Bak buna gülerim işte. Sana sınırsız dedikleri ne oluyor biliyor musun? Sadece adil kullanım alanı. Adil kullanım alanı da sadece website dosyaları oluyor. Yani burada asıl suçu sen işliyorsun depolama yerine kullanarak. Müzik ekledim diyorsun. :) Bana inanmıyorsan o küçük yazılarla yazılmış sözleşmeyi oku. Hatta direk dava aç sen. :)

sözleşmeyi okudum kardeşim bu zamana kadar yaptıgım tüm işlerde sözleşmeyi direk okurum zaten istemcil.netten alıcaktım ama orda beni aşan sözleşme kuralları vardı .s bende natrodan aldım senin dediklerinede hiç rastlamadım sadece telif hakkı olmayan dosyaların koyulması yasak var oda zaten tüm sitelerde var...

wmaraci
reklam

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)
Sen bilirsin. Ben yorum yaptım yapan bir üyeyim sadece.

RepizLi RepizLi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek dsa
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 3 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

isousluer adlı üyeden alıntı

Dava açma hakkın mı var. Bak buna gülerim işte. Sana sınırsız dedikleri ne oluyor biliyor musun? Sadece adil kullanım alanı. Adil kullanım alanı da sadece website dosyaları oluyor. Yani burada asıl suçu sen işliyorsun depolama yerine kullanarak. Müzik ekledim diyorsun. :) Bana inanmıyorsan o küçük yazılarla yazılmış sözleşmeyi oku. Hatta direk dava aç sen. :)

Ek Olarak: Resmi işlerde göz boyama olmaz mı? Bak çok güzel bir örnek geldi aklıma. Mesela konuşma operatörleri bi kampanya yapar. Derki sınırsız konuşmak ayda 50 lira. Ama sen en altta hızlı hızlı geçen yazıyı okuyamazsın. Orda sınırsız değil de 5 bin dakika yazar mesela. :)

göz boyamak dedigin o deyil sonuçta sitesinde ve sözleşmede yazıyor bu 5bin dk bu yapılan sadece müşteriye gaz verip bayi ye gelmesi zaten müşteri oraya gelince almadan çıkmıyor. bana verilen evrakta sınırsız yazıyor adil kullanım alanı deyil bunuda belirtmek isterim :)

wmaraci
Konuyu toplam 5 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 5 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al