freelance iş ilanları

Hiphop kültürünü baz alan web sitesi hk.

7 Mesajlar 689 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

birtan72 birtan72 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
İptal.

wmaraci
reklam

Webdostum Webdostum Webdostum Teknolojileri Kullanıcı
  • Üyelik 09.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 156
  • Beğeniler 18 / 29
  • Ticaret 7, (%100)
Merhabalar bu ıs yapabılmenız ıcın kesınlıkle bır butce ayırıp ve reklam almanız gerekmekte ornegın turkce rap facebook sayfalarında paylasım yaptırmanız ve haberler ve mazagınler paylasan bır platform kurmanız gerekme bu ıs ıcın sıze wordpreesı kurup tema edıtleyebılırız ucretsız ama wordpreeste bu konuda buyumenız ve sıralamarda yukselmenız oldukca zor olacaktır eger bır yazılım yapmamızı ıstersenız bu konudada yardımcı oluruz fakat bu ıs ıcın zaman harcıyacagımız ve emek verecegımız ıcınde sızın bır butce ayırmanız gerekmekte son olarak reklam konusuna gelınce zaten turkce rap ortamında sadece 3 veya 4 sıte var ama haddınden fazla dınleyıcı var sonuc olarak sıtenız tuttu ve artık takıpcıler geldıgınde zaten rapcıler sıze para odeyecektır bu haberı yap bu albumu yayınla dıyerek bence projen tutar adımları dogru ızlersen ornegın bı fame rapcı bu sıteye gırın dese kac kısı gırer tahmın edemıyorum fıkırler ve detaylar ıcın ıletısıme gecebılırız.

HasanSorumli HasanSorumli Finali Zaten Biliyoruz, Senaryo Hoşumuza Gidiyor. Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Uluslararası Ticaret
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** S**
  • Mesajlar 1151
  • Beğeniler 127 / 327
  • Ticaret 7, (%100)
merhaba bu isi yapmak için com.tr almak için şahıs şirketi olmalısınız veya yöncüden 300tl karşılığı domain almalısınız Webdostum dediği gibi bütçe önemli semaye lazım olabilir site teması hosting parası tabi reklam yapmanız lazım en az 5-6k gibi bi sermaye olması lazım veya hazır tema alınabilir bu işten para kazanmak için büyümeniz lazım yani reklam seo felan

Parasız düşünür; ama paralı iki misli düşünür. - Mihayloviç Dostoyevski

cthax cthax @emileyt.vanlife Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3488
  • Beğeniler 1222 / 1221
  • Ticaret 130, (%100)
Arkadaş zaten reklam yapabileceğini ve elinde milyonu aşan üyelikli sayfalar olduğunu söylemekte. Okumak anlamanın yarısıdır. Nasıl reklam yapabilirim demiyor. Site kısmı ile ilgilenecek ekip arkadaşı arıyor.
Başarılar

wmaraci
wmaraci

magender magender WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad I** C**
  • Mesajlar 562
  • Beğeniler 49 / 128
  • Ticaret 23, (%100)
2009-2010 senesinde turkrapi com şeklinde bir sitem vardı.Facebook ta sayfa paylaşımı yapınca herkese gidiyordu bende ondan faydalanmak adına forum sitesi açmıştım. Bandrolsüz albümü olan arkadaşlarla myspace üzerinde tanısıp müziklerini siteme upload ediyordum ve onlarla röportaj edip forumda paylaşıyordum. Hiphoplife gibi popüler olan değilde yeni başlayan arkadaşlara yardımcı oluyordum.Üniversiteye giderken bilgisayar alamadıgım için ilgisizlikten projemi bırakmıstım.

O günlerden bu yana popüler olmayan belki yapan kişinin bile unuttuğu hakikaten iyi yazılmıs bir kaç mp3 arşivimde bulunuyor :)

EranKucuk EranKucuk Oyun Medyası Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 923
  • Beğeniler 356 / 355
  • Ticaret 35, (%100)
Uzun süredir sektördeysen sokak-sanati[.]com'u biliyorsundur? Biz o foruma yıllarca emek verdik, çok güzel yerlere geldi, birgün hop diye kapattılar... Onlarca arşiv, ders, amatör kayboldu gitti. Bence kültürün bir forum sitesine daha çok ihtiyacı var. Haber kısmına gelecek olursak forumdan sonra kurabilirsin, böylece Forum'da ki üyelere bir mecra daha kazandırmış olabilirsin. Son 2 yıldır meşguliyetimin azaldığı bir dönem hiç olmadı, olsa hayrına açıp koyacağım köşeye ama yok maalesef. Eğer böyle bir platform açacak olursan erankucuk@oyungg.com adresine bir mail yolla, belki ortaklık düşünürüz, düşünmezsek de hiç olmadı link inşa ederken yardımcı olurum.

ugureren ugureren ugureren.com Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** E**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 32 / 35
  • Ticaret 1, (%100)
birtan72
yapılmışı var kanka :) www.hipografi.com.tr
gel güç birliği yapalım

Uğur Eren
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al