freelance iş ilanları

1 senede günlük 350k hite nasıl ulaştım.

38 Mesajlar 5.230 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Stero0 Stero0 Sadness Prisoner Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 534
  • Beğeniler 99 / 118
  • Ticaret 3, (%100)
Öncelikle ellerinize sağlık. Bu yazınızdan emin olun doğru insanlar doğru şeyler çıkarttı. Diğerleri zaten bu zamana kadar da doğruları anlayamadı.

gaste adlı üyeden alıntı

Koy hitin resmini indandır o zaman kardeş atıp tuttuğunu düşünüyorum ben. Koyamıyor musun analytic kodunu? Orda site görünmez rahat ol. Hadi bekliyorum koyamıyorsan onca insanı oyalama boşuna

Adam bir yazı yazmış insanlara faydası olsun diye. Hem de bunu ona yardımcı olan birinin ricası üzerine yazmış. Hiti ha 100k ha 500k ha 1k ne farkeder sonuçta bu adam kendi için birşey yapmamış. Link var mı? ya da siz Arapça dizi film sitesi açınca adam para mı kazanacak. Açmayın kardeşim. Bu kadar basit, tartışma ortamı çıkarmanın alemi yok.

ŞafakÇALIŞKAN adlı üyeden alıntı

adresi saklıyordur çünkü ddos yemek istemiyordur
yabancı hostingte misiniz?

Ne alaka? Gerçekten böyle mi düşünüyorsun? Sitesine zaten günlük 400k küsür adam giriyor. Saldıracak adam saldırır bundan niye çekinsin ki?

SeoDoktoru adlı üyeden alıntı

Cok guzelde neden site adresini israrla paylasmiyorsunuz ilgimi cekti. Icerige kadar herseyi soylediniz zaten site adresini saklamanin sebebini cozemedim.

Daha önceden de sizinle görüşlerimiz birbirini tutmadı. Yukarıda gaste adlı arkadaşa yazdım. Yani saklamak gibi bir amacı olduğunu düşünmüyorum olsa bile haklı bir nedeni vardır. Bunu yazmadan önce ö.m. ile siteyi isteyebilirdiniz. O zaman vermezse bunu yazmanız haklı olurdu.

Abilerim, kardeşlerim; ortada bir emek varsa saygı duyun. Altında birşey aramayın. Böyle kimse ilerleyemez.

3dk. Her anına değer: https://youtu.be/NTf9kn5w3kI
wmaraci
reklam

SafakCALiSKAN SafakCALiSKAN lafliyorum.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Amele V.2
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ş** Ç**
  • Mesajlar 4640
  • Beğeniler 1124 / 1124
  • Ticaret 7, (%100)

Stero0 adlı üyeden alıntı

Öncelikle ellerinize sağlık. Bu yazınızdan emin olun doğru insanlar doğru şeyler çıkarttı. Diğerleri zaten bu zamana kadar da doğruları anlayamadı.

Adam bir yazı yazmış insanlara faydası olsun diye. Hem de bunu ona yardımcı olan birinin ricası üzerine yazmış. Hiti ha 100k ha 500k ha 1k ne farkeder sonuçta bu adam kendi için birşey yapmamış. Link var mı? ya da siz Arapça dizi film sitesi açınca adam para mı kazanacak. Açmayın kardeşim. Bu kadar basit, tartışma ortamı çıkarmanın alemi yok.

Ne alaka? Gerçekten böyle mi düşünüyorsun? Sitesine zaten günlük 400k küsür adam giriyor. Saldıracak adam saldırır bundan niye çekinsin ki?

Daha önceden de sizinle görüşlerimiz birbirini tutmadı. Yukarıda gaste adlı arkadaşa yazdım. Yani saklamak gibi bir amacı olduğunu düşünmüyorum olsa bile haklı bir nedeni vardır. Bunu yazmadan önce ö.m. ile siteyi isteyebilirdiniz. O zaman vermezse bunu yazmanız haklı olurdu.

Abilerim, kardeşlerim; ortada bir emek varsa saygı duyun. Altında birşey aramayın. Böyle kimse ilerleyemez.

belki türkiyede yayın yapmıyordur. gelen ziyaretçide gerçekten film izlemek için geliyordur. günlük 1 milyon hit bile çekse size kanıtlamaya mecbur değil.

BakalimBilelim BakalimBilelim Beni bilen bilir... Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Tunceli
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 2181
  • Beğeniler 521 / 572
  • Ticaret 50, (%100)
Bak şimdi, gene gaza geldim :D

scobur scobur WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 25.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Elektrik Elektronik
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 379
  • Beğeniler 218 / 78
  • Ticaret 4, (%75)

SeoDoktoru adlı üyeden alıntı

Cok guzelde neden site adresini israrla paylasmiyorsunuz ilgimi cekti. Icerige kadar herseyi soylediniz zaten site adresini saklamanin sebebini cozemedim.

Çekemeyen forum bireyleri vardır mutlaka, gayet doğal değil mi paylaşmaması?

wmaraci
wmaraci

zexon zexon WV Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** M**
  • Mesajlar 396
  • Beğeniler 101 / 128
  • Ticaret 3, (%100)
Site ismini paylaşmıyor diye sitem etmişler site ismini paylaşsa eminim okuyanlardan haçlı ordusuna savaş açmış akın ordusu gibi siteyi a dan z ye inceleyip domaini nerden aldıgına bile bakıp hemen aynısını yapmaya başlar. Beyin yük değil başka taktikler arayın özentilikten para çıkmıyor.

caddebodrum caddebodrum WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 853
  • Beğeniler 27 / 212
  • Ticaret 11, (%100)
sormak istediğim bişi araplarda adsensede tbmler nasıl ? dizi sitesine adsense eklenmiyor diye biliyorum peki arapça bir siteden neyle gelir elde edeceğiz ?

youtube bayi

Lim10Ata Lim10Ata Müsait Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 1152
  • Beğeniler 312 / 314
  • Ticaret 42, (%100)
Çok değil 1 ay sonra arapça dizi siteleri çoğalacak :(

SeoDoktoru SeoDoktoru Seo Expert Kurumsal+ Üye
  • Üyelik 15.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek SEO Uzmani
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 462
  • Beğeniler 292 / 292
  • Ticaret 167, (%100)

Stero0 adlı üyeden alıntı

Benlik birsey yok, merakta etmiyorum, cok kisi istedi vermedi site adresini. Sayac resimleri yok, site adresi yok. O zaman herkes konu acsin 1 er tane 2 milyon tekil hitim var gunluk vs diye.

scobur adlı üyeden alıntı

Çekemeyen forum bireyleri vardır mutlaka, gayet doğal değil mi paylaşmaması?

Cekemeyen ne yapabilir ki siteye? Gunluk 300-400k hiti olan sitenin zaten ddos korumasi falan vardir. Baska ne yapabilir ki insanlar?

Benim soylemek istedigim asli astari olmayan mevzu yuzunden sabahtan beri bu konular geziyor forumda. Bir seyi iddia ediyorsan kanitinida koyacaksin konuya.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al