wmaraci reklam
lidertakipci

Neden amacımız hep para ?

16 Mesajlar 1.487 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

DaftPunk DaftPunk #K{o}/d Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Belirsiz
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 646
  • Beğeniler 355 / 228
  • Ticaret 25, (%100)
Neden yani ben bayağı bir zamandır düşünüp duruyorum. Neden yani Whatsapp'a bakın milyarlarca kullanıcısı var ama 1 tane reklam gördünüz mü ? (kullanıcı bilgilerini satması ayrı mesele) ben görmedim emin olun yapımcısı TÜRK olsaydı mesaj atana kadar 3 tane reklama tıklardık yada messenger yani neden PARA neden itibar için çalışmalar yapamıyoruz . Yani adam bir program yazıyor 60 tane yere emeğe saygı paylaşalım beğenelim yapalım edelim oraya buraya saçma sapan pop-uplar.

Bir de yabancılara bakıyorum ulan adamın 20 programı var hepsi ücretsiz baba gibi programlar bide bize bakıyorum facebook toplu yorum .exe 50 70 Tl , twitter toplu rt programı 50 tl , neden ücretsiz değil ? neden herkes bir şeyin karşılığını bekliyor ? Yapın bir program ücretsiz olsun adı da zikir programı(misal) olsun bir kişi bile kullanırken size teşekkür eder içinden o program sayesinde atıldığı bir iş üzerinde kazandığı parada hakkınız olacağı için otomatik sevap işlersiniz

Neden para ? neden itibar yada tanınmışlık değil ?
Dorebar

kişi bu mesajı beğendi.

Yalnız mısın ? mroyuncu.com| instagram.com/mrnoobofficial
wmaraci
reklam

Cals Cals Джансу | SEO Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 104
  • Beğeniler 70 / 30
  • Ticaret 2, (%100)
Günümüzde her şey ufak bir yerinden dahi olsa paraya dokunduğu için amaçlar hep para doğrultusunda ilerliyor. Ülkemizde bağış(tip) usulü olmadığından her şeyin warezi ya da clone'u üretilmeye çalıştığından insanlar ücretsiz paylaşımlar yerine daha çok satış stratejisi uyguluyorlar. Herkesin kendince geliştirdiği bir strateji. Yabancı ülkelere baktığımızda projeler çok daha kısa sürelerde fonlanıyor. Hakettiği değeri bulduğu için insanlar bir yerden sonra sosyal sorumluluk projelerine daha çok önem veriyorlar. Ülkemizde fon bulmak ayrı, yatırım almak ayrı dert olduğu için herkes kolay bir yolunu bulup para kazanmaya bakıyor. Benim fikrim bu yönde, ne yazık ki hepimiz para kazanmak için hizmet üretiyoruz sebebini tekrarlayacak olursak basit ürettiğin hizmet gereken değeri görmüyor.

Saygılarımla.
Ecancan DaftPunk kenanesenturk

kişi bu mesajı beğendi.

webteoneno webteoneno WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 341
  • Beğeniler 141 / 225
  • Ticaret 3, (%100)
Ücretsiz hizmete teşekkür etmeyi geçin millet hacklemesin diye hostinge gelirden fazla para döküyoruz ***
Dorebar DaftPunk

kişi bu mesajı beğendi.

DoganOguz DoganOguz Android Developer Kullanıcı
  • Üyelik 07.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Android Developer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 177
  • Beğeniler 181 / 40
  • Ticaret 7, (%86)
Çünkü bu ülke de PARA / itibar, saygı, HAYALLER ve HEDEFLERden önce gelir.
Dorebar DaftPunk Live

kişi bu mesajı beğendi.

https://androidwebview.net/
wmaraci
wmaraci

Egenet Egenet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Sunucu Sistemleri
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 229
  • Beğeniler 29 / 65
  • Ticaret 4, (%100)
Mehaba , sorun Reklam da ve Bağış olayının olmamasında .

Reklam tbm yüksek olsa daha düzenli ve az reklam , bağışa alışılmışlık olsa ücretsiz birçok ürün piyasaya sürülürdü .

Kurumsal olarak
Kira - elektrik - su - internet - ofis masrafları - vergi - muhasebe ücreti - yeme içme yol - işçi maaşları . Biz bu durumu her ay yaşıyor ve mecburen parasal yönde düşünmek zorunda kalıyoruz. Umarım bizi anladnız..
DaftPunk

kişi bu mesajı beğendi.

zexon zexon WV Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** M**
  • Mesajlar 396
  • Beğeniler 101 / 128
  • Ticaret 3, (%100)
Whatsapp ın sahibi facebook ve para ihtiyacı yok ilk çıktıgında yıllığı 2 tl idi yanlış hatırlamıyorsam facebook satın aldıktan sonra ücretsiz oldu. Ülkecek çoğumuz paraseveriz ve bu işleri öğrenirken hizmet amaçlı değil işi öğrenince para dönderme amaçlı öğreniyoruz.
"At ölür meydan kalır yiğit ölür kılıcı kalır" Eser bırakma peşinde değilde hayvan olma peşindeyiz paranı kazan karşılıgını al ama bir eser bırak binlerce profesyonel var hepsi sadece bir eser yapıp atsa ortaya piyasadaki güzel şeylerin sayısı artar.
DaftPunk kenanesenturk

kişi bu mesajı beğendi.

J1DOJ J1DOJ Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Yazılım, Geliştirici...
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 296
  • Beğeniler 0 / 82
  • Ticaret 0, (%0)
öncelikle amaç para çünkü bir işi yapıyorsan karşılığınıda alıcaksın. whatsapp ücretsiz reklam dönemi başlamadı daha yakın zamanda reklamdan fazla ekmek yiyeceğinide belirteyim evet para çünkü sen bir iş yapıyorsan bununda sürekliliğini istiyorsan para elde etmek zorundasın ne yani facebook twitter'da reklam alıyor veya ücretli ücretsiz özellikleri barındırıyor facebook twitter bu konuda itibarsız mı ? veya tanınmış değilmi ? valla benim felsefem bu sektörde şudur bir işi yaparım en fazla belli süre oda 3.5 ayı geçmez hemen reklamları almaya başlarım he isteyen girer isteyen girmez ama benim için öncelik paradır açık ve net.

legend196 legend196 Do you understand me ? Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Nevşehir
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 269
  • Beğeniler 77 / 77
  • Ticaret 0, (%0)
Size her istediğiniz şeyi verdi. Eğer Allah'ın nimetini saymaya kalkışırsanız, onu sayıp-bitirmeye güç yetiremezsiniz. Gerçek şu ki, insan pek zalimdir, pek nankördür. (İbrahim Suresi, 34)

Kuran-ı Kerim' de buyrulduğu gibi hocam bizim paramız var ama istedikçe istiyoruz açgözlüyüz nankörüz. Bir şey başardığımız zaman ben yaptım ben çalıştım diyoruz ama istediğimiz bir şey olmadığında da Allah vermedi olmadı nasip değilmiş diyoruz. Bu nankörlüktür.
DaftPunk ulas kenanesenturk

kişi bu mesajı beğendi.

instagram.com/f.ratgok | https://www.youtube.com/channel/UCX0sqXpVPig93-JGCcEGeNQ

Dorebar Dorebar ⇐⇐ Horror Story Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** L**
  • Mesajlar 1895
  • Beğeniler 1159 / 1158
  • Ticaret 51, (%100)
İtibarın en iyi örneği WikiPedi'dir benim gözümde.
DaftPunk

kişi bu mesajı beğendi.

[Firma Rehberlerine Ekleme Hizmeti] TAM 500 Rehber!

Okeskin Okeskin SUPREMACY Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 880
  • Beğeniler 836 / 288
  • Ticaret 18, (%100)
Çok fazla kriter olsa da en temel noktası hobi ve bakış açısıdır.

iyi.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al