wmaraci reklam
lidertakipci

Bilgisayar Arayışı - Sorunsuz / 2. El, Toplama ya da...

5 Mesajlar 460 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Athynas Athynas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 445
  • Beğeniler 39 / 102
  • Ticaret 6, (%100)
Bir bilgisayar alayım istiyorum ancak şu an kalkıp 2-3 bin lirayı bir anda verebilecek durumda değilim.

O yüzden daha ucuza 2. el, acil paraya sıkışık birinden ucuza veya toplama almayı planlıyorum.

Kısacası en ucuza ortanın biraz üzerinde bir bilgisayarı nasıl temin edebilirim? Kartsız taksit yapan bir şirket varsa oradan da alabilirim.

Elimde çok sayıda bilgisayar olmasına rağmen, orijinal windowslu güzel özellikli bir bilgisayar arıyorum diyeyim, tavsiyelerinizi bekliyorum

wmaraci
reklam

SalihToy SalihToy WordPress'in Gücü Adına Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 393
  • Beğeniler 146 / 97
  • Ticaret 36, (%100)
Hocam tam olarak bütçe belirtirseniz orta özellikli sıfır kasa önerebilirim.

WordPress; Kurulum & Optimizasyon & Entegre & Türkçeleştirme & ThemeForest, İşleriniz Yapılır!

nettebilgi nettebilgi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1454
  • Beğeniler 254 / 430
  • Ticaret 8, (%100)
SalihToy konuyu dağıtmak gibi olmasın ama total war 2 oynatabilecek en düşük bütçeyle nasıl bir pc alınabilir

• Üyelik 08.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 393
  • Beğeniler 146 / 97
  • Ticaret 36, (%100)
Eğer eski bir kasanız varsa anakart modelini söyleyin, anakartınızın desteklediği en son ki işlemciyi alarak ve uyumlu GPU alarak iyi FPS alabilirsiniz.

Diğer türlü 1.000TL geçmeyecek türden sadece kasa da alabilirsiniz. Eğer hazır isterseniz i5 veya i7 lerin birinci nesil halinde satılan kasalar mevcut. Birçok kişi bunu önermez bende önermiyorum. :) Fakat önermememin nedeni ileriye pek dönük olmaması ancak eğer 500 - 600 TL gibi bütçe varsa güvenilir, tanıdık ve alışveriş yaptığım bilişim yerinden kasa alınabilir. :) Ancak unutmayalım ki; ileriye pek dönük olamaz. Yani tam donanımlı bir oyun da FPS düşüklüğü olur ve işlemciden kaybedersiniz. İyi bir GPU alarak artış olur fakat iyi besleme yapamaz.

Bir bütçe belirtin, ona göre de sıfır ürün toplayalım.. Özellikle yeni Pentium işlemciler AMD gibi ucuz ve i3 gibi çalışmaktalar. Şuanki dolar artışını göz önüne alırsak, birçok kişi düşük bütçe ile i3 pahalı almak yerine yeni nesil Pentium işlemciler satın alıyorlar. :)

WordPress; Kurulum & Optimizasyon & Entegre & Türkçeleştirme & ThemeForest, İşleriniz Yapılır!
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 08.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 393
  • Beğeniler 146 / 97
  • Ticaret 36, (%100)

nettebilgi adlı üyeden alıntı

SalihToy konuyu dağıtmak gibi olmasın ama total war 2 oynatabilecek en düşük bütçeyle nasıl bir pc alınabilir

Eğer eski bir kasanız varsa anakart modelini söyleyin, anakartınızın desteklediği en son ki işlemciyi alarak ve uyumlu GPU alarak iyi FPS alabilirsiniz.

Diğer türlü 1.000TL geçmeyecek türden sadece kasa da alabilirsiniz. Eğer hazır isterseniz i5 veya i7 lerin birinci nesil halinde satılan kasalar mevcut. Birçok kişi bunu önermez bende önermiyorum. :) Fakat önermememin nedeni ileriye pek dönük olmaması ancak eğer 500 - 600 TL gibi bütçe varsa güvenilir, tanıdık ve alışveriş yaptığım bilişim yerinden kasa alınabilir. :) Ancak unutmayalım ki; ileriye pek dönük olamaz. Yani tam donanımlı bir oyun da FPS düşüklüğü olur ve işlemciden kaybedersiniz. İyi bir GPU alarak artış olur fakat iyi besleme yapamaz.

Bir bütçe belirtin, ona göre de sıfır ürün toplayalım.. Özellikle yeni Pentium işlemciler AMD gibi ucuz ve i3 gibi çalışmaktalar. Şuanki dolar artışını göz önüne alırsak, birçok kişi düşük bütçe ile i3 pahalı almak yerine yeni nesil Pentium işlemciler satın alıyorlar. :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al