wmaraci reklam
lidertakipci

adsense full kelimesi hakkında

6 Mesajlar 723 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

mevotr mevotr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 16 / 27
  • Ticaret 1, (%100)
merhaba arkadaşlar
ben legal bir indirme sitesi actım konularım google play linkleri ve 3 tane cloud linkleri şimdi amacım 100 sayfa içerik girmek daha sonra adsense basvurusu yapmak hit almak için konuların sonuna 'apk indir' kelimesini giriyorum ama kelime analizinde konu sonunda 'full apk indir' kelimesine daha fazla hit geliyor ben simdi konularıma full apk indir kelimesini eklesem google politikalarından dışarı çıkmış mı olur adsense başvurusu red yermi içerik legal olucak sadece başlıkda full apk indir olucak tüm konularda.

wmaraci
reklam

SafakCALiSKAN SafakCALiSKAN lafliyorum.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Amele V.2
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ş** Ç**
  • Mesajlar 4640
  • Beğeniler 1124 / 1124
  • Ticaret 7, (%100)
yanıltmaya girdiği için politikaya ters

daniel1336 daniel1336 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 1338
  • Beğeniler 587 / 525
  • Ticaret 36, (%100)
Banlanırsın hocam, sitende full yoksa aldatmaya yönelik hareket ve yanlış kullanıcılardan hit almak olur ban sebebi. Adsense onaylansın ondan sonra yapabilirsin riski göze alıyorsan. Ben şahsen almıyorum benzer sitemde hoş gerçi o sitemde hitler düştü reklamları komple kaldırdım çok rekabetçi bir alan emek vermeniz lazım hocam. Vaktiniz bolsa uğraşın ekmek yedirir tabiri caizse, vaktiniz az ise hiç girmeyin başka alanda site açın yolun başındayken.

mevotr mevotr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 16 / 27
  • Ticaret 1, (%100)

daniel1336 adlı üyeden alıntı

Banlanırsın hocam, sitende full yoksa aldatmaya yönelik hareket ve yanlış kullanıcılardan hit almak olur ban sebebi. Adsense onaylansın ondan sonra yapabilirsin riski göze alıyorsan. Ben şahsen almıyorum benzer sitemde hoş gerçi o sitemde hitler düştü reklamları komple kaldırdım çok rekabetçi bir alan emek vermeniz lazım hocam. Vaktiniz bolsa uğraşın ekmek yedirir tabiri caizse, vaktiniz az ise hiç girmeyin başka alanda site açın yolun başındayken.

hocam siteyi doldurmayı düşünüyoruz en azından toplamda 1k içerik olsa genemi kazançlı olmaz bu katagoride

wmaraci
wmaraci

daniel1336 daniel1336 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 1338
  • Beğeniler 587 / 525
  • Ticaret 36, (%100)
Özgün 1k içerik çok iyi bir rakam ama seo ve backlink desteklemek gerekeceğine inanıyorum rekabet gerçekten çok fazla bu alanda. Vaktin varsa özgün içerik kazanabiliyorsan zamanla aramalarda yükselir kazanabilirsin hocam niye olmasın.

Fatihaydin Fatihaydin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Kalite
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 510
  • Beğeniler 125 / 144
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam kesinlikle tavsiye etmiyorum.Politikaya aykırı olduğu için uçurucaktır.Siteye yazık olmasın.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al