freelance iş ilanları

A'dan Z'ye PHP , HTML 5 , CSS 3 Kitabı Aldım

15 Mesajlar 1.863 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Setrazor Setrazor Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 57 / 42
  • Ticaret 4, (%100)
Selamın Aleyküm
Öncelikle bu kitaplar bana hediye olarak geliyor. şuan kargoda Allahın izniyle gelicektir :)
Kekeme hastasıyım hem öğrenir hemde belki azda olsa ilesmem için 3 ayda 50 TL Toplamıştım 2 senelik Sanal Arkadaş vardı dedi gel php seo kitabı satayım attım direk engel attı. Zor topladım ama belki lazımdır diye birşey yapmadım.
Ben gerçekten bu işleri öğrenmek istiyorum bir bilgisayar sahibi değilim alamıyorum yani tek elimde telefon var iyi kötü işe yarıyor sizce ben nasıl öğrenebilirim ciddiyim bu ışte öğrenmek istiyorum para kazanıp Aileme destek olmak istiyorum şuan çalışıyorum ama 2 işim olsun istiyorum buldum 200e bir laptop alamadım alsaydım siteme içerik girerdim adsense alırdım neyse sizce ne yapayım nasıl öğrenebilirim neler öneriyorsunuz? Veya bana iş verecek varmıdır mesela siteme içerik gir kopyala yapıştır gibi işler karşılıkta ufak laptop işimi görür hep çalışırım hemde öğrenirim bulamazsam ne yapayım nasıl öğrenirim?

wmaraci
reklam

Ozdemiir Ozdemiir Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 704
  • Beğeniler 4 / 120
  • Ticaret 0, (%0)
Bu üyeliği şayet para ile forumdan aldıysanız, siz bu forumu düşündüyseniz bence forumda sizi düşmeli bir ufak laptop gibi bir şey hediye etmeli.

Eğer üyeliği çekilişten çıktıysa o zaman sen bir şekilde almalısın
Setrazor

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 57 / 42
  • Ticaret 4, (%100)
Forumdami bilemiyorum ama forumda olabilir Facebook grubtan birisi ama anlıyor bence forumdan olabilir kendisinden Allah bin razı olsn

• Üyelik 11.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 57 / 42
  • Ticaret 4, (%100)

Özdemir adlı üyeden alıntı

Bu üyeliği şayet para ile forumdan aldıysanız, siz bu forumu düşündüyseniz bence forumda sizi düşmeli bir ufak laptop gibi bir şey hediye etmeli.

Eğer üyeliği çekilişten çıktıysa o zaman sen bir şekilde almalısın

Bronzu parayla almadım

wmaraci
wmaraci

nokta nokta Kurumsal SEO Çözümleri Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web/Seo/ARGE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 2585
  • Beğeniler 758 / 758
  • Ticaret 15, (%93)
200 liralık leptopun sıkıntısı yoksa, yazındandan anlaşılıyor güzel makale yazarı olursun, sonrasında kendini geliştirirsin. Bence önce o leptopu alabiliyorsan al, sonrasında makale yazarı ol sonrasın su gibi akıp gelicektir, tekrar başarılar dilerim
Setrazor

kişi bu mesajı beğendi.

NEWS KAYITLI SOSYAL MEDYA SATIŞ SİTELERİNE ORGANİK KEYWORD ALAN ADINDAN TANITIM YAZISI

• Üyelik 11.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 57 / 42
  • Ticaret 4, (%100)
Sağolun makale anlamıyorum lisede bıraktım hiç yazdırmadılar okulda falan :) laptop alırsam zaten herşeyi yapacağıma eminim

SizinWeb SizinWeb . Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)
Kardeşim şu an zaten çalışıyorsun 1 ay foruma girme ek mesai yapmaya çalış bir şekilde çalıştıgın yerden borç yada çevrenden bulmaya çalış bilgisayarını al yada en basitinden her semtte vardrı yada bir magazadan taksitle rahatlıkla alırsın 700tl ye sıfır bilgisayar bende bu işleri seviyorum ögrenmeye çalışıyorum sabah 7de kalkıp işe gidiyorum aksamları mesaiye kalıyorum 11 12 gibi garanti %90 sarkıtmadan devamlı bilgisayar başına geçerim ilgi alanlarımı kontrol eder sonrasnda foruma göz gezdirir ardındanda kendimi geliştirmek için cabalarım buda 3 5 gibi sabah oluncaya kadar sürüyor. Pratik yapmadanda başarılı olmak zor ne yazıkki

Bugün Bizim Yarın Çocuklarımızın.

• Üyelik 11.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 57 / 42
  • Ticaret 4, (%100)
Abi zaten sabah 8 aksam 11 bazen 10 oldu saatler daha ne çalışayım imalatdayım :) arada giriyom foruma dolaşıyorum ama borç meselesinde zor o iş yaş 16 200 TL çıkmaz ki çocuklardan Allah büyüktür abi
SizinWeb

kişi bu mesajı beğendi.

SizinWeb SizinWeb . Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)
Tercih ve karar senin yapacak birşey yok 12 yaşımdan beri çalışıyorum ömrümde adam akıllı 1 hafta yıllık izin yaptım onuda aldıgım bir iş ile geçirdim paraya çevirdim izinli gününü çalışarak para toplaya bilirsin yoksa yapacak birşey yok hayatın gerçekleri bu ne yazıkki ben bu şekilde yapıyorum
Setrazor

kişi bu mesajı beğendi.

Bugün Bizim Yarın Çocuklarımızın.

• Üyelik 11.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 57 / 42
  • Ticaret 4, (%100)
Allah kolaylık versin,bende 4 senedir bu ışteyim çok zor abi biliyorum Allah yardım etsin banada sanada

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al