wmaraci reklam
lidertakipci

Web sayfamdan blog nasıl açarım.

4 Mesajlar 615 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ferdem23 ferdem23 WM Aracı
  • Üyelik 19.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Serbest meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 8 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar merhaba, benim wordpress sayfam var ve ben bu sayfada blog açmak istiyorum. Açtığım blogda yazdığım yazılar özet olarak gözükecek, başlığa tıklayınca o yazıya gitmeliyim. Ben sayfamda denedim ama başaramadım, var mı yardımcı olacak biri?

wmaraci
reklam

ferzileyto ferzileyto Better Call Fevzi ! Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 188 / 420
  • Ticaret 12, (%100)
Admin panelinden sayfalara gir yeni bir sayfa oluştur adını "Blog" koy. Sonra Görünüm Özelleştirden yazı sayfasını "Blog" seç. Sonra bu açtığın "Blog" adlı sayfayı menüye ekle. Yazı yazdığında yazıların bu sayfaya gelir. Tema ayarlarına göre de Yazı başlığı, Yazı özeti şeklinde gelir.

ferdem23 ferdem23 WM Aracı
  • Üyelik 19.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Serbest meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 8 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

ferzileyto adlı üyeden alıntı

Admin panelinden sayfalara gir yeni bir sayfa oluştur adını "Blog" koy. Sonra Görünüm Özelleştirden yazı sayfasını "Blog" seç. Sonra bu açtığın "Blog" adlı sayfayı menüye ekle. Yazı yazdığında yazıların bu sayfaya gelir. Tema ayarlarına göre de Yazı başlığı, Yazı özeti şeklinde gelir.

hocam anladığım kadarıyla siz bana açacağım blok sayfasını anasayfa yapıp yazacağım yazıların da burada çıkmasını tarif ediyorsunuz, eğer böyle ise ben açacağım blok sayfasının anasayfada yada başka bir yerde gözükmesini istemiyorum. Anasayfada ürünlerim olacak, blog sadece sayfayı güncel tutmak adına açacağım.
Eğer siz bunları anlatmıyorsanız o zaman ben anlamamışım, biraz daha açıklayıcı anlatabilir misiniz?

Serkan Serkan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO Expert
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 1047
  • Beğeniler 129 / 339
  • Ticaret 13, (%85)
Blog kısmınının adresinin sonuna /feed ekleyin . Gelen linki kopyalayıp Görünüm- Bileşenler üzerinden RSS kısmından ekleyin. Sitenin sidebar tarafında blogdan son yazıları çekmiş olursunuz..

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al