freelance iş ilanları

Yeni Opera Neon Gördünüz mü :)

10 Mesajlar 1.686 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Kodespa Kodespa Rabbyte.net Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Eski Hosting provider :)
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1819
  • Beğeniler 572 / 572
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba arkadaşlar.
Opera Neon Nedir ? Opera yeni tarayıcı konseptidir tarayıcı dünyasına yeni bir arayüzdür. Bugün şansa denk geldiğim bir tarayıcıdan başkası değildir. bahsedeyim biraz sizeler aslında normal versiyonunu hemen hepimiz biliriz ve kullanırız gayet başarılı ancak Opera NEON Tarayıcı çok farklı bir arayüz çok değişik bir soluk getirmiş tarayıcı dünyasına.

Dil konusunda Opera Neon Türkçe olarak varsayılan olmasa da şimdilik zaten görsellik üzerine yaptığı konsept ile gönülleri fethetmeyi başaracak bence 🙂 Ancak dil değişikliğini ayarlar kısmından manuel yapabilirsiniz Türkçe dil desteği şu anda mevcutta yok.

Zaten ücretsiz vpn ve ücretsiz adblock ile kendisini ben farklıyım dedirten opera şimdi ise daha farklı bir atılım yapmış.
Ek olarak en büyük gelişmelerden bir tanesi ise hemen herkesin bu screenshot olayı için gerek program gerekse eklenti kullanmasıydı 🙂 Opera Neon bunu da düşünerek süper bir özellik ile sol tarafa eklemiş 🙂 tek tıkla istenilen bölgeyi seçim yaparak fotoğrafını alabilirsiniz.

Opera Neon kendi deyimleriyle de dedikleri gibi tarayıcı sektörüne farklı bir konsept getirdiler. aynen katılıyorum kesinlikle gözünüzü doyuruyor yani şurası da şöyle olsaymış demiyorsunuz.

O kadar güzel yapmışlar ki sürükle bırak dışarı aktar gibi onlarca standart yapılanları farklı bir konseptle sundukları için insanın yeni sekme açası geliyor 🙂
Ek bir diğer özelliği ise Siz de benim gibi Youtube bir köşede açık dursun ben diğer işlerimi halledeyim diyorsanız bu tarayıcı tam size göre. Acil durumda ulan hangi sekmedeydi bu yutub 🙂 diyene kadar sol üstte müzik oynatıldığını belirten IıIı gibi bir dans eden çubuklar var ona tıklamanız yeterli. hangi sekmede olduğunu araştırmadan oradan yönetebilirsiniz 🙂

Gelelim hız ve işlevsellik konusuna zira bizi asıl ilgilendiren konu asıl ilgilendiren kısım orasıdır görselliğe önem veren sen ben ve birkaç kişi daha var bunun arkaplanında olayların döndüğü kısımda insanları tarayıcıyı kullanmaya iten şey ise Hız arkadaşlar yani sizi bilmem de ben Hız için tarayıcı değiştiririm 🙂 eğer tarayıcı yavaşsa o benim gözümde bitmiştir.

Opera neon’u indirmek için ise bağlantıya tıklayın: Opera Neon İndir
Ayrıca Opera Neon Android için bu tarayıcıyı çıkaracak mı diye benim aklıma takılmadı değil aslında ancak şimdilik yok.

Arkadaşlar şimdilik bu kadar yeterli fazla zamanım yok bununla idare edin 🙂 şimdilikSaygılar sevgiler..
Kaynak: Opera Neon
KadirHames

kişi bu mesajı beğendi.

Türkiyenin ilk Hosting Forumu; Rabbyte.net Hepiniz davetlisiniz...
wmaraci
reklam

MertBalci MertBalci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 2345
  • Beğeniler 758 / 757
  • Ticaret 434, (%100)
Kısa bir süre kullandım. Tasarım ve özellikleri hoşuma gitti ancak ciddi optimizasyon problemleri var.

• Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1819
  • Beğeniler 572 / 572
  • Ticaret 2, (%100)
MertBalci Bana çok güzel geldi kullanıyorum gayet hızlı chrome canary vs segmenti üstünde bence :)

KadirHames KadirHames Emekli Seo Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğretici
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 2080
  • Beğeniler 438 / 437
  • Ticaret 32, (%94)
hocam blogunu severek takipteyim gözyormayıcı bir teman ve kaliteli içeriklerin var bu blog işinde basarılısın kolay saygılarımla

işte buu
wmaraci
wmaraci

RadiKaL RadiKaL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Çiftçi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 281 / 398
  • Ticaret 8, (%100)
Benim hoşuma gitti. Özellikle rewrite içerik oluştururken faydalanıyorum. cagman burada karşılaşmak ilginç bir kaç gün önce sitenize yorum bırakmıştım :)

• Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1819
  • Beğeniler 572 / 572
  • Ticaret 2, (%100)
KadirHameş Teşekkür ederim dostum, Beğeniyorsanız bu bana yetiyor :)

RadiKaL Dostum sana da teşekkür ederim :)
KadirHames

kişi bu mesajı beğendi.

TheLacivert TheLacivert Invictus Maneo Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Psikolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1400
  • Beğeniler 497 / 496
  • Ticaret 0, (%0)
Epey oldu Neon duyurulalı, ben de yeniliklerini sevmiştim ancak denildiği gibi ciddi optimizasyon problemleri var. Bildiğim kadarıyla eklenti destği de yok. Güzel fikir, kullanırım ama geliştirilmesi lazım.
Kodespa

kişi bu mesajı beğendi.

MesuT MesuT Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 1831
  • Beğeniler 1585 / 557
  • Ticaret 2, (%100)
Nazar degdireceksiniz :))
Kodespa

kişi bu mesajı beğendi.

mahsum mahsum Taklitler Aslını YÜCELTİR Kullanıcı
  • Üyelik 20.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafiker, İnternet Girşimcisi
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 1029
  • Beğeniler 318 / 313
  • Ticaret 8, (%100)
Hocam merhaba tarayıcı yaklaşık 2 ay önce çıktı ve çıktığından beri kullanıyorum hiçbir sorun yok bende tarayıcıyı çok sevdim. ama bir türlü tr dil ve android gelmedi hala beklemedeyim :)

• Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1819
  • Beğeniler 572 / 572
  • Ticaret 2, (%100)
Bence gayet başarılı arkadaşlar 2 ay önce çıktı diyenler var demekki teknoloji bloglarına o kadar uzağım şükürler olsun yeni duydum :)))

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al