wmaraci reklam

Grafiker ekibi kurmak için grafiker aranıyor!!

6 Mesajlar 555 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

kaanbuyukyaprak kaanbuyukyaprak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** B**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Selam Dostlarım Ben Kaan 2 Yıldır Grafiker İşiyle Uğraşıyorum Hobi Olarak Yapıyordum Ama Artık Emeğimin Hakkını Almak İçin Grafiker Ekibi Kurmayı Planlıyorum Eğer Kuramazsam Kendi Başımın Çaresine Bakıcam

Ekibi En Kısa Sürede Kurmak İçin Hepinizi Bekliyorum Başvuru Formu:
https://goo.gl/forms/k2yyFe6ieb6PzzuF2

Orta Seviye Photoshop cs6 kullanmayı bilmesi lazım

(Sony Vegas Pro 13 Veya After Effects CC 2015.3 Bunları Kullanmayı Bilmesi Zorunlu DEĞİL Bilirse Daha İyi Olur.)

Yapacağımız İşler
YOUTUBE KANALLARINA TASARIM
FACEBOOK HESAPLARINA & SAYFALARINA TASARIM
AFİŞ - KARTVİZİT - WALLPAPERS VB.

Sorabileceğiniz Sorular.

↓Ekibe Katılmak İçin Koşullar↓

Yaş Sınırı +15
Kullanmayı Bilmesi Gereken En Önemli Proğram Photoshop cs6
İninal Kartı (O Kadarda Önemli Değil Ama Kazancınızı Almak İçin Gerekli! )

↓Tasarımları Kim Alacak Ve Kimler Yapacak?↓

Sosyal Medya Sorumlumuz Olacaktır. Tasarımları Bana Onaylatacak Ve Grafikerlere Bildirecektir

↓Tasarımlar ücretlimi olacak?↓

Evet Tasarımlar Ücretli Olacak Ve Yaptığımız İşlere Göre Fiyatlar Azalacak Veya Çoğalacak Zemin Fiyatlarımız

LOGO: 10TL
YOUTUBE BANNER - AVATAR : 15TL
KARTVİZİT - AFİŞ - KAPAK FOTOĞRAFI : 25TL
ÖZEL GÜNLER İÇİN TASARIMLAR: 15TL

Bunlar zemin fiyatlarımızdır. bu fiyatların altına inmeyecektir fakat birden fazla tasarım alımında %20 indirim uygulanacaktır

↓Ekip Kaç Kişiden Oluşacaktır↓

1- Sosyal Medya Sorumlusu
1- Youtube Kanal Sorumlusu
5- Grafiker
1- Patron (Oda Ben Oluyorum)

Toplamda 8 Kişilik bir Ekip Kurmayı Planlıyorum.

↓Maaş Yani Kazancımız Ne Olacak?↓

Tasarımlardan Aldığımız Ücretleri İninal Veya Papara Hesabında Biriktireceğiz Büyük İhtimal İninal Olacak Para Aktarımı Kolay Olduğu İçin.
Ay Sonunda İse 8'e Bölünecektir Ekibin Kurucusu İse Dağıtımı Gerçekleştirecektir.

↓Kazançlarımızın Çalınma İhtimali Varmıdır?↓

Böyle Bir Şey Mümkün Değil Kazancımızın Hepsi Ekibin Kurucusunda Kalacaktır Yani Bende Eğer Bana Güvenmiyorsanız Ekibe Katılmanızı İstemeyiz Bu Ekipte Herkes Birbirine Güvenmeli Dolandırma Amacı Olanlar İse Ekibe Başvurmayı Bile Düşünmesinler!

↓İletişimimiz Nasıl Olacak?↓

Her Ekip Üyesinin Şunlardan Birtanesi Olması Lazım

-PC-
TS3
RAİD CALL
-Mobil-
Whatsapp

Büyük İhtimal Raid Call Veya Skypete Olacağız Ekip Üyeleriyle Ortak Bi Şekilde Seçeceğiz

↓Bir Ekip Üyesi Saygısızlık Yaptı Ve Kurallara Uymuyor Peki Ne Olacak?↓

Ekip Üyesi Uyarılacak Eğer Bir Kez Daha Aynı Davranışı Yapar İse Ekipten Atılacak Ve Yaptığı İşin Tutarı Ödenecektir!

Evet Dostlarım Benim Aklıma Gelen Soruları Yazdım Sizin Merak Ettiğiniz Soruları Bana Yollayabilirsiniz.
Detaylı Bilgi İçin Özelden PM

HERŞEY SİZİN İÇİN
wmaraci
reklam

sguneci sguneci SG Kimlik Onayı
  • Üyelik 22.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ş** G**
  • Mesajlar 439
  • Beğeniler 179 / 154
  • Ticaret 2, (%100)
    15+

ininal Kart

Patron

Kazançlarımızın Çalınma İhtimali

:D:D:D

Yaşın genç, zaten belirtmişsin de. Belki kaliteli bir tasarımcısındır bilemiyorum. Değilsen bile umarım ileride çok kaliteli bir tasarımcı olur, istediğin gibi kazanırsın.

Ama sana bir ağabey tavsiyesi;
Evet azimlisin, uğraşmış ve yeterince de durumu anlatabilmişsin. Fakat yukarıda bazılarını belirttiğim hususlardan bu işe kalkışmak için çok ama çok amatör olduğunu ve yüksek ihtimalle de altından kalkamayacağını, ya da hiç başlayamayacağını düşünüyorum. Bu şekilde anca 13-15 yaş aralığında bir ekip kurabilirsin gibime geliyor. Daha çok pişmeli (tasarım konusunda değil iş ve çalışma tecrübesi ile hayat tecrübesi konusunda), tecrübe, iş ve sektör bilgisi, iş hayatı, ticaret vs. konularda oldukça yol katetmeli, önce emeklemeli, sonra koşmaya çalışmalısın. Belki de yanılırım/yanılıyorumdur umarım da öyle olur ve amacına/başarıya ulaşırsın.

Başarılar dilerim.

• Üyelik 09.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** B**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Tavsiyeler İçin Teşekkürler Benim Amacım Sırf Para Kazanmak Değil İnsanlara Yardım Etmek Tasarıma İhticayı Olanlar Var Ve Bu işi Beceremeyen İnsanlara Paralarını Veriyorlar Ve Ortaya Çıkan İştende Memnun Olmuyolar 2 Yıldır Grafikerlik İşiyle Uğraşıyorum Bu İşi Yaparken 1 Kişiden Bile Para Talep Etmedim Ben Bu İşe Girerken Yanımda Birilerinin Olmasını İstiyorum Beni Destekleyecek Dostlar İstiyorum O Yüzden Bu İşe Başlama Kararı Aldım Ekip Adı Altında Arkadaş Grubu Kurmayı Hedefliyorum Umarım Bunu Başarırım Ve İnsanlara Yardımcı Olurum
Birde Kendimce Tasarımlar Yapıyorum Bazıları Güzel Oluyor Bazılarıda Çok Kötü Oluyor Tasarımı Yaptığım Kişiler beğense bile ben o tasarımı beğenmiyorum veya o sarımı kişiye sunmuyorum.

HERŞEY SİZİN İÇİN

filintaa filintaa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 29 / 25
  • Ticaret 3, (%100)
LOGO: 10TL
YOUTUBE BANNER - AVATAR : 15TL
KARTVİZİT - AFİŞ - KAPAK FOTOĞRAFI : 25TL
ÖZEL GÜNLER İÇİN TASARIMLAR: 15TL

Daha 17 yaşındasın takdir ettim fakat ticari bilgin hiç yok :) . Buna kendi ayağına sıkmak denir.

Neyse uzun uzun yazmıştım fakat sildim, çok şee yapmamak lazım böyle tecrübelerde iyidir :)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 09.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** B**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Dediğim Gibi Ekibe Girecek Grafikerler Belirlicek Fiyatları Bu Fiyatlar Normal İyi Bi Tasarımcı Bu Fiyata Çizik Bile Atmaz Kartvizit Afişte Fiyatı Uçuk Yazmışım orası Doğru

HERŞEY SİZİN İÇİN

AZRaeLeM AZRaeLeM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** Ü**
  • Mesajlar 516
  • Beğeniler 124 / 120
  • Ticaret 11, (%100)
Başvurumu yapmak zorundayız? Biraz çocukça geldi başvuru yapmak :D Bir kaç soru var kafamda, işleri nereden bulacaksın? Eğer forumdan bulacak isek ben kendim bulup kendim yaparım neden senin grubuna katılayım. Güven demişsin fakat kimse kimseye güvenemez 1. ay sonunda paraların yok olmama garantisi yok. Bu süreyi 1 hafta yapabilirsin. Eğer yeterince iş bulabilirsen ödeme konusundada uygun bir rakamda anlaşırsak. Özelden görüşebiliriz. Cs6 bilgim var. Yaşım 20.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al