wmaraci reklam
lidertakipci

[YENİ] 15K Takipçi/Beğeni/Oto Like Bayiliği | 100 TL ' Den başlayan FİYATLARLA | Kredi Kartına +9 Taksit | Farklı Üyeler (USER)

57 Mesajlar 20.162 Okunma
oneyazar
oneyazar
310 139.992
sessos
sessos
30 24.275
Hemen tıklayın, sizin de ilanınız burada sabitlensin!
advertseo
wmaraci reklam

Mesutbozbey Mesutbozbey WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafik Tasarım
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 179
  • Beğeniler 12 / 22
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaş sahtekar galiba bayiliği alana kadar gayet hoş şekilde yazıyordu aldıktan sonra hiçbir şekilde yardım etmiyor panelden ilk kredi 300 takipçi attı ikincisi ise 5 binde user kalmadı diyor ? Neyin kafası bu ? instaFEYM

wmaraci
reklam

N0k4 N0k4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad T** G**
  • Mesajlar 200
  • Beğeniler 0 / 21
  • Ticaret 5, (%100)
Mesutbozbey isyanında haklısın 10 işlem limitli 10-15k arası gönderen takipci paneli aldım ama 10-15k değil sadece 4k gönderiyor arkadaş çok ilgisiz ve panelinde 15k user olduğunu sanmıyorum iade istemiştim işlemleri daha kullanmadıgımda yok dedi o an anladım paranın boşa gittiğini yazık oldu insanlara mahçup oldum başka birşey değil. sakın almayın

Ozkara Ozkara WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO, Web Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 64
  • Beğeniler 16 / 31
  • Ticaret 0, (%0)

Mesutbozbey adlı üyeden alıntı

Arkadaş sahtekar galiba bayiliği alana kadar gayet hoş şekilde yazıyordu aldıktan sonra hiçbir şekilde yardım etmiyor panelden ilk kredi 300 takipçi attı ikincisi ise 5 binde user kalmadı diyor ? Neyin kafası bu ? instaFEYM

N0k4 adlı üyeden alıntı

Mesutbozbey isyanında haklısın 10 işlem limitli 10-15k arası gönderen takipci paneli aldım ama 10-15k değil sadece 4k gönderiyor arkadaş çok ilgisiz ve panelinde 15k user olduğunu sanmıyorum iade istemiştim işlemleri daha kullanmadıgımda yok dedi o an anladım paranın boşa gittiğini yazık oldu insanlara mahçup oldum başka birşey değil. sakın almayın

Arkadaşlar bu arkadaş **************dır.

https://wmaraci.com/forum/sikayetim-var/instafeym-adli-kullanici-sikayetciyim-dolandiricidir-dikkat-423937.html

emrea1994 emrea1994 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Domain Yatırımcısı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 0 / 6
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam imzamdaki site olan https://likeyap.com u kullanıyorum şahsi sitem olduğu için. Panellere user satış hizmetiniz var mı?

wmaraci
wmaraci

Mesutbozbey Mesutbozbey WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafik Tasarım
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 179
  • Beğeniler 12 / 22
  • Ticaret 0, (%0)
Ödemelerin diğer ay başında çekileceğini söylüyorlar bayilik alacak arkadaşlar dikkat bu adamlara

yalcinkir yalcinkir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek sosyal medya uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 164
  • Beğeniler 74 / 34
  • Ticaret 44, (%100)
Az önce bu arkadaşa 100 TL Kaptırıldım zaten ban yemiş arkadaş ama insanlar madur olmadan keşke banlansaydı

yalcinkir yalcinkir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek sosyal medya uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 164
  • Beğeniler 74 / 34
  • Ticaret 44, (%100)
Bu kolpacının domain tescil bilgileri http://instacep.com/ bu site ile aynı dikkatli olun bu sitede bu üçkağıtçıya tanımlı dikkatli olun

SemihGULSOY SemihGULSOY WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Social Media Marketing
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 540
  • Beğeniler 24 / 105
  • Ticaret 113, (%100)
İşlem limitli otolike bayiliği alındı yaklaşık 1 hafta önce ve panel ilk başlarda 3k atıyordu şuan panel hiç atmıyor müşterilerime geri iade yaptım zararım 1000tl yi geçti bu kaçıncı olay wmaracının artık buna bir çözüm getirmesini bekliyoruz...
bu arkadaşlar yüzünden bizimde ekmeğimiz baltalanıyor en azından instagram kategorisinde konu açabilmek için belirli bir ticaret sayısı konsun lütfen yapmayın bitirmeyin wmaracını bu kadar insan mağdur yazık değilmi herkes evine ekmek götürüyor...
Serkan admin Psycho

Bulk Bulk SOSYALBULK.COM Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Sosyal medya hizmetleri
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 161
  • Beğeniler 96 / 26
  • Ticaret 20, (%95)
SemihGULSOY
Gerekli öneriyi kendilerine sundum fakat cevap bile vermediler. Maalesef olan buradaki hizmetten yararlanan kişilere olmakta.Tüm instagram katagorisi için bir düzenleme gerekli bu konuyu vurgulayarak yazmıyorum.

fatiihunsal fatiihunsal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad F** Ü**
  • Mesajlar 186
  • Beğeniler 24 / 44
  • Ticaret 32, (%100)
google'da ilk 500de bile olmayan siteden bayilik alırsanız sonuçlarına katlanırsınız hocam önünüze gelenden bayilik alınmayacağı hakkında bilgi sahibi olmuşsunuzdur umarım , bunun tahmininin yapıp arkadaşa bu durumu sormuştum 14 gün önce :) Bugün yarın patlayacak diye gözetliyordum .

Geçmiş olsun herkese .

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al