wmaraci reklam

sitede paylaştığım içerikler anında başka bir sayfaya çekiliyor. Yardımm

76 Mesajlar 8.256 Okunma
wmaraci reklam

mevotr mevotr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 16 / 27
  • Ticaret 1, (%100)

MesuTcvkli adlı üyeden alıntı

Hocam hiccbir zarari olmaz . o senin siteni cektigi icin ona giden hitler sana gelmis olur

hitler bana gelmiyor sanki hocam resim yollarına falan bakıyorum klon sitenin yolu benim sitemin yolu değil birde sayac koymuş site altına benim sitem ile farklı yani
http://prntscr.com/evv363

wmaraci
reklam

MesuT MesuT Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 1830
  • Beğeniler 1585 / 557
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam google bunu anlar sitenizi zaten on plana cikarir yapabilcek pek birsey yok adamlar paravn blog gibi yaparak domain otoritelerini artirarak kendi ana sitelerini besliyorlar. Ben cloner spiner takipci ve oto botlarla gunluk paravan sitelerime 1500-2000 icerik ekliyorum otomatik spin oldugundan zararida olmuyor ama bu sutede krlimelr dahi ayni siz sitenize bakin

• Üyelik 13.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 16 / 27
  • Ticaret 1, (%100)

narinhosting adlı üyeden alıntı

mevotr Şunu söyleyelim ki bu site tamamen kendi altyapısında çalışıyor.Yani sizin yayınladığınızı kendi sitesinde göstermiyor.Tamamiyle sizin dosyalarınızla eş zamanlı çalışıyor.Kısacası 2 siteye bakarak veritabanlarının ortak olduğunu söyleyebiliriz.

Hosting hizmetinizi nereden alıyorsunuz ? burada bir güvenlik zafiyeti olduğunu düşünüyorum.Konuyla ilgili özelden yazdım size.

hostum ilk önce anındahostingde idi orada sorun oldu cpu zorluyor dendi çözemedik godaddy geçtim ordada aşırı bellek sorunu oldu dün . hostgatora gecirdim suan hostgatorda wp-config.php dosyasını yedekleyip sildik 2 sitede düştü daha sonra db şifresini değiştirip wp-config.php yi gizleyerek yeni bir dizine attık ama sorun cözülmedi

narinhosting narinhosting narinhosting.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İnternet Danışmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ş** N**
  • Mesajlar 1390
  • Beğeniler 217 / 455
  • Ticaret 15, (%93)
Özelden mesajıma cevap verirseniz yardımcı olmaya çalışacağım. mevotr

wmaraci
wmaraci

glrkapisi glrkapisi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Maden Mühendisi
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 12 / 21
  • Ticaret 1, (%100)
hocam yotube kanallarında şöyle bir bot var. adam kanalına ne atarsa anınnda sizin kanalınıza düşüyor. ben site işlerinden pek anlamam ama böyle bir bot yapılmış olabilir bunu engellemenin yolu yok eğer youtube kanalları gibiyse.

• Üyelik 13.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 16 / 27
  • Ticaret 1, (%100)

Hocam google bunu anlar sitenizi zaten on plana cikarir yapabilcek pek birsey yok adamlar paravn blog gibi yaparak domain otoritelerini artirarak kendi ana sitelerini besliyorlar. Ben cloner spiner takipci ve oto botlarla gunluk paravan sitelerime 1500-2000 icerik ekliyorum otomatik spin oldugundan zararida olmuyor ama bu sutede krlimelr dahi ayni siz sitenize bakin

hocam son 2 ay icinde 3 veya 4 kere host değiştirdik kasıyor diye bu benim sunucuma bir yük değilmi belkide bu durumdan kasıyordu yeni farkettim

MesuT MesuT Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 1830
  • Beğeniler 1585 / 557
  • Ticaret 2, (%100)
Wp fastet turkce cache uygulamasini kurarak ve ozellikleri aktif ederk tekrar denermisiniz hocam

• Üyelik 13.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 16 / 27
  • Ticaret 1, (%100)

Wp fastet turkce cache uygulamasini kurarak ve ozellikleri aktif ederk tekrar denermisiniz hocam

o eklenti hep kurulu bir şekilde sitemde duruyor hocam

HidrolikAdam HidrolikAdam yok Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek yok.
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 475
  • Beğeniler 316 / 114
  • Ticaret 1, (%100)
Basit bir bot kurmuştur hocam, sitenize curl bağlantısını engelleyecek onlemler almanız yardımcı olabilir. Siteleri görmedim ama tahmin ettim. En basitinden sitenizde bir dosya oluşturun ve bu dosyaya korsan site üzerinden bağlanın. Dosyanın içeriği ise yapılan bağlantın her şeyini kaydetmek olsun. Eğer korsan site kendi sunucu bilgilerini değilde kullanıcı bilgilerini gönderiyorsa bağlanırken işiniz zor.

Mimarlık/Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi. Kendi halinde.

TuayPortal TuayPortal Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 31.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / K
  • Meslek Belli Olacak
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 218
  • Beğeniler 27 / 33
  • Ticaret 1, (%100)

narinhosting adlı üyeden alıntı

mevotr Şunu söyleyelim ki bu site tamamen kendi altyapısında çalışıyor.Yani sizin yayınladığınızı kendi sitesinde göstermiyor.Tamamiyle sizin dosyalarınızla eş zamanlı çalışıyor.Kısacası 2 siteye bakarak veritabanlarının ortak olduğunu söyleyebiliriz.

Hosting hizmetinizi nereden alıyorsunuz ? burada bir güvenlik zafiyeti olduğunu düşünüyorum.Konuyla ilgili özelden yazdım size.

narinhosting in tesbiti doğru mevotr databeseler aynı çalışıyor ve yine dediği gibi kendi alt yapısında çalışıyor. Benim aklıma şöyle birşey geldi madem bu bizi bire bir klonluyor kendi sistemimiz üzerinde bir açık yaratır isek karşı tarafın sistemindede aynı açık söz konusu olacak karşı tarafı ele geçirecek bir açık ile bu sorunu kökten çözebileceğimiz kanaatindeyim ben tabi bu alanında uzman birinin yapabileceği iş.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al