wmaraci reklam
lidertakipci

Bir aşkın sonu... (Manevi desteklerinizi bekliyorum)

39 Mesajlar 3.291 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Oyunizmo Oyunizmo I love you WMA. Kullanıcı
  • Üyelik 09.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 35
  • Beğeniler 3 / 6
  • Ticaret 3, (%100)
Benimde 4,5 yıllık ilişkim bitmek üzere, aileler erken tanıştı ve kızın tarafı birşeylerin olmasını istiyor. Fakat bizimkiler erken buluyor. Olan bize oluyor kız arkadaşım her tartışmada haraket eder söyler ağzına geleni ben ise ona tek bi saygısızlık bile yapmam yapamam. İsmiyle bile hitap edemem onun bana ettiği gibi. Herşeyini alttan aldım, şimdi diyorum ki keşke bu kadar iplerini eline vermeseydim. Düşün bak kontürünü bile ben alıyordum her ay şimdi ise aramız soğuk whatsapptan engelli bir şekilde bekliyorum sadece. Yani ne çok değer vericeksin ne peşinde koşacaksın atarı yaptığın anda kız peşinde koşmaya başlıyor.

wmaraci
reklam

Newjack Newjack Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 998
  • Beğeniler 48 / 282
  • Ticaret 10, (%90)
Benimde 4,5 yıllık ilişkim bitmek üzere, aileler erken tanıştı ve kızın tarafı birşeylerin olmasını istiyor. Fakat bizimkiler erken buluyor. Olan bize oluyor kız arkadaşım her tartışmada haraket eder söyler ağzına geleni ben ise ona tek bi saygısızlık bile yapmam yapamam. İsmiyle bile hitap edemem onun bana ettiği gibi. Herşeyini alttan aldım, şimdi diyorum ki keşke bu kadar iplerini eline vermeseydim. Düşün bak kontürünü bile ben alıyordum her ay şimdi ise aramız soğuk whatsapptan engelli bir şekilde bekliyorum sadece. Yani ne çok değer vericeksin ne peşinde koşacaksın atarı yaptığın anda kız peşinde koşmaya başlıyor.

Aynen kardeşim aynen, sonuna kadar haklısın. İpi eline verdiğin anda ağzına s*çmaya başlıyorlar. Mümkün mertebe ne çok seviyor gibi görüneceksin, ne de çok sevmiyor gibi ortada duracak, ağırlığını koruyacaksın.

Sky4Life Sky4Life www.satisdukkani.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgi İşlem Sorumlusu
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad R** D**
  • Mesajlar 473
  • Beğeniler 127 / 229
  • Ticaret 7, (%100)
İyi dayanmışsın, seni tebrik ederim. Sence bu ilişkinin sonu varmıydı peki? Devam etseydiniz ne olacaktı? Bence bu şekilde kıskançlık krizleri ve seni yönetme istemesi ile nereye kadar giderdi?

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)

being adlı üyeden alıntı

wondering if ı dodged a bullet or just lost the love of my life...

[ı]merak ediyorum, acaba bir kurşundan mı kurtuldum yoksa hayatımın aşkını mı kaybettim?[/ı]

allah kolaylık versin.

yak yak yak.
Being

kişi bu mesajı beğendi.

cagdaskorkmaz.com.tr
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 998
  • Beğeniler 48 / 282
  • Ticaret 10, (%90)
İyi dayanmışsın, seni tebrik ederim. Sence bu ilişkinin sonu varmıydı peki? Devam etseydiniz ne olacaktı? Bence bu şekilde kıskançlık krizleri ve seni yönetme istemesi ile nereye kadar giderdi?

Sıkılmıştım gerçekten, zaten kendisi bunu istemeseydi ben isteyebilirdim. Çünkü her zaman gidenin kaybetmiş olduğunu biliyorum bundan dolayı beklemeyi ve zamana bırakmayı tercih ettim. Daha fazla dayanacak gücüm gerçekten kalmadı, birlikteyken mutsuz olacağıma ayrı kalıp üzülmeyi yeğlerim. İlişkinin sonu benim hayallerimde vardı, ben devam etmeyi istedim hep ama o beni bıraktı. Dünyanın sonu değil, canımız sağolsun. Hayat öyle ya da böyle devam ediyor... Eksik olma kardeşim.

Sky4Life Sky4Life www.satisdukkani.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgi İşlem Sorumlusu
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad R** D**
  • Mesajlar 473
  • Beğeniler 127 / 229
  • Ticaret 7, (%100)
Az öncede dediğim gibi sen zaten yorulmuşsun, bu saatten sonra da ilişkinizin gideceği bir sonuç yoktu. Sanıyorum o zaten kafasında bazı şeyleri bitirmiş, o yüzden sana karşı çok sert, sen aynı sertlikte olunca senin yaptığın gibi alttan alması gerekirken o gene üste çıkmaya çalışıyormuş. Yani o zaten bazı şeylere hazırlanmış. Kaybedeceğim birşey yok duygusuna girmiş. Hayırlısı olsun. Insan neleri unutuyor..

• Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 998
  • Beğeniler 48 / 282
  • Ticaret 10, (%90)
Az öncede dediğim gibi sen zaten yorulmuşsun, bu saatten sonra da ilişkinizin gideceği bir sonuç yoktu. Sanıyorum o zaten kafasında bazı şeyleri bitirmiş, o yüzden sana karşı çok sert, sen aynı sertlikte olunca senin yaptığın gibi alttan alması gerekirken o gene üste çıkmaya çalışıyormuş. Yani o zaten bazı şeylere hazırlanmış. Kaybedeceğim birşey yok duygusuna girmiş. Hayırlısı olsun. Insan neleri unutuyor..

Tahminlerimiz aynı dostum, bende senin gibi düşünüyorum. Bundan sonra alttan alacak gücüm yok, hiçbir şekilde de tükürdüğümü yalayan birisi değilim. Benim için şu saatten sonra bitmiştir kendisi. Günahını almış olmayayım, eğer ki ben hayatında iken benden başka biriyle görüşmüş ise de kesinlikle üzerinde olan haklarımı helal etmiyorum.

bekirbulut bekirbulut AdSense, Blogger Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İçerik Editörü
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 2319
  • Beğeniler 384 / 1212
  • Ticaret 17, (%100)
Newjack Hocam direk konuya giriyorum; bu kız seni gerçekten sevmemiş veya sevememiş. Yani türlü türlü bahanelerle ayrılmak istediğini belirtmiş. Senin temiz kalbinden de bu ayrılma kelimesi hiç geçmemiş. O yüzden kendisi kaybetti, sen kaybetmedin!

• Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 998
  • Beğeniler 48 / 282
  • Ticaret 10, (%90)
Newjack Hocam direk konuya giriyorum; bu kız seni gerçekten sevmemiş veya sevememiş. Yani türlü türlü bahanelerle ayrılmak istediğini belirtmiş. Senin temiz kalbinden de bu ayrılma kelimesi hiç geçmemiş. O yüzden kendisi kaybetti, sen kaybetmedin!

Yorumun için teşekkür ederim kardeşim ferahlattın gönlümü Allah razı olsun. Şunu da belirtmek isterim, ilk olarak bu kız bana söylemişti benden hoşlandığını... Benim pek dikkatimi çeken birisi değildi açıkcası ama zamanla ısındım ve sevdim. Boşaymış :)

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)
Geçmiş olsun, hayırlısı olmuş senin hakkında derim.

Her şeyde bir hayır vardır..

Sabır, önceleri zehir gibidir; alışınca bal olur. Hz. Mevlana

Başka söze gerek yok bence:)

İyi forumlar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al