freelance iş ilanları

Bir aşkın sonu... (Manevi desteklerinizi bekliyorum)

39 Mesajlar 3.866 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Gucluyazar Gucluyazar Proje Adamı :) Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Sağlıkçı Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 1027
  • Beğeniler 372 / 319
  • Ticaret 15, (%100)
Ne takıyorsun boş ver, tek tabanca iyidir :)
Özgürlük gibisi var mı?

wmaraci
reklam

Newjack Newjack Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 998
  • Beğeniler 48 / 282
  • Ticaret 10, (%90)
Ne takıyorsun boş ver, tek tabanca iyidir
Özgürlük gibisi var mı?

Üzüldüğüm tek şey boş yere harcamış olduğum günlerim, emeklerim... Gitmesi umrumda bile değil. Desteğin için teşekkür ederim kardeşim. Projelerime vereceğim kendimi artık :)
Gucluyazar

kişi bu mesajı beğendi.

Gucluyazar Gucluyazar Proje Adamı :) Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Sağlıkçı Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 1027
  • Beğeniler 372 / 319
  • Ticaret 15, (%100)
Newjack
Verilen emeğe hiç değmiyorlar.
Ona vereceğin emeği projelerine ver en azından karşılığını veriyor :D :D
Newjack

kişi bu mesajı beğendi.

Teveccuh Teveccuh Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek CEO
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 799
  • Beğeniler 0 / 343
  • Ticaret 2, (%100)
Çeşit takılmak daha iyi. Tek biri olmuyor. Beni örnek al. İş, ev var. Yalnız yaşıyorum; ama kız yok. Gelene "hoş geldin", gidene "tekrar gel, beni boş bırakma, kaybolabilirim" diyeceksin :)

wmaraci
wmaraci

Ultibil Ultibil Gelişmiş Web Yazılımları Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad R** E**
  • Mesajlar 292
  • Beğeniler 47 / 95
  • Ticaret 9, (%100)
Şimdi nasıl ise 10 yıl sonrada aynı olurdu kardeşim , şimdi hayatı zindan ediyorsa ilerde yaşanmaz bir hal alırdı en iyisi kestirip bitmesiymiş biraz yürek acısı çekersin ama ilerde dönüp baktığında iyiki kurtulmuşum dersin bizde geçtik bu yollardan güven bize

• Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 998
  • Beğeniler 48 / 282
  • Ticaret 10, (%90)
Çeşit takılmak daha iyi. Tek biri olmuyor. Beni örnek al. İş, ev var. Yalnız yaşıyorum; ama kız yok. Gelene "hoş geldin", gidene "tekrar gel, beni boş bırakma, kaybolabilirim" diyeceksin

Aynen öyle abi şu saatten sonra böyle olacağım bende...

Şimdi nasıl ise 10 yıl sonrada aynı olurdu kardeşim , şimdi hayatı zindan ediyorsa ilerde yaşanmaz bir hal alırdı en iyisi kestirip bitmesiymiş biraz yürek acısı çekersin ama ilerde dönüp baktığında iyiki kurtulmuşum dersin bizde geçtik bu yollardan güven bize

Tecrübelere her zaman güvenirim hocam, eksik olmayın... Dediğiniz doğru belki bir şekilde kör topal evliliğe gitseydi o zaman daha kötü sonuçlar doğurabilirdi. Allah razı olsun yalnız bırakmadığınız için.

Dipuatro Dipuatro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 4 / 1
  • Ticaret 1, (%100)
Kıskançlık eğer ki şimdi sorunsa ilerde daha büyük bir sorun olur ve ciddi düşünüyorsan asla bu aşka devam etme. Etmemelisin. Hayatta ne kadar değerli insanlar var sen bir insanla tanışmışsındır o süre zarfında hep o tanıdığın insan melek gibi gelir sana. İnanmışsındır ve sevmişsindir herşeyini sevince kusurlarda bir noktada görmezden gelinir. Ama aşkta kusur olmamalıdır. Birbirine bağıran aşağılayanlara ben aşıklar demiyorum bile. Sadece bazı ihtiyaçlarını tatmin etmek için birbirini bulmuş iki farklı cinsten öteye anlam ifade etmez bu gibi aşk kırıntıları. Aşk başkadır ne anlatılır ne yazılır. Benim sana tavsiyem eğer sana o bitsin dediyse bitir abicim. Birkaç yıl sonra daha farklı bir hayatın olacak. Belki çok daha iyi bir insanla tanışacaksın. Çünkü emin ol birinden ayrılınca bir kalp boşluğu oluşuyor ve o süre zarfında başka bi kız arkadaş edinmek daha kolay oluyor çünkü birini tanımak sevmek istiyorsun geçmişi unutmak için ki geçmişi unutturacak bir güzel elbette karşına çıkıyor. Sen yeter ki birini tanımak iste 1 haftada aradığın gibi birini bulursun her halükarda.

Kolay gelsin

Sirius Sirius WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Youtube
  • Konum ABD
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 1332
  • Beğeniler 0 / 468
  • Ticaret 17, (%100)
Maddiyattan olabilir bu tür kızların hep bahanesi vardır sıkılmıstır uydur bahane ayrıl onlar için kolay daldan dala en cok para kimseyse kız o benim görüşüm böyle zaten seven biri olsa aranızda ufak çaplı tartısma hariç bir tartısma yasamazdınız.

• Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 998
  • Beğeniler 48 / 282
  • Ticaret 10, (%90)
Maddiyattan olabilir bu tür kızların hep bahanesi vardır sıkılmıstır uydur bahane ayrıl onlar için kolay daldan dala en cok para kimseyse kız o benim görüşüm böyle zaten seven biri olsa aranızda ufak çaplı tartısma hariç bir tartısma yasamazdınız.

Yok be hocam Allah'a şükür halimiz vaktimiz yerinde. Dediğim gibi bunda ki kıskançlığı geçmiş bir hastalık adeta. Beni, kendisinin bile en yakın kız arkadaşlarıyla konuştuğumu görse kıskanıyor normal değil yani bu.

• Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 998
  • Beğeniler 48 / 282
  • Ticaret 10, (%90)
Kıskançlık eğer ki şimdi sorunsa ilerde daha büyük bir sorun olur ve ciddi düşünüyorsan asla bu aşka devam etme. Etmemelisin. Hayatta ne kadar değerli insanlar var sen bir insanla tanışmışsındır o süre zarfında hep o tanıdığın insan melek gibi gelir sana. İnanmışsındır ve sevmişsindir herşeyini sevince kusurlarda bir noktada görmezden gelinir. Ama aşkta kusur olmamalıdır. Birbirine bağıran aşağılayanlara ben aşıklar demiyorum bile. Sadece bazı ihtiyaçlarını tatmin etmek için birbirini bulmuş iki farklı cinsten öteye anlam ifade etmez bu gibi aşk kırıntıları. Aşk başkadır ne anlatılır ne yazılır. Benim sana tavsiyem eğer sana o bitsin dediyse bitir abicim. Birkaç yıl sonra daha farklı bir hayatın olacak. Belki çok daha iyi bir insanla tanışacaksın. Çünkü emin ol birinden ayrılınca bir kalp boşluğu oluşuyor ve o süre zarfında başka bi kız arkadaş edinmek daha kolay oluyor çünkü birini tanımak sevmek istiyorsun geçmişi unutmak için ki geçmişi unutturacak bir güzel elbette karşına çıkıyor. Sen yeter ki birini tanımak iste 1 haftada aradığın gibi birini bulursun her halükarda.

Teşekkür ederim kardeşim benim, inşallah bakacağız önümüze. Allah razı olsun.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al