lostyazilim

Bugun adsense tek tika guzel ucret vermis

16 Mesajlar 2.353 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

hsynksy hsynksy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek finans
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 231
  • Beğeniler 8 / 55
  • Ticaret 11, (%100)
Danci asıl siz ezbere cümle kurmaktan vazgeçmelisiniz. Akrabalar tıklasın mantığı hiç hoş değil. Google'a bende reklam veriyorum sizin gibi düşününler yüzünden ülkece bir yol katedemiyoruz. Hep bencil düşünceler hep ben kazaniyim mantığı. Bizim ülkemizdeki kadar hesabı banlanan bir ülke yoktur heralde. Çünkü insanlar yaptığı işi geliştirmeye değil nasıl kolay para kazanırım mantığını geliştirmeye çalışıyor.

Ayrıca lokasyon farklı olması, ips'si farklı olması birşey değiştirmez. Bukadar küçük düşünmeyin. Kişinin arama moturundan mı yoksa direk site ismi ile giriş yaptığından tutun sitenizin organik ziyaretçilerinin tıklama oranları ile direk giriş yapanların tıklama istatiği bile lkarşılaştırılıyor. Site ismi ile giriş yapıp direk reklama tıklaması ilk uyarıdır. Daha çok şey yazılabilir ama malesf zamanım yok bu nedenle kendinizi strese sokmayın. İşinizi güzel yapın.
Gucluyazar Onlinee

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

hlsbhr hlsbhr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Kumaş AR/GE Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 887
  • Beğeniler 189 / 192
  • Ticaret 0, (%0)
O da bişey mi ! tek tıkla 18 TL aldığımı bilirim hemde TR de :)

İf you fight, you won't always win. But if you don't fight, you will always lose.

kolcu kolcu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 455
  • Beğeniler 30 / 146
  • Ticaret 21, (%100)
Kişi reklama tıklayıp gittiği yerde para harcarsa alışveriş gibi, daha da fazla kazandırıyor.

Danci Danci Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek TC
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 328
  • Beğeniler 5 / 61
  • Ticaret 2, (%100)

hsynksy adlı üyeden alıntı

Danci asıl siz ezbere cümle kurmaktan vazgeçmelisiniz. Akrabalar tıklasın mantığı hiç hoş değil. Google'a bende reklam veriyorum sizin gibi düşününler yüzünden ülkece bir yol katedemiyoruz. Hep bencil düşünceler hep ben kazaniyim mantığı. Bizim ülkemizdeki kadar hesabı banlanan bir ülke yoktur heralde. Çünkü insanlar yaptığı işi geliştirmeye değil nasıl kolay para kazanırım mantığını geliştirmeye çalışıyor.

Ayrıca lokasyon farklı olması, ips'si farklı olması birşey değiştirmez. Bukadar küçük düşünmeyin. Kişinin arama moturundan mı yoksa direk site ismi ile giriş yaptığından tutun sitenizin organik ziyaretçilerinin tıklama oranları ile direk giriş yapanların tıklama istatiği bile lkarşılaştırılıyor. Site ismi ile giriş yapıp direk reklama tıklaması ilk uyarıdır. Daha çok şey yazılabilir ama malesf zamanım yok bu nedenle kendinizi strese sokmayın. İşinizi güzel yapın.

Çok biliyorsan o zaman kzanç değerlerimizi ortya koyalım, alanında kim profesyonel o şekilde konuşalım istersen. Sizinki kulaktan duyma şeylerden başka bir şey değil. Geçip bana vaaz vermeyin isterseniz.

Bu ülke bencillik yüzünden yada cahillik yüzünden böyle değil. Sen ve senin gibi insanların paylaşımdan aciz davranmalarından bu hale gelmiş durumda. O kadar çok biliyorsun her gün forumda adsense hakkında sorunları olanlara yardımcı olup çözüme kavuştur. Bana kelime oyunu yapmaktan, parmaklarını yormaktan vazgeç! Mizah amaçlı yazdığımız cümleyi bile nasıl yorumlayacağınızı bilmeyecek zihniyete sahip birisiniz... Çok görmem, cehalete dayalı bir davranış tutumu sizdeki.

Telefondan yazdığım için özet geçtim dilerseniz uzun bir açıklamada yaparım tarafınıza ;)
AzX66

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

ciko ciko r00t Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** T**
  • Mesajlar 419
  • Beğeniler 4 / 130
  • Ticaret 1, (%0)
Tek tıka 20$ aldığım dönemi hatırladım şimdi :D (Amerika - Youtube Adsense)

#SonumuzBanned

hsynksy hsynksy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek finans
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 231
  • Beğeniler 8 / 55
  • Ticaret 11, (%100)

Danci adlı üyeden alıntı

Çok biliyorsan o zaman kzanç değerlerimizi ortya koyalım, alanında kim profesyonel o şekilde konuşalım istersen. Sizinki kulaktan duyma şeylerden başka bir şey değil. Geçip bana vaaz vermeyin isterseniz.

Bu ülke bencillik yüzünden yada cahillik yüzünden böyle değil. Sen ve senin gibi insanların paylaşımdan aciz davranmalarından bu hale gelmiş durumda. O kadar çok biliyorsun her gün forumda adsense hakkında sorunları olanlara yardımcı olup çözüme kavuştur. Bana kelime oyunu yapmaktan, parmaklarını yormaktan vazgeç! Mizah amaçlı yazdığımız cümleyi bile nasıl yorumlayacağınızı bilmeyecek zihniyete sahip birisiniz... Çok görmem, cehalete dayalı bir davranış tutumu sizdeki.

Telefondan yazdığım için özet geçtim dilerseniz uzun bir açıklamada yaparım tarafınıza ;)

Benim için Para = Profesyonellik değil. Sizinle tartışmayacağım. Ben düşüncelerimi yazdım sizde yazmışsınız. İnsanları yanlış yönlendirmeyelim yeter. İyi forumlar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al