freelance iş ilanları

Dizi sitesi İşin ehlileri bi el atsin

21 Mesajlar 2.169 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

ramazan40 ramazan40 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kırşehir
  • Ad Soyad R** D**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 7 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

tinasufd adlı üyeden alıntı

Güzel bir player kullanmanı tavsiye edirim. Jw player veya benzeri olabilir.

başlangıc olarak Allah ne verdiyse yapicam ama hani dizi sitesi gibi dizi bu bu bu budur olarak degilde guzel ozetleyici yazilar yeni bolumde en cok begenilen yorumu falan paylasicam yani ilk baslarda buldugum en kaluteli tarayicilari koyarim allah izin verirde isler iyilesir (uniye gidicem) saglam net alirim ozamandan itibaren çeviri upload yapicam. degerli yorumun icin saol

wmaraci
reklam

• Üyelik 26.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kırşehir
  • Ad Soyad R** D**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 7 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

HasanSorumli adlı üyeden alıntı

kardeş hostun rusya veya fransa lokasyon olsun telif haklarına dikkat edicen teman güzel olucak sonra sıkıntı yok

ben tema hastasiyim tasarim konusunda en basarili (seo da onem veririk) bulurum o konuda sorn yok ancak host konusu ve telif konusunda detaylar misin

altef4 altef4 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** G**
  • Mesajlar 305
  • Beğeniler 14 / 69
  • Ticaret 2, (%100)
ingiliccce yi komedi olsun diye mi yazdın

• Üyelik 26.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kırşehir
  • Ad Soyad R** D**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 7 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
sorman yanlis oldu acikcasi ama evet oylesine yazdim

wmaraci
wmaraci

HasanSorumli HasanSorumli Finali Zaten Biliyoruz, Senaryo Hoşumuza Gidiyor. Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Uluslararası Ticaret
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** S**
  • Mesajlar 1151
  • Beğeniler 127 / 327
  • Ticaret 7, (%100)
@ramazan40
kardeş bak hostagormuydu ne bi hosting şirketi var ondan al domainde bilgillerini gizle tabi ilk başta küçük bi host al sonra hit geldikçe büyürsün

Parasız düşünür; ama paralı iki misli düşünür. - Mihayloviç Dostoyevski

metapak metapak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1052
  • Beğeniler 134 / 491
  • Ticaret 19, (%100)
Kore dizilerinde sektör bir kişinin elinde tüm dizileri o paylaşıyor ve diğer tüm siteler onun pylaştığını alıyor yayınlıyor. Ayrıyeten bir de forum sitesi var yıllardır aktif olan. Bu iki sitede yaklaşık 9-10 yıldır aktif kime sorsan ikisinin ismini verir.
İyi bir dizi teması denek 300-400 liradan aşağı tutmaz. Diğer tüm temalar birbirinin editlenmiş halleri hatalar dolu. ( dizix teması )
Bunu haricinde bir vds sahibi olman gerekir ki bu sürekli olması gerekiyor çünkğ hergün yeni bölğm çıkıyor ve eski bölümleride yükleyeceksin.
Bir bölüm diziye logo+altyazı koymak 1.5 saat sürüyor. 50 dizi atsan 1000 bölüm eder en az. O kadar vaktin var mı?
Ben dizi sitesi açma işine girdim ve şuan sitem var açıkçası. Ama bu kadar zor ve teferruatlı olduğunu bilsem girmezdim. Her gece 11de 10 adet bölğm yayınlıyorum bu bölünlerin tümü altyazılı ve logolu oluyor. 1 ay boyunca sürekli vds de bu işi yaptım 300 bölüm anca oldu.
Sana tavsiyem ilkte 400-500, her ay harcayacak 100 liran yoksa girme bu işe. Ama tabii ki girebilirsin
ekberali ramazan40

kişi bu mesajı beğendi.

DrFondi DrFondi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** Ş**
  • Mesajlar 218
  • Beğeniler 46 / 40
  • Ticaret 5, (%100)

ramazan40 adlı üyeden alıntı

yorumlariniz için saolun ancak telif yeme olaylari hakkinsa degilde tavsiye almaya geldim dikkat edelim bilgim yok bazi arkadaşlar guzel yardimci olmuş onlarin emegine saglik

bilgin yoksa hiç girme derim hocam piyasada cok fazla dizi sitesi var onlarla rekabeti goz onunde bulunduruyormusun once onu dusun
ramazan40

kişi bu mesajı beğendi.

aydemir38 aydemir38 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Eğitim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 122
  • Beğeniler 5 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
dizi sektörü zordur tavsiye etmem en az 4-5 kişi lazım yeni çıkan bölüm falan eklemek,takip etmek zor olur, yine de siz bilirsiniz deneyin görün. Zor mu kolay mı iyi çalışmalar.
ramazan40

kişi bu mesajı beğendi.

Editörler aranıyor!...

• Üyelik 26.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kırşehir
  • Ad Soyad R** D**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 7 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Yillarca Bloggerde calistm hep merak ettigim seyler WP den rahatlikla yapilabildigini ogrendikten sonra her seye hevesleniyorum yoksa oyle bi hayalim yoktu acikcasi temalair cok begendim bende acayim dedim sende haklisin ama seyi merak ettim ben inframe kodlari ile siteme ekliyorum diorm okadar masrafa gerek var mi orta halli host ile rahatlikla yapamaz miyim (yapmaktan vazgectim maksat merak.)

ekberali ekberali WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek İşçi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 26 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

JonnedRyan adlı üyeden alıntı

Kore dizilerinde sektör bir kişinin elinde tüm dizileri o paylaşıyor ve diğer tüm siteler onun pylaştığını alıyor yayınlıyor. Ayrıyeten bir de forum sitesi var yıllardır aktif olan. Bu iki sitede yaklaşık 9-10 yıldır aktif kime sorsan ikisinin ismini verir.
İyi bir dizi teması denek 300-400 liradan aşağı tutmaz. Diğer tüm temalar birbirinin editlenmiş halleri hatalar dolu. ( dizix teması )
Bunu haricinde bir vds sahibi olman gerekir ki bu sürekli olması gerekiyor çünkğ hergün yeni bölğm çıkıyor ve eski bölümleride yükleyeceksin.
Bir bölüm diziye logo+altyazı koymak 1.5 saat sürüyor. 50 dizi atsan 1000 bölüm eder en az. O kadar vaktin var mı?
Ben dizi sitesi açma işine girdim ve şuan sitem var açıkçası. Ama bu kadar zor ve teferruatlı olduğunu bilsem girmezdim. Her gece 11de 10 adet bölğm yayınlıyorum bu bölünlerin tümü altyazılı ve logolu oluyor. 1 ay boyunca sürekli vds de bu işi yaptım 300 bölüm anca oldu.
Sana tavsiyem ilkte 400-500, her ay harcayacak 100 liran yoksa girme bu işe. Ama tabii ki girebilirsin

sitenizi merak ettim mahsuru yoksa görebilirmiyiz..olmazsa PM de olur :)

facebook.com/AvkoliK
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al