wmaraci reklam
lidertakipci
advertseo
wmaraci reklam

forgive forgive WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 126
  • Beğeniler 26 / 25
  • Ticaret 14, (%100)
Merhaba arkadaşlar,
Yaptığım Android uygulamayı açık artırma ile satışa çıkarıyorum.

Uygulama özellikleri
Uygulama bildiğimiz hizliresim.com'un mobil versiyonu gibi düşünebilirsiniz. Kullanıcı telefonundan resim seçer ve URL'ye yükleme yapar, daha sonra bu URL'yi paylaşarak resmini farklı platformlara atabilir.
Whatsapp, Facebook varken buna ne ihtiyacım var diyebilirsiniz ancak bazı yerlerde sadece URL kabul ediliyor resim formatı olarak(mesela forumlarda), Telefondan bilgisayara oradan URL yüklemek zahmetli oluyor eğer atılacak resim telefonda ise.
Bu uygulama ile tek tıkla her hangi bir resmi URL'ye atabiliyorsunuz. Bu URL'yi kopyalayıp kolaylıkla bir yerlerde paylaşabiliyorsunuz.
Açıkçası ben kişisel amaçlarım için kullandığımda işimi görüyor, bazı zahmetlerden kurtarıyor.
Altyapı olarak firebase kullandım, Uygulamada üstte 1 tane banner vardır. Sizin admob ID'nize göre düzenlenip proje gönderilecektir.
APK'yı incelediğinizde zaten göreceksiniz.
APK Link: https://we.tl/TPaB4CfTbF

Uygulama içi kullanılan iconlarda kesinlikle telif sorunu yoktur. Uygulamanın tek sorunu bazı modellerde(Tüm telefonların %1'i gibi düşünebilirsiniz, LG G2 de bu sorun var mesela) resim kameradan seçildiyse(galeriden seçildiyse yine sorun yok), yan olarak(90 derece dönmüş olarak) gelmektedir bu Android işletim sisteminde geliştiricilerin sık sık yaşadığı bir problemdir. Buna da çözüm olarak kullanıcıya tek tıkla resmi döndürme seçeneği sunulmuştur uygulamada. (Genel bir sorun değil sadece bazı telefonlarda yaşanıyor bu sorun ve çözümü de mevcut dediğim gibi)

Android Studio ile yazılmıştır, gerekli performans optimizasyonları yapılmıştır.

Açık artırma başlangıç 300TL.
Artırma fiyatları: 10, 20 , 50, 100TL.
Açık artırma bitiş tarihi: 08.05.2017

Uygulama İngilizce ve Türkçe dillerini desteklemektedir.

Icon'u da kendim tasarladım herhangi bir telif sorunu olmadan kullanabilirsiniz.
Yani satın aldığınızda herhangi bir reskin vs. yapmanıza gerek kalmayacak, yüklemeye de yardımcı olabilirim.

Screenshotlar:

Bilgisayar Mühendisi
ASO Uzmanı
wmaraci
reklam

• Üyelik 15.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 126
  • Beğeniler 26 / 25
  • Ticaret 14, (%100)
Resim yüklemelerini panelden kapattım şuan çalışmıyor, uygulama için teklifi olan varsa bana ulaşabilir.

Bilgisayar Mühendisi
ASO Uzmanı

batuski batuski WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 82
  • Beğeniler 60 / 21
  • Ticaret 7, (%100)
İstediğiniz fiyata ulaşmazsa açık arttırma iptal mi oluyor? Öyleyse direkt o fiyatı söyleseniz daha mantıklı olmaz mı ? Yanlışsam düzeltin

• Üyelik 15.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 126
  • Beğeniler 26 / 25
  • Ticaret 14, (%100)
Anladım demek istediğinizi ancak açık artırma sonunda satıp satmayacağıma karar vereceğim gelen teklife göre, o yüzden öyle yazdım. Siz teklifinizi verebilirsiniz, eğer uygulamayı denemek istiyorsanız firebase panel'inden yüklemeleri açabilirim. Denediğinizde göreceksiniz zaten basit bir uygulama güzel reklam stratejisi ile iyi yerlere geleceğini düşünüyorum başka işlerim olduğu için satma kararı aldım.
Açık artırma başlangıç fiyatı 300TL.
Bir yerden satın almadım, hiç kimseye satmadım yani alacağınız uygulama tamamıyla özgün, size ait olacak.

Bilgisayar Mühendisi
ASO Uzmanı
wmaraci
wmaraci

cgrclk cgrclk Fortis Fortuna Adiuvat Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 3270
  • Beğeniler 1014 / 1983
  • Ticaret 53, (%100)
Bu şekilde açık artırma yapamazsınız, eğer aklınızdaki fiyata ulaşıncaya kadar satmayacaksanız açık artırma başlangıç fiyatını 300 TL yapabilirsiniz.

• Üyelik 15.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 126
  • Beğeniler 26 / 25
  • Ticaret 14, (%100)
Tamam o zaman öyle yapalım başlangıç fiyatı 300TL olsun, hemen al 300TL demiştim ama ucuz oluyor o şekilde, evet arkadaşlar günceldir açık artırma. 300TL ile başlamış bulunuyor.

Bilgisayar Mühendisi
ASO Uzmanı

• Üyelik 15.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 126
  • Beğeniler 26 / 25
  • Ticaret 14, (%100)
Son gün arkadaşlar satın alabilmeniz için.

Bilgisayar Mühendisi
ASO Uzmanı
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al