wmaraci reklam

Acil satılık iPhone 6s 16GB Gold

4 Mesajlar 797 Okunma
smmexpress

Kayrahan Kayrahan Atatürk Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek E-Ticaret Yöneticisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 484
  • Beğeniler 69 / 117
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba arkadaşlar, acil ihtiyacımdan dolayı iPhone 6s marka 16 GB telefonumu satıyorum.

Telefon da her şey kusursuzdur. Aldığım günden beri kırılmaz ekran koruyucu ve kılıf ile birlikte kullandım. Telefonun hiç bir çalışmayan aksanı vs yoktur. Telefonu Beko dan aldım 2 yıllık garantisi vardı, hala şuan 8 ay garantisi bulunmakta. Faturası, aksesuarları (orijinal olarak kutuda ki orijinalliği ile) her şeyi mevcut.

İstanbul içi elden teslim edip nakit elden almayı düşünüyorum çünkü çok acil nakite ihtiyacım var. Telefonun bire bir resimlerini çekip konuya ekleyeceğim arkadaşlar. Fiyat olarak inanın kafamda bir şey yok, ihtiyacım olmasa zaten satmayacağım. Sahibinden sitesinde ki ortalama olarak satılan fiyatları kontrol ediyorum şuan.

Tekliflerinizi iletirseniz sevinirim. İstanbul içi elden getirilip teslim edilecek, içine dışına sağına soluna rahatlıkla bakabilirsiniz ben cihazıma güveniyorum. Teşekkürler.

wmaraci
reklam

• Üyelik 31.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 484
  • Beğeniler 69 / 117
  • Ticaret 1, (%100)
İlgilenen yok mu arkadaşlar?

Valkyrie Valkyrie Interface Designer / IT Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Interface Designer / IT
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 1365
  • Beğeniler 20 / 195
  • Ticaret 2, (%100)
Ürün resimleri ve fiyatı olmadan satma ihtimallerin az. Ucuz bir ürün değil, garanti durumu belli değil(8 ay var ama fatura bilgisi nerede ?)

Şahsen almayı düşünüyorum fakat satıcıya güvenemiyorum genelde. Hem ürün açısından hem çalıntı olması açısından. Sanırım bende sıfır alıcam :)

the World shall know Pain
Interface Designer / IT

• Üyelik 31.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 484
  • Beğeniler 69 / 117
  • Ticaret 1, (%100)
Çok doğru söylüyorsunuz hocam. Yalnız hepsi var zaten düzgün bir telefonla resmini çekip koyacağım, dediğim gibi İstanbul da olan olursa zaten elden inceler her şeyini, kutusu faturası aksesuarları ile birlikte.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al