freelance iş ilanları

Sitemde Böyle Bir Olay Denedim Sizce Nasıl ?

22 Mesajlar 2.270 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

sokrates sokrates WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmaster | Grafik tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 980
  • Beğeniler 223 / 222
  • Ticaret 61, (%100)
Merhabalar,

Site adresi ÜZDÜN

Yaşanmış,trajikomik,komik Olayları barındıran sitemde bugünden itibaren Sliderler ,Konuların bannerleri ve sitenin tüm alanları içerisinde Gif eklemeye karar verdim. Hostu şişirmemek adına yalnızca konu dışında gif paylaşımları var içerisinde genelde fotoğraf ve yazı içerikleri mevcut zaten. Cache ayarları yapıldığından kullanıcı dostu olarak işlem görmekte. Bu format benim gözüme daha bi iyi geldi ama kullanıcı gözünden görmek daha mantıklı olacaktır. Ayrıca kategorileri domainle eşdeğer tutmak adına Üüzlmelik ve trajikomik , yaşanmış üzücü olaylara daha ağırlık vermeye başladım. Kullanıcı yorumları benim için herzaman 1. planda olduğundan sizin gözünüzde nasıl bir görüntü oluşturduğunu merak ediyorum. Ayrıca siteye getirebileceğim özellik,eklenti,kategori öneriniz, fikriniz varsa benimle paylaşırsanız sevinirim.

Recbook Creative 
wmaraci
reklam

zekaigulin zekaigulin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bu yolun yolcusu
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad Z** K**
  • Mesajlar 362
  • Beğeniler 63 / 65
  • Ticaret 0, (%0)
İlk olarak guzel bir site ismi daha genel olsa guzel olurdu uzdun kızdırdın gibi tek duygu olarak değil de , ikinci olarak onedio anımsattı , 3 olarak mobilde resmiler uzun gorunuyor

KartPazar KartPazar Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ön Ödemeli Kart Satışı
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 1135
  • Beğeniler 160 / 373
  • Ticaret 16, (%100)
Çok enteresan bir hedef kitle seçmişsin kendine. Arama motorlarından hit alabiliyor musun gerçekten merak ettim ? Yani üzücü hikayeler araması yapıp, üzücü hikayeler okuyan insanlar mı var aramızda :D
Hype

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 980
  • Beğeniler 223 / 222
  • Ticaret 61, (%100)
Ön yargılı bakmak yerine önce siteyi inceleyip öyle yorum yapılması taraftarıyım ben :) Sitede yalnızca o tür olayları barındırmıyorum. Kategorilerde yaşamda var psikoloji de var trajikomik, inceleme, ,aşk olaylarıda var ki kategorilere baktığınızda tüm kategorilere makale girişi yaptığımızı görürsünüz :) Ayrıca evet en basitinden Suç hikayeleri aramalarından bile hit alıyorum. :)

Recbook Creative 
wmaraci
wmaraci

KartPazar KartPazar Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ön Ödemeli Kart Satışı
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 1135
  • Beğeniler 160 / 373
  • Ticaret 16, (%100)
http://prntscr.com/f2e0pz

Bakmadan yorum yapmam. Dediğim gibi çok farklı bir kitle hedeflemesi.

• Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 980
  • Beğeniler 223 / 222
  • Ticaret 61, (%100)
Despresif insanlar , psikolojik sorunlu insanlar , agrasif ve mutsuz insanlar Mutlu insanlara istinaden çok çok daha fazla mantıgı ile yola çıktım. Kaldı ki mutlu insanlarında trajikomik trajik olaylara merakı ve böyle mecralarda takılam isteği dikkatimi çekti. Ayrıca üstüne basa basa söylemek isterim genel kitleye yönelik bir sitede oluşturdum. Günde 10-15 makale girip 1 yılda 500 hite anca denk gelebildiğim. ki bu site açılalı birkaç ay oluyor daha ilk aydan genel kitle mantıgı ile yürüyen ve vazgeçtiğim projemin 1 yıllık hitini 1 ayda aldığını gördüm. Sonuç oalrak keyiflede ilgilenmeye devam ediyorum. Bir geri dönüş almasam en azından sıkılır bırakırdım sanırım :)

Recbook Creative 

WPZON WPZON Wordpress Temaları Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Wordpress Tema Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1446
  • Beğeniler 203 / 261
  • Ticaret 37, (%100)
Ben ikide bir wmaracı son konulara bakarken bu uzdun ile ilgili siteye denk geliyorum, çokmu backlink kasıyorsun acaba ? Biraz azalt bence
darknov4

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 980
  • Beğeniler 223 / 222
  • Ticaret 61, (%100)
2 kere site tanıtım açtım (1. Tema ile) 1. temayı rafa kaldırdım 2.Temayı yükleyip öneri isteyip tanıtım kastım zorunlu olarak tema durumunu kullanıcı gözünden görmek istedim.. 3. Ticaret konusu açtım site içerisinde düzenlemeler ve özel yazılım ile alakalı hizmet alımı için. Birde bu konuyu açtım çünkü kullanıcıların sitesinin kasıp kasmadığını görüşlerini görmek istedim. Ayrıca konu açtıktan sonra cevaplarımı aldıktan sonra konu silinmesi için yönetime süreklide mesaj göndererek yayından kaldırılmasını istiyorum. Böyle backlink mi olur yahu ? İyi niyetinden söylüyorsanda teşekkür ederim. Spam reklam kasıyor olsaydımda zaten bunu bu mecrada yapmazdım. Edit: Sitede reklam bile yok.. Ayrıca aylardır aynı konuyu öne çıkarıp çıkarıp duranlar varken benım konuma takılmanıda elestirmiycem :)
WPZON

kişi bu mesajı beğendi.

Recbook Creative 

WPZON WPZON Wordpress Temaları Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Wordpress Tema Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1446
  • Beğeniler 203 / 261
  • Ticaret 37, (%100)
Benim demek istediğim o değil, üzücü olaylar demişsin ona link vermişsin ya demek istediğim o bende eskiden yapmıştım öyle birşey banlamışlardı beni backlink kasıyor diye o yüzden uyarayım dedim, yoksa banane siten gelişsin yükselsin bana ne zararı olacak :)

• Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 980
  • Beğeniler 223 / 222
  • Ticaret 61, (%100)
Yaşanmış,trajikomik,komik şeklinde link vermek backlink değildir hocam :) ayrı ayrı bile kasmamışım. Kolaylık olması açısından oraya vermişim linki ayrı ayrı oluşturmamışım bile . Ama sen bunu böyle algıladıysan baskalarıda algılar diye gene kaldırdım. Yıllardır yaptığım şey ve bu sebepten birker euyarı bile almadım. Öyle bir niyet olsa ona göre işlem yaparım :) neyse yinede teşekkür ederim önerin için.

Recbook Creative 
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al