Teknolojileri.Org ~ Teknolojiye Dair Her şey

5 Mesajlar 569 Okunma
smmexpress

kavez27 kavez27 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Bir Yazılımcı Olarak Girdiğim Projelerde Bulmakta Zorlandığım Kütüphaneleri,Kod Bloklarını v.b Şeyleri Buradan Tamamlıyarak.Proje Geliştiren Arkadaşlar İçin Boş Zamanlarımızda 3 Yazılımcı Arkadaş Olarak Makaleler Üreterek Türkçe Programlama Eksiklerini Bir Nebze Olsun Kapatmak İçin Açtık.

Teknolojiye Dair Herşey -> Siteye Git

wmaraci
reklam

altef4 altef4 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** G**
  • Mesajlar 305
  • Beğeniler 14 / 69
  • Ticaret 2, (%100)
bir yazılımcı olarak neden .io uzantı değil yada neden wordpress yada neden daha iyi bir tema değil düşündürdü

• Üyelik 30.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Sizinde Dediğiniz Gibi Yazılımcı Olarak Bizde Kodlayabilirdik Bizde Daha İyi Bir Tema Yapabilirdik.Biz Hepsine Harcıyacağımız Eforu Kaliteli Makaleler İçin Harcamayı Seçtik Kullandığımız Sistemde Temada Gayet Güzel Tabi Daha İyisini Yapabilirdik.Uzantıya Gelince Hiç Aklımdan Geçmedi .io Sitemiz'deki Makaleler Beğenilirse Neden Olmasın.

eneskamis eneskamis WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisliği Öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 921
  • Beğeniler 42 / 246
  • Ticaret 27, (%96)
Hocam yazılımcıyız demişsiniz, nerede yazılım okuyorsunuz? içerik kısmınıza göre bence biraz yanlış bir isim seçmişsiniz. Ben ismi ilk görünce artık milyon tane olan aynı içeriğe sahip teknoloji sitelerinden sandım.

Hocam bide içerikleriniz pek okunaklı bir şekilde paylaşılmamış. Mesela içeriğiniz direk ortadan bir şekilde başlıyor ancak resimlerde aynı boyutta ve ufak kalıyor. Hani okunacak metnin çekiciliği kalmıyor.

eneskamis.com
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 30.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Sitemiz Daha Çok Yeni Bugün 3.Günümüz :) Bizde Farkettik Sitenin Yapısını Değiştireceğiz.Makale Bölümü Küçük Kalmakta Ve Dar Bir Alanda Yazılar Sıkışık Görünmekte.Piyasadan Farklı Fikirlerimiz Ve Tecrübelerimiz Mevcut.Farklı Şirketlerde Farklı Projelerde Çalıştım Kendim Asp.net,Php,C++,Unity 3d,C#(Masaüstü Programlama),Javascript(jquery),Java,Android Studio Ve Bunlarla Bağlantılı Olan framework'ler Kütüphaneler c#Görüntü İşleme V.b Kütüphanelerde Çalışmalarım Oldu.Tabi Hepsinde Uzman Değilim Ama İçlerinde Uzman Olduklarım'da Mevcuttur.

Asıl Amacımız Aslında İndex Almak İçin Her Konuyu Yazmak Yerine Tecrübelerimiz İle Edinilmiş Google Türkçe Kaynaklarda Az veya Tam Açıklanmamış Konulara Değinerek Yazılımcı Arkadaşlarımızın Bizden Yararlanmasını İstemekteyiz.
Benim Gibi Diğer 2 Arkadaşımında Bilgisi Mevcuttur İlerleyen Zamanlar Fark Yaratabiliriz Gibimize Geldiği İçin Açıktık Milyonda/1 Olmak İstemeyiz :) teknolojileri.org un ilerleyen zamanlardaki neden bu domaini seçtiğimizi açıklayacağımız bir çok işlevi olacağından emin olun

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al