lostyazilim

Adobe'nin Keyword domaini storify.org tarafımca alınmıştır.

3 Mesajlar 649 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

opencartim opencartim Bir Umuttur Yaşamak! Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek E-Sporcu!
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1184
  • Beğeniler 373 / 373
  • Ticaret 26, (%100)
Bildiğiniz üzere adobenin storify.com projesi her gün daha da büyüyor ki, şuanda oldukça kullanıcısı var.

Düşün düşen domainler arasında storify.org'u yakaladım ve hemen regledim.

storify . c o m ve storify . n e t adobenin elinde, storify.org' da düştüğü gibi ben regledim bekleyip başında.

Bu konu hakkında uzmanlarından bilgi bekliyorum, bu domain satmalımıyım, yoksa projelendirmem daha mı mantıklı ?

Esibot da dün premium domainler arasında görünüyordu.

Öneri/Görüş/Fikirlerinizi bekliyorum iyi forumlar.
MesuT

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

impjix impjix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)
Konuyla ilgili bir forum açabilirsiniz bence. Bu servisin tam olarak ne olduğunı bilmesem de bi forum tutar sanki. Mümkünse ingilizce forum

opencartim opencartim Bir Umuttur Yaşamak! Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek E-Sporcu!
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1184
  • Beğeniler 373 / 373
  • Ticaret 26, (%100)

impjix adlı üyeden alıntı

Konuyla ilgili bir forum açabilirsiniz bence. Bu servisin tam olarak ne olduğunı bilmesem de bi forum tutar sanki. Mümkünse ingilizce forum

Storify nedir?
2010'da Web Razzinin Paylaştığı Makeleyi sizin için burda yazıyorum.

Sosyal medya paylaşımlarını bir araya getiren Storify da Qwiki ve OneTrueFan gibi Techcrunch Disrupt‘ta kendini sevdiren girişimlerden. Bir çok sosyal medya kanalından paylaşımların dahil edilebildiği Storify ile kişisel hikayeler oluşturmak mümkün.

Twitter’ın sosyal paylaşım araçları ile benzerlik gösteren Storify’ın amacı bir konu dahilinde istenilen içerikleri biraraya toplamak. Bunu yaparken sadece Twitter ile kısıtlı kalmayan servise Facebook, Youtube ve Flickr gibi servislerden paylaşımlar ile site bağlantıları, RSS ve Google sonuçları eklenebiliyor.

İstenilen içerikler sürükle-bırak ile hikayeye dahil edilirken açıklamalar için html destekli metin alanı da kullanılabiliyor. Hikaye kaydedildikten sonra Twitter ve Facebook’ta hemen paylaşım yapılabiliyor. Özel bir bağlantı verilen hikaye sayfaları aynı zamanda embed kodu ile dışarıya da taşınabiliyor. Storify’ın kendi üzerinde reply ve retweet yapmaya imkan tanıması da hikaye ile kurulan iletişmi kuvvetlendiriyor.

Sosyal paylaşım ağlarından alınan geri bildirimleri paylaşmak için güzel bir uygulama olan Strofiy, karşılıklı konuşmaları listelemek ya da konu odaklı paylaşımlar yapmak için de kullanılabilir. Herhangi bir ücret istemeyen servis hikaye sayfalarına alacağı sponsorlar ile kazanç sağlamayı amaçlıyor.

Şimdilik 2 melek yatırımcıdan 23 bin dolarlık bir fon alan Storify, henüz beta aşamasında ancak ilerleyen zamanlarda dişe dokunur yatırımlar alacak gibi görünüyor.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al