wmaraci reklam
lidertakipci

25 Günde Nasıl Adsense Alınır? (ALINDI)

48 Mesajlar 6.816 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Phantaso Phantaso İçeriklerin Gücü Adına! Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Metin Yazarı & Editörü
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1906
  • Beğeniler 843 / 842
  • Ticaret 119, (%100)

cagatay169 adlı üyeden alıntı

Takip + bir sorum olacak:

Eskiden Youtube'de kanal işleri ile uğraşıyordum. Kazancım belli bir seviyeye geldikten sonra Adsense Türkiye'de ki adresime bir zarf yolladı. O zarfın içindeki kod ile adresimi onayladım ve ilk paramı çektim. Yaklaşık 1,5 - 2 yıl öncesiydi sanırım. Şuan Youtube kanalım yok ancak onaylı Adsense hesabım duruyor. İçinde de 60 tl bakiye kaldı 200 tl olmadan gelmiyor. Şimdi sizin bu konuda anlattığınız Adsense farklı bir Adsense mi? Yani ben şuanki hesabımı kullanabilir miyim sitemde? Yoksa sizin gibi bu anlattığınız adımlar ile yeni bir hesap mı açmalıyım ?

Geçtiğimiz yıl olsa idi kullanırdın. Artık YouTube üzerinden alınan Adsense maalesef ki web üzerinden kullanılamıyor. Siteni panelden ekleyip onaylanmasını bekleyeceksiniz.

wmaraci
reklam

Marnayagmur18 Marnayagmur18 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / K
  • Meslek yazar
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 152
  • Beğeniler 24 / 61
  • Ticaret 1, (%100)
Benim bu konuda anlattığım daha önce aldığım 7 adsense hesabı ile aynı yöntemdir. İhtiyacım olmasa da sırf nasıl alınabileceği ile ilgili adımlara canlı kanlı yol göstermek amacı ile yer verdim. Maksimum süreyi 25 gün + başvuru cevabı süresi olarak belirlemiş olsam da hızlı bir şekilde ındex almayı başarabilirsem bu süreyi 15 günde tamamlamayı umut ediyorum

MagaraAdami MagaraAdami PM atabilirsiniz Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 2814
  • Beğeniler 382 / 974
  • Ticaret 2, (%100)

farukkarahan adlı üyeden alıntı

Telefon kılıfı satarken basit bir e ticaret teması ile wp site kurmuştum. Siteye 20-30 ürün ekleyip üründen kastım sadece fotoğraf. Tam hatırlamıyorum ama 2 hafta sonra başvurmuştum. Halen o adsense i kullanıyorum.

Oda birşey mi hocam ya. Ben mail hesabı alır gibi, direk adsenseye üye oldum. Sitede ne tasarım vardı ne de içerik :)

Konu sahibine gelince ; En iyi bilgi tecrübe edilen bilgidir. Ben Adsense'yi alacağınızı düşünüyorum. Sebebi de ; Niche bir alanda az içerik ve kısa zamanda adsense almak mümkün.

Hatta kategorinizi daha da daraltırsanız daha az içerik ve daha kısa sürede adsense alabilirsiniz. ( Hamilelik değilde, hamile olma süreci ve yöntemlerini anlatabilirsiniz mesela. Doğal yollardan hamile kalma veya tüp bebek, Aşılama ve benzeri bir kaç makale yeterli olacaktır).

Bu nedenle Sektörel içeriklerde adsense almak çok daha basit oluyor ( yukarıda bir arkadaş telefon kılıfı içerikli örnek vermiş)
Marnayagmur18

kişi bu mesajı beğendi.

Okşadıkça insanları, içinden çıkıyor Cini...

• Üyelik 24.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / K
  • Meslek yazar
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 152
  • Beğeniler 24 / 61
  • Ticaret 1, (%100)

cagatay169 adlı üyeden alıntı

Takip + bir sorum olacak:

Eskiden Youtube'de kanal işleri ile uğraşıyordum. Kazancım belli bir seviyeye geldikten sonra Adsense Türkiye'de ki adresime bir zarf yolladı. O zarfın içindeki kod ile adresimi onayladım ve ilk paramı çektim. Yaklaşık 1,5 - 2 yıl öncesiydi sanırım. Şuan Youtube kanalım yok ancak onaylı Adsense hesabım duruyor. İçinde de 60 tl bakiye kaldı 200 tl olmadan gelmiyor. Şimdi sizin bu konuda anlattığınız Adsense farklı bir Adsense mi? Yani ben şuanki hesabımı kullanabilir miyim sitemde? Yoksa sizin gibi bu anlattığınız adımlar ile yeni bir hesap mı açmalıyım ?

Bu adımlar ile site kurup o adsnse hesabına site ekleyip onaylatmaniz gerekecek . Onaylandığı taktirde ise web adsense olarak kazanmaya müsait bir hesabınız olabilir.
cagatay169

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

engellibilgi engellibilgi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Özel Sektör
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 476
  • Beğeniler 17 / 77
  • Ticaret 8, (%100)
Marnayagmur18 çok güzel bilgiler, takipteyim

bende 20 adet makale ile deneme yapmayı düşünüyordum. Üstüne geldi fakat anlamadığım çoğu yerde günde 1-2 makale girin tüm makaleleri aynı gün girmeyin diyor
siz hepsini bir günde grieceksiniz sanırım ?

hangisi doğru

• Üyelik 24.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / K
  • Meslek yazar
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 152
  • Beğeniler 24 / 61
  • Ticaret 1, (%100)
Nasıl isterseniz öyle girin. Benim zamanım varken giriyorum. Önemli olan zamanlama değil. İçeriğin kalitesi ve sitenin ındex almış olması. Hiçbir politikada adsense uygunluk şartlarında böyle bir kural yok zaten. Daha önce de denendi.

Ben 20 makalenin tek bir konu üzerine yazılmadıgı ve 500 kelimeden oluşmadığı sürece onay alınamaz diye düşünüyorum.

Tabii ki onu denemedim ancak benim yöntemim bu ve kısa zamanda gelişmeleri aktaracağım.

noop noop WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek domain alınır-satılır
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 688
  • Beğeniler 73 / 264
  • Ticaret 7, (%100)
engellibilgi genel kanı sizin bahsettiğiniz yönde. ben de her gün düzenli ve hatta aynı saatlerde makale girilmesi gerektiğini duydum. nedeni botların sitenin her gün güncellendiğini görüp sürekli yeni indexler almak için uğramasını sağlamak. index hızınız artacaktır.

bu söylenen doğru olabilir ama ben bir siteme haftada bir bazen iki bazen 10 günde bir yazıyorum ve index almakta sorun yaşamıyorum. belki 1 saat içinde indexlenmiyor olabilir ama aynı gün içinde index alıyorum. bir başka siteme ise hiç yazmıyorum. bir kaç kere yazılarda güncelleme değişiklik yaptım ve yeni yazı eklemediğim sitede aynı gün index değişmişti.

engellibilgi engellibilgi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Özel Sektör
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 476
  • Beğeniler 17 / 77
  • Ticaret 8, (%100)
Marnayagmur18 ve noop bilgi için teşekkürler, peki sizce tema sahifa uygun mudur ?

toplamda 30 adet 250-350 aynı konu eşiğinde makale yazmak yeterli olacak mıdır ? 500 kelime biraz çok gibi geldi

mistikbey mistikbey Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 85 / 25
  • Ticaret 4, (%100)
yararlı bir konu takipteyim.

• Üyelik 24.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / K
  • Meslek yazar
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 152
  • Beğeniler 24 / 61
  • Ticaret 1, (%100)
Sahifa adsense alımı için uygundur. Temada ki yerleşimi kendi sistemim üzerinde nasıl yapılması gerektiğini görseller ile destekleyeceğim. Şayet 30 adet Makale ile adsense alamadım. En kısa yol bildiğin yoldur mantığı ile ilerliyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al