wmaraci reklam
lidertakipci
advertseo
wmaraci reklam

ekolipik ekolipik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 3, (%100)

[B]7/24 İŞLEMLERİN ANINDA BAŞLADIĞI 17 SUNUCUDAN OLUŞAN OTOMATİK SİSTEM[/B]

Uygun fiyatlar ile bayilik ve kişisel kullanım üyelikleri verilecektir.

Aktif Gerçek Türk Takipçi (Max: 30K)
Aktif Gerçek Türk Beğeni (Max: 25K)
Türk Bot Takipçi (Kaliteli Profiller) (Max: 10K)
Türk Bot Beğeni (Kaliteli Profiller) (Max: 40K
Yabancı Bot Takipçi (Max: 750K)
Yabancı Bot Beğeni (Max: 150K)
Yabancı Gerçek Takipçi (Max: 60K)
Yabancı Gerçek Beğeni (Max: 60K)
Video Görüntülenme (Max: 5M)
Türk Video Görüntülenme (Max: 25K)

Fiyatlar ve üyelik hakkında görüşmek için Whatsapp üzerinden Ulaşınız

Whatsapp Destek ve Bilgi Numaramız (Sadece Whatsapp, lütfen aramayınız.)

SİPARİŞ GİRİŞ EKRANIMIZDAN GÖRÜNÜM

Fiyatlar hakkında bilgi almak için öncelikle konuyu detaylıca okuyunuz ve Whatsapp üzerinden bize ulaşınız.

Sistemimiz sadece Instagram hizmetleri içermektedir ve 17 farklı sunucu yani hizmet çeşidi ile en kapsamlı Instagram sistemidir.

Anında Whatsapp destek hizmeti ile soru ve sorunlarınız için hızlı teknik destek imkanımız mevcuttur.

Sistemimizde Üyelik Açtırmak İçin Mutlaka Whatsapp İle Destek Birimimize Ulaşınız

-Sistemimizi kendi profili için şahsi alım yapan yada yüklü miktarlarda takipçi alım-satımı yapan bayiler kullanabilirler.
-Sistemimiz tamamen otomatik çalışmaktadır ve tüm siparişleriniz otomatik olarak işleme alındığı için bekleme süresi yok denecek kadar azdır.
-Whatsapp üzerinden sistemi hangi amaç ile kullanacağınız konusunda sorular sorulacaktır ve sizden kullanım alanınız ile ilgili detaylı bilgi istenecektir.

Whatsapp

Lütfen sistem üyeliği için mümkünse PM ile değil Whatsapp üzerinden ulaşınız. Sistem üyeliğiniz hakkında detaylı olarak görüşmemiz gerekecektir. Sadece uygun görülen kişilere üyelik açmaktayız.

AÇIKLAMALAR

-Sistemimizde farklı seçenek ve özelliklerde toplam 17 adet sunucumuz vardır.

-Sistemimiz doğrudan sunuculara bağlıdır ve girdiğiniz işlemler otomatik olarak başlar ve durum kısmından sipariş durumunuzu anlık olarak takip edebilirsiniz.

-Gerçek Türk Takipçi işlemleri anında başlar, aynı profile toplam 30K 'ya kadar takipçi gönderimi yapılabilir. Profillerin spam filtresine takılma durumu tarafımızca büyük ölçüde çözülmüştür.

-Gerçek Türk Beğeni 'de işlemler anında başlar, aynı içeriğe toplamda 15K 'ya kadar beğeni gönderilebilir. İçeriklerin spam filtresine takılma ve daha fazla beğeni alamama durumu tarafımızca çözülmüştür. Sistemimiz stabildir.

-Bot takipçi ve beğeni konusunda yabancı bot takipçi ve beğeni, yabancı gerçek takipçi ve beğeni, yabancı yüksek kaliteli takipçi, yabancı rus takipçi ve beğeni gibi seçeneklerimiz vardır.

-Yabancı takipçide profilinizi 1 milyon ve üzeri takipçi sayılarına çıkarılabilir. Beğeni konusunda da tek gönderi için 100K civarı beğeni gönderilebilir.

-Beğeni sunucularımızın yüksek gönderim hızı sayesinde gönderilerinizi paylaşım sonrası çok kısa bir sürede yüksek beğeni sayılarına çıkartarak popüler etiketlerdeki popüler gönderiler arasına sokabilirsiniz.

[CENTER]SİSTEMİMİZ HAKKINDA YORUMLAR

altugank adlı üyeden alıntı

Sistemi yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum pek çok sipariş verdim bi kere sorunla karşılaşmadım. Zaten bir sorun olsa dahi whatsapp ile anında yanıt alabileceğimi biliyorum. Başarılılarınızın devamını diliyorum.

MahmutCan adlı üyeden alıntı

Sistemi kullandım. Gayet kaliteli ve hızlı. Takipçiler ciddi anlamda gerçek ve doğallar. İstediğiniz miktarın bi tık fazlasını gönderiyor ve sistem çok hızlı direk sipariş geçer geçmez gönderim yapıyor.

Teşekkürler.

Jackass adlı üyeden alıntı

Sistem çok iyi demo olarak almıştım , şuan kullanmaya başladım inşallah uzun süreler çalışırız.

Teşekkürler :)

NooBisH adlı üyeden alıntı

Hizmet alındı. Hız, kalite ve ilgi tek kelimeyle mükemmel...

Zevstr adlı üyeden alıntı

Sistemi kullanıyoruz bir süredir ne hızda ne takipçilerde sorun yaşamadık uzun zamandır. Teşekkür ediyoruz :)

CanerAtilla adlı üyeden alıntı

Sistemde üyelik açtırdım. seçeneklerin çeşitli olması, hız, sistem hepsi on numara. gayet memnun kaldım. arkadaşlar da gayet ilgili. tekrar çalışmak dileğiyle...

CanerAtilla adlı üyeden alıntı

Çok ilgili ve dürüst bir arkadaş, sisteme gelirsek gayet hızlı kaliteli hatta mükemmel ötesi.

[/CENTER]
Drejaydin

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

fasonbaski fasonbaski Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Reklam Promosyon Baskı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 0 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
İletişim no nedir
ozcankilicc Drejaydin

kişi bu mesajı beğendi.

mzlm42 mzlm42 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Universte Ogrencisi
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
whatsp numaranizi alabilirmiyim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al