wmaraci reklam
lidertakipci

iezbilisim.com yöneticisi burada mı?

28 Mesajlar 3.672 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

apkfriv apkfriv WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek işletme
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 111
  • Beğeniler 115 / 23
  • Ticaret 6, (%100)
adam bedava hosting dagıttı banlandıktan sonra bedava vermiş oldugu hostingde acık cıktı sitelerimi hacklediler daha sonra kendi sitesini kapattı bakım yazdı... vs vs...
Hostidex

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

ismail ismail WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 1177
  • Beğeniler 582 / 325
  • Ticaret 3, (%100)
Hostibo kurumsal bilgilerinizin olması ne kadar önemli? Bir çok ************** sağlayıcısının da belgeleri var. Hatta şu tavuk oyunlarının da eminim belgeleri vardır. Önemli olan müşteri memnuniyeti ve referansı. Tabii ki belgeli işi tercih etmeliyiz ama benim geçici bir durumum vardı. Dostane tutumunuzun yanında başka şeyler de sezdim. O sebeple firmacık dedim. Yoksa siz "kurumsal" belgeleri olan bir firmasınız.
apkfriv Hostidex

kişi bu mesajı beğendi.

Hostidex Hostidex Innovative solutions Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bilişim Görevlisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** P**
  • Mesajlar 360
  • Beğeniler 139 / 138
  • Ticaret 15, (%100)
ismail Haklısınız İsmail bey,piyasa aynı bahsettiğiniz durumda.Belge sahibi olan firmaların bile bu tarz problemler yaşattığının biz de farkındayız.Dosthane yaklaşımımızdan başka bir yaklaşım sergilememiz size veya bize herhangi birşey kazandırmaz, ki bildiğiniz üzere sizinle herhangi iyi veya kötü bir bağlantımız bulunmuyor.Biz sadece,kendi websiteleri üzerinde emek harcayıp daha sonradan bazı firmalar yüzünden emeklerinden olan insanlara uyarı neticesinde sizin konunuz üzerinden yorum yapmak istedik.Yanlış bir şekilde anlaşıldıysak veya size karşı tutumumuz o yönde göründüyse affınıza sığınıyoruz.

Ek olarak mağduriyet olayı yaşasanız bile bunu kurumsal kimliği olan bir firma tarafından yaşamanız,sizin o firmaya daha rahat ulaşabilmenizi,gerekliyse hukuki işlemlerle hakkınızı aramanıza olanak tanır.Bizim hakkımızda şikayetçi olduğunuz veya rahatsız olduğunuz bir durum varsa bizi bu konuda eleştirebilir,düşüncelerinizi rahatlıkla aktarabilirsiniz.Söylediğiniz gibi Ocak ayında kurulan taze bir firma olarak,deneyimli ekibe sahip olmamıza rağmen gözümüzden kaçan durumlar ve eksiklerimiz tabiki de olabilir.Hakkımızda bizim tarafımızdan değil de müşterilerimiz tarafından bilgi almak isterseniz bizlere ulaştığınız takdirde sizlere referanslarımızdan bazılarını ulaştırabiliriz.Aralarından seçtiğiniz herhangi bir müşterimiz ile bizim bağlantımız olmadan konuşabilir ve fikirlerini sorabilirsiniz.

Anlayışınız için teşekkür ediyor,konuyu daha da uzatmamak için burada sonlandırıyoruz.İyi çalışmalar dileriz.
ismail apkfriv

kişi bu mesajı beğendi.

ismail ismail WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 1177
  • Beğeniler 582 / 325
  • Ticaret 3, (%100)

Hostibo adlı üyeden alıntı

ismail Haklısınız İsmail bey,piyasa aynı bahsettiğiniz durumda.Belge sahibi olan firmaların bile bu tarz problemler yaşattığının biz de farkındayız.Dosthane yaklaşımımızdan başka bir yaklaşım sergilememiz size veya bize herhangi birşey kazandırmaz, ki bildiğiniz üzere sizinle herhangi iyi veya kötü bir bağlantımız bulunmuyor.Biz sadece,kendi websiteleri üzerinde emek harcayıp daha sonradan bazı firmalar yüzünden emeklerinden olan insanlara uyarı neticesinde sizin konunuz üzerinden yorum yapmak istedik.Yanlış bir şekilde anlaşıldıysak veya size karşı tutumumuz o yönde göründüyse affınıza sığınıyoruz.

Ek olarak mağduriyet olayı yaşasanız bile bunu kurumsal kimliği olan bir firma tarafından yaşamanız,sizin o firmaya daha rahat ulaşabilmenizi,gerekliyse hukuki işlemlerle hakkınızı aramanıza olanak tanır.Bizim hakkımızda şikayetçi olduğunuz veya rahatsız olduğunuz bir durum varsa bizi bu konuda eleştirebilir,düşüncelerinizi rahatlıkla aktarabilirsiniz.Söylediğiniz gibi Ocak ayında kurulan taze bir firma olarak,deneyimli ekibe sahip olmamıza rağmen gözümüzden kaçan durumlar ve eksiklerimiz tabiki de olabilir.Hakkımızda bizim tarafımızdan değil de müşterilerimiz tarafından bilgi almak isterseniz bizlere ulaştığınız takdirde sizlere referanslarımızdan bazılarını ulaştırabiliriz.Aralarından seçtiğiniz herhangi bir müşterimiz ile bizim bağlantımız olmadan konuşabilir ve fikirlerini sorabilirsiniz.

Anlayışınız için teşekkür ediyor,konuyu daha da uzatmamak için burada sonlandırıyoruz.İyi çalışmalar dileriz.

Yazdığınız şeyin iyi niyetle yazıldığını anladım. Bu sebeple teşekkür ederim. Polemik yapmaya gerek yok, dediğiniz gibi konuyu kapatalım.
apkfriv

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Euphrates Euphrates Bir tutam HUZUR ! Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Error / %&
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 2978
  • Beğeniler 0 / 628
  • Ticaret 119, (%100)
Hostibo Güzel belgeleriniz olan bir firmasınız. Ama bende mesajlarınızı okuduktan sonra bunu söyleme kararı aldım.. Kurumsal bir firma kendisini övmez.. Müşteri memnuniyetleriniz sizin kimliğinizdir.
MagaraAdami ismail MesuT

kişi bu mesajı beğendi.

* Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!

NedimYildirim NedimYildirim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Editör
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad N** Y**
  • Mesajlar 570
  • Beğeniler 29 / 133
  • Ticaret 0, (%0)
Ortalık ************** dolu https://wmaraci.com/forum/sikayetim-var/lepsites-adli-kullanicidan-sikayetciyim-428181.html banlandı

• Üyelik 04.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Error / %&
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 2978
  • Beğeniler 0 / 628
  • Ticaret 119, (%100)
NedimYildirim Şikayetçi olan bendim.. Çocuğun sıkıntısı yoktu sadece biraz iletişim problemi yaşttı ve beni yapamdığım bir şeyle suçladı.. Bunun haricinde çalıştığı bir firma bana verdiği tarihde ödeme yapması gerekirken ödeme yapmamış oda bana güzelce bir mesaj atmayıp mesajlarıma cevap vermeyince bu durumlara getirdi kendini. Ama deseydi ki " Abi alamadım paramı ama şu tarihte vericem" 30 tl bir para degil yani.

* Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!

NedimYildirim NedimYildirim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Editör
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad N** Y**
  • Mesajlar 570
  • Beğeniler 29 / 133
  • Ticaret 0, (%0)
Euphrates ardından forum yöneticilerinin çağrısına da cevap vermeyince kendisini düşürdüğü durum bu şekilde geliyor bize garip biraz, kendisini ifade edebilirdi yine de dikkatli olmak lazım

• Üyelik 04.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Error / %&
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 2978
  • Beğeniler 0 / 628
  • Ticaret 119, (%100)
NedimYildirim Aynen öyle, ama burada ki bazı arkadaşların farklı işlere kalkışması beni rahatsız etti.

Hostidex Hostidex Innovative solutions Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bilişim Görevlisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** P**
  • Mesajlar 360
  • Beğeniler 139 / 138
  • Ticaret 15, (%100)

Euphrates adlı üyeden alıntı

Hostibo Güzel belgeleriniz olan bir firmasınız. Ama bende mesajlarınızı okuduktan sonra bunu söyleme kararı aldım.. Kurumsal bir firma kendisini övmez.. Müşteri memnuniyetleriniz sizin kimliğinizdir.

Bu tarz yaklaşımlarınızdan ötürü bu tarz konulara artık yorum yapmayacağımızı bildirmek isteriz.Yaptığımız açıklamayı kendimizi övmek olarak algılamanıza hem şaşırdık hem anlam veremedik.Kendimizi övdüğümüz kısım hangi kısım bize açıklar mısınız beyefendi ? Neyse ya da açıklama yapmayın böyle yaklaşımlarda bulunmaya devam edin.Bu tarz yorumlara vereceğimiz bu son cevaptır daha fazla hakkımızda konuşulan yorumlara gerek olmadıkça yorum yapmama kararı aldık.Çeşitli polemiklere firmamızı katmamanızı sizden rica ediyoruz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al