wmaraci reklam

Kuluçkaya Seçilmiş Projem İçin Yazılımcı Arıyorum

4 Mesajlar 657 Okunma
wmaraci reklam

MehmetFazilK MehmetFazilK - Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 905
  • Beğeniler 198 / 255
  • Ticaret 30, (%100)
İyi Günler Yaklaşık 2 Ay önce konu başlatmıştım. Projeme Ortak Arıyorum diyerek ancak bir çok kişinin ilgisini çekmedi ve kimse dönüş yapmadı daha sonra İstanbul Leventde workinton isimli merkeze başvurdum gerçekten çok beğendiler ve kuluçkaya kabul ettiler 600 proje içinde. Sadede gelmem gerekirse İstanbul'da yaşayan benim ile proje üzerine çalışacak 3 kişi arıyorum aradığım özellikler ios, android, ve web tabanda yazılım üretebilme biletix ve periscope tarzı bir uygulama olacak ayrıntılara girmek istemiyorum ancak bana katılmak isteyen iyi iş çıkaracağına inanan arkadaşları bekliyorum girişim henüz kuruluş aşamasında olacağı için koşuşturmadan yılmamalı. Ayrıca şirketten %5'lik bir hisse alacaklar bunun yanında yeni bir girişimin tüm tecrübelerini elde edecekler. Yorumlarınızı Bekliyorum.

wmaraci
reklam

OMRCKR OMRCKR www.OMRCKR.com Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Reklam, Yazılım, Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 224
  • Beğeniler 64 / 114
  • Ticaret 5, (%100)
MehmetFazilK bence projene güveniyorsan yatırımcı bul ve finansal yatırım desteği al öyle gir projeye. Bu sayede ekip kurar projenin startını verirsin. İlk etapta ortak bulman zor olur.

Başarılar.

MehmetFazilK MehmetFazilK - Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 905
  • Beğeniler 198 / 255
  • Ticaret 30, (%100)
OMRCKR hocam projeme güveniyorum ayrıca finansal bir sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum ürünü ortaya koyduktan sonra zaten yatırım kendiliğinden gelecektir yazılımı tek başıma yapamadığım için zaten ortağa ihtiyacım var

OMRCKR OMRCKR www.OMRCKR.com Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Reklam, Yazılım, Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 224
  • Beğeniler 64 / 114
  • Ticaret 5, (%100)
MehmetFazilK işte bende bundan bahsediyorum ya :) Eğer projeye bu kadar güveniyorsan bir girişim proje dosyası hazırla ve melek yatırımcıların kapısını çal. Emin ol kuluçka döneminden daha hızlı ilerlersin. Çünkü kuluçka süresi bazı projelerde uzun sürer. Bu dönemde maddi manevi ne kadar güçlü olursan o kadar hızlı sonuca gidersin. Benimki sadece tavsiye.

Türkiye'de ki Melek Yatırımcılara nasıl ulaşırım dersen link işine yarayacaktır. :)
https://angel.co/turkey/investors

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al