wmaraci reklam
lidertakipci

Html sitemde amp nasıl kullanırım?

3 Mesajlar 529 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

seloselo seloselo Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek bilgisayar
  • Konum Rize
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 0 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar rakiplerime baktımki 1. Sayfa 4. Sıraya kadar olan sitelerin hepsi amp kullanıyor demekki seoya faydası var diye düşündüm ki öyledir bende kuklanmaya karar verdim araştırdım fakat ingilizce yazılarla karşılaştım burada bir arkadaş yorum ile anlatabilirmi güzelcene hem arayanlar içinde uygun olur.

wmaraci
reklam

baydogan baydogan En iyi çay Beta Tea'dir. Kullanıcı
  • Üyelik 04.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 266
  • Beğeniler 54 / 66
  • Ticaret 16, (%100)
HTML site derken hocam? Bütün sitelerde HTML kodlar var ama PHP de olabilir, ASP de. Wordpress paneliniz varsa eklentilerde AMP diye aratın, ilk çıkanı yükleyin. Diğerleri için Youtube'da nasıl yapılır videolarını izleyebilirsiniz.

cArleone cArleone WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web master
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad A** M**
  • Mesajlar 226
  • Beğeniler 85 / 59
  • Ticaret 9, (%100)
Site sadece html tabanlıysa,her sayfaya özel amp sayfasını oluşturup,ana sayfalara bunun amp sayfası şu diye belirteceksin.

Amp html diye aratırsan temel şablona ulaşırsın.Bu şablon üzerinden ilerleyerek amp html ile sayfanı oluşturabilirsin.sayfayı oluştururken sürekli kontrol testi yaptır.çok fazla şartı be kuralı vardır.amp html tagları,normal htmlden farklıdır.tüm tagları iyi araştırıp ona göre kullanmalısın.eğer o tagın çalışması için script doayası gerekiyorsa onuda dahil etmelisin.

www.ustaderslik.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al