wmaraci reklam

NATRO'dan hostıng alınırmı ?

52 Mesajlar 7.993 Okunma
smmexpress

Kaplan Kaplan ahmetkaplan.net Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek User Interface Designer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1084
  • Beğeniler 304 / 530
  • Ticaret 4, (%100)
Natro'dan iki kere hosting aldım ikisinde de pişman oldum. İlgi ve alaka sıfır. İletişime geçebileceğiniz kişi var ama çözüm sıfır. Her sorunda ki tek şey "DNS'leri sıfırlamak" başka bir şey bildikleri yok teknik elemanlarının. Aldığım iki hosting paketinde de günde en az 2 (o da benim denk geldiğim) haftada en az 15-20 kopma, ulaşamama sorunu yaşıyordum.

Her iletişime geçtiğimde de DNS'leri sıfırladılar ve tekrar olursa aramamı söylediler aradım ve yine DNS sıfırladılar. :)

Hosting paketim hala aktif ama 3. ayında bırakıp başka sağlayıcıya geçtim rahatladım. Bir daha Natro kullanır mısın desen? Ücretsiz, reklamlı hostingleri tercih ederim. Ama asla Natro tercih etmem.
MesuT

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

noop noop WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek domain alınır-satılır
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 688
  • Beğeniler 73 / 264
  • Ticaret 7, (%100)
film sitesi için zaten kullanmayın.

onun dışında legal bloglarınız için kullanabilirsiniz. ben kullandım bir süre. bir şikayetim yoktu. çok üst düzey bir hosinge de ihtiyacım yoktu. pahalı olduğu için başka firmaya geçtim. domainleri de yavaş yavaş başka firmalara taşıyorum. dns ve whois için ek ücret istemeye başladılar.

müşteri temsilcisiyle de bir işim olmamıştı. altıüstü wp kurup ssl atıyoz üstüne. her firmada yaklaşık aynı işlem oluyor.

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Alınmaz. Ancak parayla wmaraci gibi platformlara reklam verip muhteşem damping gibi kampanyalarla 3-5 dolara hosting satar. Bir sure sonra o müşteriyi de kaybeder.

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com

Aykut Aykut Yaşa Mustafa Kemal Paşa Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 2184
  • Beğeniler 715 / 772
  • Ticaret 32, (%100)
Natro büyük siteler için harika bir firma, ancak küçük çaplı siteler için iyi olduğunu söyleyemem. Özellikle destek konusunda..

wmaraci
wmaraci

Aykut Aykut Yaşa Mustafa Kemal Paşa Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 2184
  • Beğeniler 715 / 772
  • Ticaret 32, (%100)
Lions Kaplan Hanginize inanalım?

Lions Lions WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web-Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1027
  • Beğeniler 366 / 534
  • Ticaret 5, (%100)
Aykut Dostum NATRO babamın oğlu değil ki öveyim ben yıllardır 10'un üstünde bireysel site açıp ilgilenemediğim için kapattım. Ayrıca müşterilere sipariş üstüne yine NATRO dan host + domain alıp site hazırladım. Hiçbirisinde de sorun yaşamadım. Bugüne kadar müşteri hizmetlerini sadece 2 defa aradım. İlk host aldığım zaman yönlendirme yapmayı bilmiyordum gece 3 civarıydı aradım yardımcı oldular. İkinci aramamda ise Whois Bilgilerinden ismi ve telefon numarasını nasıl kaldırırım diye sormak için aradım. Başka hiçbir şekilde işim düşmedi, sorun yaşamadım.
Aykut MesuT

kişi bu mesajı beğendi.

LitmuS LitmuS WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Dijital Web Hizmetleri
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 360
  • Beğeniler 93 / 93
  • Ticaret 10, (%100)
Natroyu sadece domain için kullanıyorum.
netman

kişi bu mesajı beğendi.

Detaylar iftardan sonra 🟢

Kaplan Kaplan ahmetkaplan.net Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek User Interface Designer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1084
  • Beğeniler 304 / 530
  • Ticaret 4, (%100)
Aykut inanmak değil. Bizler sadece yaşadığımız olayları yada memnuniyetimizi yazıyoruz. Turk ******* yada Süperonline gibi düşün. Ben memnun değilken, x kişisi memnun olabilir. Doğaldır. Ben şahsen artık Natro'yu domain için bile kullanmam mesela.
millertekadam

kişi bu mesajı beğendi.

ecarpar ecarpar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek bilişim ve e-ticaret uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 317
  • Beğeniler 23 / 90
  • Ticaret 0, (%0)
alma, ilk sorunda hemen kabat sendedir, siteye girilmez ise sorun sendedir, ftp den giremezsen sorun sendedir asla NATRO da sorun olmaz..

ben sana markum.net öneririm sunucularım bunlarda sunucu bakım hizmeti almamama rağmen destek veriyor adamlar çok sıkışınca..

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Sorun sendedir. Wordpresstedir. Htaccesstedir. Fotoğraf boyutlarındadır. Dosya formatındadır. Senin bağlantındadır. DNS sağlayan firmadadır. VPN sunucundadır. Kaynak kullanımındadır. Yoğunluk yoktur her şey normaldir, sorun yine sendedir.

Bu cevaplar ile ilgili sorununuz yoksa, uygun fiyatlı bir hosting alıp küçük küçük yolunuza devam edebilirsiniz, müşteri temsilcilerini fazla yormayın, gerek yok, cevaplar yukarıda yazdığım gibidir.

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al