wmaraci reklam

Ücretsiz 1 Yıllık .design Alan Adı Alma

4 Mesajlar 920 Okunma
wmaraci reklam

erdemegin erdemegin Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek home office
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 113 / 45
  • Ticaret 3, (%100)
Tasarımcıları bi nebze olsun sevindirebilecek bir haberler karşınızdayım. Bu güzel fırsatı sizle paylaşmasam olmazdı. Şahsen kendimde bu fırsatı değerlendirip webyardımcı için .design alanınıda aldım buradan göz atabilirsiniz. Çok fazla uzatmadan hemen nasıl alabileceğinizi anlatıyım.

Öncelikle buradaki siteye kayıt oluyoruz. Daha sonra ( mail onayını verdiğinizi varsayıyorum ) buraya tıklayarak alan adı için her bir üyeye farklı verilen koda ulaşıyorsunuz. Aşağıdaki resimde gördünüz yazıya geliceksiniz burda use code yazan kısım herkesde farklı olucaktır. Hemen yanında bulunan Claim deal butonuna tıklıyoruz.

Daha sonra istediğimiz alan adını aratıp, aşağıdaki fotoğrafta olduğu gibi Add To Cart butonuna tıklayın. Ödeme sayfasına yönlendirecektir, zaten bir önceki siteden ref sistemi ile geldiğiniz için Use Code kısmında yazan kod, ödeme sayfasında Coupon Code yazan yerde görünecektir eğer görünmüyorsa kendiniz kodu kopyalayıp yapıştırın oraya.

Kupon kodunun girildiği yerde hemen altında bi buton olucaktır yeşil renkte oraya tıklayıp kayıt olun daha sonra mailini onayladıktan sonra domain sizin olucaktır.

Geldik şimdi en önemli ama en kolay kısma. Nameserver yönlendirmek için anasayfada olduğuzu varsayarak ilk öncelikle sağ üst tarafta kullanıcı adınızın bulunduğu yere gelip açılır menüden Domain Management yazısına tıklayalım.

Daha sonra açılan sayfada aşağıda resimde gördüğünüz gibi Authoritative Nameservers yazısına tıklayın, açılan pencereye kullanacağınız nameserver’leri girin yaklaşık 5 dk içinde nameserverler oturacaktır.

İyi günlerde kullanımlar dilerim..

ALINTIDIR: https://webyardimci.com/ucretsiz-1-yillik-design-alan-adi-alma/

Ben 3 tane kayıt ettim
Leomessi.design
Cagatayulusoy.design
Erdemegin.design

Not:Neden LeoMessi , Çagatay Ulusoy aldığımı merak ediyorsanız. Örnek Çagatay Ulusoyun 8m takipçisi var dahada yükselirse .bu adamın giydikleri şeyleri veya fotograflarını paylaştıgı bir site düşünürler belki ilerde diye aldım.

wmaraci
reklam

SametTEKE SametTEKE WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 1524
  • Beğeniler 894 / 646
  • Ticaret 4, (%100)
messi.design boştaydı zaten hocam onu alsaydınız :) Bu arada daha önce bu konu açılmıştı: https://wmaraci.com/forum/alan-adi-bilgi-alisverisi/ucretsiz-domain-kampanyasi-sakin-kacirmayin-432297.html
erdemegin

kişi bu mesajı beğendi.

erdemegin erdemegin Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek home office
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 113 / 45
  • Ticaret 3, (%100)
SametTEKE gormedim hocam pardon facede leo messi yazıyodu o acıdan aldım galeri yapıcam sayfasında pusudayım attıgı ilk postta yapıştırıcam siteyi :D

RoodDawn RoodDawn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek ..
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Kaynak belirterek konuyu paylaştığınız için teşekkürler hocam. Alacak arkadaşlar güle güle kullansın

webyardimci.com - Webmaster, Web Tasarım, İnternet Bloğu
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al