wmaraci reklam
lidertakipci

Facebook hesaplarımı kapatıyor

171 Mesajlar 57.402 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Kayrahan Kayrahan Atatürk Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek E-Ticaret Yöneticisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 484
  • Beğeniler 69 / 117
  • Ticaret 1, (%100)
Bir hesabımda şuan sıkıntı yaşamıyorum çatır çatır gidiyor :) 13k takipçi 4.6k arkadaş sayısı var. Gruplara da paylaşım yapabiliyorum, 5.ayına girdi. Ama bu hesabım dışında açtığım SIFIR kimlikli mobil onaylı hesaplarım 2.günü görmeden kapanıyor. UtkuBrs

Sanırım işin mantığında hesapları açıp hiç bir işlem yapmadan kenarda bekletmek, daha sonra kademeli olarak mobil onay yapmak, kimliği onaylatmak vs geliyor. Biraz aceleci davranıyoruz ;)

hiddet Sen bilirsin dostum ama Twitter da politikasında değişikliğe gitti, güzel bir twitter hesabım hiç bir uyarı askı vs almadan direk silindi. Facebook da alternatif varken Twitter bu konuda daha katı uyarmadan kapatıyor. Ayrıca geri dönüş oranları pek de tatmin edici olmuyor. He çok büyük hesapların olur o zaman bir şey diyemem.

wmaraci
reklam

hiddet hiddet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 20 / 38
  • Ticaret 1, (%100)
Kayrahan Twitter'da denedim ama hit konusunda başarılı olamadım.Düşündüğün çözümün başarılı olup olmadığını yazarsan çok sevinirim.

baydead baydead WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İnsan
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** Ş**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar çektiğiniz sıkıntının aynılarını bizde çekiyoruz. Defalarca denedik yine hesaplarımız kapandı.. İş yaptığımız sayfa hesaplarımız bile kapandı kimlik yolladığımız halde cevap gelmedi.. Bu Facebook son 1 ayda çok büyük güncellemeler getiriyor. Eğer business hesabınız varsa çok dikkatli olun o bile kapanıyor.. Gelelim çözüme. Bir kaç yöntem ile facebook algoritmasını aşmayı başardım gibi. Konu ise basit;

Vpn falan kullanmayın sakın, internet cafe den de hesap açıp bekletmeyin hesabınız yine direk kapanır. Öncelikle güvenilir bulduğunuz hesap satan birisi varsa eğer 2008-2012 hesaplarından satan onlardan alın. Muhtemelen hotmail olacaktır. Güven istiyorsanız sakın Face profilin şifresini dahi değiştirmeyin çünkü yine direk kitleniyor. Satın aldıktan sonra sadece girin yavaş hareketler yapın ve girmeden önce modeminize reset atın. Reset attıktan sonra kesinlikle Chrome'dan Kullanıcı ekle dedikten sonra ayrı bir 0 Kullanıcı 1 Chrome arayüzünde yeni aldığınız Face'i açın veya yeni açtığınız face'i açın. Hareket olarak ( gruplara paylaşım, takipçi kasma, sayfaya yönetici ekleme, reklam verme, vs. 1 hafta sonra falan başlayın) Normal birisiymiş gibi devam edin fake olduğu belli olmasın. Chrome'da Kullanıcı ekle özelliği var bu çok güzel bir şey. Her profilinizi ayrı ayrı kullanıcı ekleyerek açarsanız. Arada bir de modeminize reset atın. Olay baya bir çözülmüş oluyor.

Eğer boşta telefon numaranız varsa hesabı ilk başta onaylamayın çünkü chomre'dan yeni kullanıcı açtığınız için face sizi yeni görüyor robotlar sizi yeni tanıyor o yüzden direk kitlemiyor telefon onayı istiyor o işi ozaman yaparsnız..

Eğer profil satın alırsanız güven vs. derseniz. Hotmaili kendi numaranız ile değiştirin. Buda 1 ay sürüyor 1 ay sonra hotmail sizin elinize geçmiş oluyor buda bilginiz olsun..

enc enc Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek özel bir şirket
  • Konum Rize
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 605
  • Beğeniler 59 / 83
  • Ticaret 0, (%0)
hocam kapanan hesabınız varsa bilgileri pm ile gönderin %95 açtırıyorum ben az önce başka bir forumdan bir hesabını daha açtırdık ve benimde bir tane fake hesap vardı onuda açtırdım birebir facebook yetkilileriyle görüşüyorum sizden isteğim facebook giriş e-mail adresi kapanan hesapdaki adınız ile kimlik numaranızdaki adınızı yazınız son olarak pasaport, eğliyet veya kimlik numaranızın ön yüzünün remi TC numaranızı falan kapatabilirsiniz anne adı baba adı doğum yeri gibi yerleri kapatabilirsiniz

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 09.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek özel bir şirket
  • Konum Rize
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 605
  • Beğeniler 59 / 83
  • Ticaret 0, (%0)
benim de fake hesap vardı 3k yakın üye vardı kapanmıştı facebook yetkilileriyle görüştüm birebir açtılar şuan 5k :D kimlik yolladım açtılar 2 güne kadar mobil onaylama sistemide yaptığında açıyorlar hocam

baydead baydead WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İnsan
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** Ş**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

enc adlı üyeden alıntı

hocam kapanan hesabınız varsa bilgileri pm ile gönderin %95 açtırıyorum ben az önce başka bir forumdan bir hesabını daha açtırdık ve benimde bir tane fake hesap vardı onuda açtırdım birebir facebook yetkilileriyle görüşüyorum sizden isteğim facebook giriş e-mail adresi kapanan hesapdaki adınız ile kimlik numaranızdaki adınızı yazınız son olarak pasaport, eğliyet veya kimlik numaranızın ön yüzünün remi TC numaranızı falan kapatabilirsiniz anne adı baba adı doğum yeri gibi yerleri kapatabilirsiniz

Birebir Facebook yetkilileriyle nasıl görüşüyorsun? Hangi mail o

• Üyelik 31.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 484
  • Beğeniler 69 / 117
  • Ticaret 1, (%100)
İyide enc zaten kimlik onayına gelse iş onu bizde yapıyoruz. Daha o aşamaya gelmeden kapanıyor hesaplar.

Siberdanismanlik Siberdanismanlik Google Adwords Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Google Reklam Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 227 / 228
  • Ticaret 48, (%100)
200 den fazla facebook hesabım var hiç birisi kapatılmadı henüz. umarım böylebir durum başıma gelmez :)

• Üyelik 31.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 484
  • Beğeniler 69 / 117
  • Ticaret 1, (%100)
Graybilisim Hocam sanırım siz hesapları satmak için açıyorsunuz, aktif olarak kullanıyor musunuz bilmiyorum. Bizde ki durum biraz farklı, biz hit gelmesi açısından biraz aktif hesaplar yapıyoruz yada yapmaya çalışıyoruz :) Sizin yaptığınız şekilde yapmak en mantıklısı (kasmıyor kıyıda köşede yıllandırıyorsanız eğer)
Siberdanismanlik

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 09.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek özel bir şirket
  • Konum Rize
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 605
  • Beğeniler 59 / 83
  • Ticaret 0, (%0)

Kayrahan adlı üyeden alıntı

İyide enc zaten kimlik onayına gelse iş onu bizde yapıyoruz. Daha o aşamaya gelmeden kapanıyor hesaplar.

walla kapanan hesabı ben kimlik yolluyorum açıyorlar hocam

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al