wmaraci reklam

godaddy bireysel web sitesi mimarı

11 Mesajlar 1.698 Okunma
wmaraci reklam

Historian Historian WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 186
  • Beğeniler 107 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
arkadaşlar, godaddy bireysel web sitesi mimarı paketi ile sanırım kendi tasarımımızı kendimiz yaratıyoruz. beni hiçbir yazılım memnun etmiyor, hiçbir wordpres temasını dahi beğenmiyorum. kaç tane tema gezdim bilmiyorum. benim gibiler için bu paket ideal olabilir. kendi sitemin her ayrıntısını ben ayarlamak istiyorum.

web işlerinden hiç anlamam. acaba basit midir bireysel web sitesi mimarı ile yeni bir site yaratmak, girişeyim mi :rolleyes:

wmaraci
reklam

Sungmert Sungmert carpe diem ne diyem Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 506 / 407
  • Ticaret 39, (%100)
Sürükle bırak yapılan sitenin sizin "webmaster" hayatınıza hiçbir katkısı olmaz diye düşünüyorum.

cagdasbahadir cagdasbahadir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad Ç** B**
  • Mesajlar 280
  • Beğeniler 14 / 50
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam bunun gibi çok şey var fakat hepsi boş bence o paranın 4/1yle hayalinizdeki projeyi yapabilirsiniz

YASiNHUTAR YASiNHUTAR webhazine.com Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webtasarım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** H**
  • Mesajlar 638
  • Beğeniler 65 / 199
  • Ticaret 40, (%100)
Mevcut temalari beğenmediyseniz buradan daha iyi bir tema yapabileceğinizi sanmıyorum.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 11.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 186
  • Beğeniler 107 / 20
  • Ticaret 0, (%0)

cagdasbahadir adlı üyeden alıntı

Hocam bunun gibi çok şey var fakat hepsi boş bence o paranın 4/1yle hayalinizdeki projeyi yapabilirsiniz

nasıl olacak o peki ?

cagdasbahadir cagdasbahadir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad Ç** B**
  • Mesajlar 280
  • Beğeniler 14 / 50
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam aylık 20 tlymiş 240 tlye güzel şeyler yapılabilir gruptaki arkadaşların yardımıyla tam olarak ne açmayı düşünüyorsunuz

noop noop WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek domain alınır-satılır
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 688
  • Beğeniler 73 / 264
  • Ticaret 7, (%100)
yazılım ve tema mobil uyumlu olduktan ve güvenlik açığı içermedikten sonra gerisi önemli değil. responsive olsun mobilden girenler abuk subuk bir sayfayla karşılaşmasın.

mobil arayüz aşağı kaydırmaktan ibaret. benim ziyaretçilerin %80 i mobil. bu yüzden en basit wp +temayı kullanıyorum.

önemli olan içerik. en az tıkla en fazla içeriğe ulaşmayı hedefliyor ziyaretçiler. 3 tıkta ya da üç kaydırmada aradığını bulamazsa kapatıyor. menüyü sıradışı ilginç bir yere koyarsanız 3sn içinde bulamayan ziyaretçi kapatacaktır siteyi.

bence wp kullanın ve içeriğe odaklanın.

• Üyelik 11.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 186
  • Beğeniler 107 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
o kadar tema aradım, soruşturdum halen istediğimi bulabilmiş değilim. kendim yapsam diyorum en ufak bir yeteneğim yok bu konuda. ne yapsam bilemedim.

yldrmzffr yldrmzffr kacgunkaldi.net Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 148
  • Beğeniler 16 / 45
  • Ticaret 0, (%0)

Historian adlı üyeden alıntı

o kadar tema aradım, soruşturdum halen istediğimi bulabilmiş değilim. kendim yapsam diyorum en ufak bir yeteneğim yok bu konuda. ne yapsam bilemedim.

Hocam yetenekle olduğunu düşünmüyorum bilgi olduktan sonra herşey yapılır. Wordpress teması istedğinizi tam olarak bulamayabilirsiniz ama illaki öyle kullanmak zorunda değilsiniz. Düzenleyerek bambaşka bir tema haline getirebilirsiniz.
Sadece biraz sabır gerekli 1-2 kurs ve internetten alınacak kurslar örn: Udemy den size istediğiniz temayı yapmanıza imkan sağlar. Kurslar falan tamam ama olmadı site yapamıyorsunuz diyelim isteğinize benzer temaları editleyerek istediğiniz biçime getirebilirsiniz.
Yani Web sitesi mimarı, Wix, Jimdo gibi sistemlerle tutunmanız iyi iş yapmanız zor. Müşterilerin öyle istekleri oluyor ki... Bu tür sürükle bırak yöntemleriyle yapamazsınız. Dediğim gibi en temizi 2-3 kurs alıp işi en yakın zamanda öğrenmek.
Historian

kişi bu mesajı beğendi.

yldrmzffr.com
muzaffer@yldrmzffr.com

• Üyelik 11.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 186
  • Beğeniler 107 / 20
  • Ticaret 0, (%0)

yldrmzffr adlı üyeden alıntı

Hocam yetenekle olduğunu düşünmüyorum bilgi olduktan sonra herşey yapılır. Wordpress teması istedğinizi tam olarak bulamayabilirsiniz ama illaki öyle kullanmak zorunda değilsiniz. Düzenleyerek bambaşka bir tema haline getirebilirsiniz.
Sadece biraz sabır gerekli 1-2 kurs ve internetten alınacak kurslar örn: Udemy den size istediğiniz temayı yapmanıza imkan sağlar. Kurslar falan tamam ama olmadı site yapamıyorsunuz diyelim isteğinize benzer temaları editleyerek istediğiniz biçime getirebilirsiniz.
Yani Web sitesi mimarı, Wix, Jimdo gibi sistemlerle tutunmanız iyi iş yapmanız zor. Müşterilerin öyle istekleri oluyor ki... Bu tür sürükle bırak yöntemleriyle yapamazsınız. Dediğim gibi en temizi 2-3 kurs alıp işi en yakın zamanda öğrenmek.

teşekkür ederim hocam. öncelikle ben bu web işlerinde tamamen yeniyim, yetenek bir yana bilgim de yok. mesela mevcut bir tema üzerinde düzenleme yapılabileceğini bile sizden şimdi öğreniyorum. kurs demişsiniz, internet üzerinde eğitici/ücretsiz bu tarz videolarla öğrenmem mümkün olur mu ? veya böyle videolar bulma şansım var mıdır ?

okulumdan dolayı zaten kursa gitme olanağım yok.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al