wmaraci reklam
lidertakipci

En İyi Haber Sitesi Alt Yapısı

13 Mesajlar 2.043 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Muhammedchan Muhammedchan sencesaglik.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Ziraat Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 141
  • Beğeniler 18 / 40
  • Ticaret 12, (%100)

Merhabalar arkadaşlar,

• Haber sitesi sahibi olan kişilerden tavsiyeler bekliyorum.

• En iyi haber sitesi alt yapısı olarak hangi firmayı önerirsiniz?

• Tam anlamıyla bu işe girmek isteyen bir kişi için neler tavsiye edersiniz?

• Haber sitesi kurmak zaman kaybından tutun da zengin olmanın tek yolu yorumlarına kadar farklı görüşlerle karşılaştığım oldu. Sadece uzun yıllar bir sanal ortamda sağlam bir yeri olan haber sitesi kurmak istiyorum.

• Gazisoft temaları çok hoşuma gitti ancak firmanın kendi sitesi bile henüz tam değil. Yarım yamalak site görünce o firmanın hizmetlerinden şüphe ediyorum.

• Haber7 teması gibi bir tema arıyorum.

Tüm bu sorularıma cevap verecek kişilere şimdiden teşekkür ediyorum.

wmaraci
reklam

haber58 haber58 Doğruluk dost kapısı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Bitlis
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 1772
  • Beğeniler 424 / 491
  • Ticaret 47, (%100)
webaksiyon.com kesinlikle alma ...

NETFLIX GURUBUMUZA HEMEN ORTAK OLMAK İÇİN TIKLAYIN

• Üyelik 12.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 141
  • Beğeniler 18 / 40
  • Ticaret 12, (%100)
haber58 siz sitenizde hangi alt yapıyı kullanıyorsunuz?

reaels reaels WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek .
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 550
  • Beğeniler 174 / 157
  • Ticaret 9, (%100)
haber58'i mahvettiler buna bizzat şahidim,abimizede yazdım okuduğum bir haber sitesi idi.

Hocam ben www.haberege.com.tr sahibiyim .
Özgün olmazsan adsense vermiyor. adsense dışındakilerde para vermiyor..
Admatic 1K Hite 50 kuruş veriyor.

Öncelikle ben te bilişim royal tema aldım > 1700 TL (2.EL YANİ HESAP DEVRİ)
AYLIK 206 TL Anadolu Ajansı Ege bölgesi haberlerine para ödüyorum.
Ha şöyle bir artım var . Dilediğim zaman girip haberleri siteye 1 tıkla ekleyebiliyorum.
Resmen zevkine kullanıyorum siteyi , kendime referans olsun diye.

Organic arama yok gibi haber sitelerinde , genelde mobil girişli ve sosyal medya desteklidir.
Ciddi bir sosyal medya ağınız yoksa asla ve asla bulaşmayın. Ben gruplarda paylaşarak günlük 2.5 K felan yapıyorum fazla ilerisine de zorlamıyorum bilerek. Ama 1.5 Aylık siteyim , her şey yavaşça.

Çok yorucu bir sektör , bence ilk etapta wp haber teması alıp kendiniz içerik girerek işi çözebilirsiniz.
Başka sormak istediğiniz soru varsa beklerim.

wmaraci
wmaraci

haber58 haber58 Doğruluk dost kapısı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Bitlis
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 1772
  • Beğeniler 424 / 491
  • Ticaret 47, (%100)

Muhammedchan adlı üyeden alıntı

haber58 siz sitenizde hangi alt yapıyı kullanıyorsunuz?

Şu an site boş yarın bir girişimim olacak bakalım ...

NETFLIX GURUBUMUZA HEMEN ORTAK OLMAK İÇİN TIKLAYIN

omerulvi omerulvi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 99
  • Beğeniler 2 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
www.manset34.com sahibiyim hocam. Wordpress tabanlı bir site. Seo çalışması, hit çalışması gibi bir çok çalışmalar yapıldı. Günlük özgün haber girilmeye çalışılıyor.

Sana tavsiyem bir wordpress üzerine tema alırsan yararına olacaktır. Google'nin yapısına uygun olduğunu söylersem yalan söylemiş olmam sanırım.

Eğer wordpress tabanlı bir site kurmak istersen yada herhangi bir yazılım yaptırmak istersen yardımcı da olurum. Özel mesaj atabilirsin.

Phantaso Phantaso İçeriklerin Gücü Adına! Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Metin Yazarı & Editörü
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1906
  • Beğeniler 843 / 842
  • Ticaret 119, (%100)
Gazisoft V5 gerçekten muhteşem bir yazılım, kesinlikle önerebilirim.

Google Haber siteleri için ayrı bir algoritma geliştirmekte. Yakın bir zamanda ajanslardan çekilen haberlerin hiçbir değeri kalmayacak. Gerek Google News, gerek Arama motorlarından hit alabilmek için özgün içerik gerekecek. Özgün içeriği olmayan haber siteleri birer birer Spam kategorisine alınacak. Bu nedenle büyük bir ekip, özgüven ve sabır gerektirmekte. İlk başlarda Adsense geliri fazla olmayabilir ama ileri ölçekte gerçekten güzel gelir elde edebilirsin.

• Üyelik 12.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 141
  • Beğeniler 18 / 40
  • Ticaret 12, (%100)

reaels adlı üyeden alıntı

haber58'i mahvettiler buna bizzat şahidim,abimizede yazdım okuduğum bir haber sitesi idi.

Hocam ben www.haberege.com.tr sahibiyim .
Özgün olmazsan adsense vermiyor. adsense dışındakilerde para vermiyor..
Admatic 1K Hite 50 kuruş veriyor.

Öncelikle ben te bilişim royal tema aldım > 1700 TL (2.EL YANİ HESAP DEVRİ)
AYLIK 206 TL Anadolu Ajansı Ege bölgesi haberlerine para ödüyorum.
Ha şöyle bir artım var . Dilediğim zaman girip haberleri siteye 1 tıkla ekleyebiliyorum.
Resmen zevkine kullanıyorum siteyi , kendime referans olsun diye.

Organic arama yok gibi haber sitelerinde , genelde mobil girişli ve sosyal medya desteklidir.
Ciddi bir sosyal medya ağınız yoksa asla ve asla bulaşmayın. Ben gruplarda paylaşarak günlük 2.5 K felan yapıyorum fazla ilerisine de zorlamıyorum bilerek. Ama 1.5 Aylık siteyim , her şey yavaşça.

Çok yorucu bir sektör , bence ilk etapta wp haber teması alıp kendiniz içerik girerek işi çözebilirsiniz.
Başka sormak istediğiniz soru varsa beklerim.

Öncelikle yorumunuz için teşekkürler. Dediğiniz gibi iyi bir ekiple girmek gerekiyor bundan dolayı yaz sonuna doğru böyle bir girişimim olacak yada domaini satacağım. Belki alan adı bilgi alışverişi bölümünde görmüşünüzdür iyi bir domain var elimde bunu değerlendirmek istiyorum.

haber58 adlı üyeden alıntı

Şu an site boş yarın bir girişimim olacak bakalım ...

Sitenize şuan bakabildim daha önceden takip ediyordum oldukça başarılı bir siteydi. Umarım kısa sürede tekrar açarsınız memleketimin sosyal ortamda temsilcisi olmasını isterim :)

omerulvi adlı üyeden alıntı

www.manset34.com sahibiyim hocam. Wordpress tabanlı bir site. Seo çalışması, hit çalışması gibi bir çok çalışmalar yapıldı. Günlük özgün haber girilmeye çalışılıyor.

Sana tavsiyem bir wordpress üzerine tema alırsan yararına olacaktır. Google'nin yapısına uygun olduğunu söylersem yalan söylemiş olmam sanırım.

Eğer wordpress tabanlı bir site kurmak istersen yada herhangi bir yazılım yaptırmak istersen yardımcı da olurum. Özel mesaj atabilirsin.

Halihazırda makale yazarlığı ve editörlük yaptığımdan dolayı bir ekip toplayıp bu alana girmek sorun olmayacak ancak söylediğiniz gibi tema konusunda kalıyorum. Wordpress temaları beklentimi karşılamıyor. Gazisoft gibi temalar oldukça hoş görünüyor ancak aynı altyapıyı kullanan birisini bulabilirsem daha iyi olacak. Yorumunuz için teşekkür ediyorum projemi yaz sonu gibi düşünüyorum wordpress teması seçersem sizi rahatsız edeceğim.

Phantaso adlı üyeden alıntı

Gazisoft V5 gerçekten muhteşem bir yazılım, kesinlikle önerebilirim.

Google Haber siteleri için ayrı bir algoritma geliştirmekte. Yakın bir zamanda ajanslardan çekilen haberlerin hiçbir değeri kalmayacak. Gerek Google News, gerek Arama motorlarından hit alabilmek için özgün içerik gerekecek. Özgün içeriği olmayan haber siteleri birer birer Spam kategorisine alınacak. Bu nedenle büyük bir ekip, özgüven ve sabır gerektirmekte. İlk başlarda Adsense geliri fazla olmayabilir ama ileri ölçekte gerçekten güzel gelir elde edebilirsin.

Evet söylediğiniz tema tam istediğim tarzda ancak Gazisoft'un kendi sitesinde hala yapım aşamasında olan kısımların bulunması beni rahatsız ediyor. Yine de haber sitesi kurmak istediğimde Gazisoft ile bir görüşme yapacağım. İçerik konusu özgün her alanda olması gerekiyor. Emek verenlerin ön plana çıkması gerek. Yorumunuz için teşekkürler.

GununBilgeligi GununBilgeligi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Operatorü
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 12 / 21
  • Ticaret 0, (%0)
merhaba.
Peki bu site www.haberpaketleri.com hakkında fikri düşüncesi olan arkadaşlar belirte bilirmi

reaels reaels WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek .
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 550
  • Beğeniler 174 / 157
  • Ticaret 9, (%100)
trt1.org a kurma bence sorun teşkil edebilir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al