freelance iş ilanları

Gece Gölgenin Rahatına Bak - Telif Hakkı Nedeniyle Youtube'dan Kaldırıldı

24 Mesajlar 4.269 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

MagaraAdami MagaraAdami PM atabilirsiniz Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 2814
  • Beğeniler 382 / 974
  • Ticaret 2, (%100)
Şarkıyı begenıp begenmemek önemlş değild de, Şu iyi olmuş diyenler, Şarkıyı Zorla mı dinletiyorlar Size acaba ? (:

Piyasa da bulunan şarkılar herkes tarafından begenılmek zorunda değil. Zamanında Ahmet kaya ya çatal Atıldı, Muslum Gurses'e Keşler dinliyor sadece denildi.

Yapmayın böyle...

Okşadıkça insanları, içinden çıkıyor Cini...
wmaraci
reklam

turkmaxi turkmaxi Webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Planlama
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 893
  • Beğeniler 253 / 253
  • Ticaret 4, (%100)
o ye o ye diye diye gitti eleman

https://www.turkmaxi.org Webmaster Forumu

Tevfik Tevfik tevfik.org Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Satış Pazarlama
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 3623
  • Beğeniler 1125 / 1128
  • Ticaret 73, (%100)

Mağara_Adamı adlı üyeden alıntı

Şarkıyı begenıp begenmemek önemlş değild de, Şu iyi olmuş diyenler, Şarkıyı Zorla mı dinletiyorlar Size acaba ? (:

Piyasa da bulunan şarkılar herkes tarafından begenılmek zorunda değil. Zamanında Ahmet kaya ya çatal Atıldı, Muslum Gurses'e Keşler dinliyor sadece denildi.

Yapmayın böyle...

Hocam işte insanlar beğenmediği için eleştiri yapıyor, kendi fikirlerini sunuyor. Bir sanatçıyı (gerçek sanatçılardan bahsediyorum) dinlerken kimliğini, siyasetini diğer yana bırakırım. Ahmet Kaya tam anlamıyla sanatçıydı bu hiçbir şekilde tartışılmaz. Eğer bir müziği bu ülkede her kesim dinliyorsa gerçek başarıya ulaşmıştır sanatçı. Çağatay Akman konusuna gelecek olursam; maalesef ortada bir emek yok. O nedenle insanların tepkileri bu kadar sert oluyor, ben hiç açıp dinlemedim youtube'den. Ofiste çalışan arkadaşlar açarlardı klibi dinlemek zorunda kalıyordum bazen. Türkçe Rap diye bir kültür var ülkemizde hocam ve bu adamlar kendi beat'lerini, kendi sözlerini, kendi kliplerini sunabilmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Ama hiçbir şekilde tutunamıyorlar, neden? Yaptıkları müzikler, sözler vs. hepsi özgün olduğundan dolayı. Türkçe Rap bazı kitleler tarafından saçma geliyor olabilir ama Yener Çevik'in bir sözünü paylaşayım "Dinleyenler değil, anlayanlar özel."

Konuyu toparlamak istiyorum hemen. Kısacası, eğer emek verilseydi bu işe sonuna kadar destekçisi olurdum. İyi-kötü demez emek var bu işte derdim, ama üzgünüm ki yok.

Saygı ve Sevgilerimle
MagaraAdami Endlore

kişi bu mesajı beğendi.

kişisel bloğ • tevfik.org

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1012
  • Ticaret 3, (%100)
Bi programda bi iki güne tekrar aktif olacak diyordu bakalım olacakmı gerçekten .

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al