freelance iş ilanları

Seo Hk

12 Mesajlar 1.981 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

NegatifeTR NegatifeTR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 87
  • Beğeniler 10 / 17
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba arkadaşlar,ben 12 günlük olan siteye ilk açtığım zaman seo yaptırmaya karar verdim temelini oluşturmak için burdaki bir arkadaştan bir seo hizmeti paketi aldım bana 1 mega seo paketi ile backlink paketi tavsiye etti dün raporlar ulaştı elime bir başka seo uzmanı na anahtar kelimede niye çıkmıyorum diye sordum zamanla çıkarsınız dedi raporu paylaştığım da ilk 500 de niye olmadığımı anlattı çok fazla backlink var ve toplamda google da 298 yandex de ise 69 milyon backlink vardı o yüzden siteyi google cezalandırıyor sanirsam diye aklımızda bir fikir oluştu yaptırdığım seo hizmetini arkadaşa sorduk backlinkler hepsi doğal içerik ekleyin dedi sizce bu ne kadar doğru ?

wmaraci
reklam

EmreBesiir EmreBesiir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 286
  • Beğeniler 16 / 74
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam 12 günlük siteye bunları yaptırırsanız gayet normal, ceza da alır, sıralamadan da düşer. Ben çoğu zaman böyle soru soranlara daha yeni sitelere seo çalışması yapmayın diyorum kendi görüşümce. Tabii seocular ne der bilmem.

NegatifeTR NegatifeTR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 87
  • Beğeniler 10 / 17
  • Ticaret 1, (%100)
Peki üstadım yeni site açanlara ne tavsiye edersin kaç aylık iken siteye seo yaptırılmali

• Üyelik 24.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 286
  • Beğeniler 16 / 74
  • Ticaret 2, (%100)
Tabii forumda benden daha iyi bilen ve işi bu olan arkadaşlar var. Onlar bunları daha iyi bilir fakat kanaatimce içerik yönünden zengin bir site olması gerek zaten içerik yönünden zengin bir site ortalama 2-3 ay sürüyor. Adam akıllı seo yaptırmak için 2-3 ay geçmeli. Tabii site daha yeni olduğu için tanıtımı şimdiden yapabilirsin. (Forumlarda, sosyal medyada vs.)

wmaraci
wmaraci

DeepGloss DeepGloss Bir programcının notları Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Adana
  • Ad Soyad D** D**
  • Mesajlar 970
  • Beğeniler 485 / 236
  • Ticaret 42, (%100)
Hocam ben arkadaşla görüştüm, siteyi vs aldım. İnceleme yaptık, SEO çalışması yaptığı arkadaşın raporlarını da inceledik. Arkadaş " doğal backlink bir şey olmaz " diyerek resmen dolandırmış. Sitede içerik dahi yok fakat +300 TL'nin üstünde bir miktarla bu işinize yarar tarzı öneride bulunmuş. Saçmalık yani, bu çalışmayı yapan arkadaşı da etiketlerseniz kendide tartışmaya dahil olsun.

Ayrıca bu işi yapan forumun en çok satan seocularından birisi. Sonra SEO'cuyuz diye geziyorlar işte.

Nesco Nesco Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 672
  • Beğeniler 23 / 143
  • Ticaret 9, (%100)
içerisinde içerik olmayan 10 15 günlük siteye seo yapan kişi **************dan başka bişey değildir benim gözümde.

Çalışmayı kime yaptırdığınızı paylaşmanızı istiyorum merak ettim bu bildiğin milleti çarpıp sonra dalga geçer gibi konuşan arkadaş kim miş
cagdasbahadir

kişi bu mesajı beğendi.

siyahh siyahh SEO Danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO DANIŞMANI / E.E Mühendisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 2199
  • Beğeniler 771 / 487
  • Ticaret 18, (%100)
12 günlük siteye bu tarz paketleri yaptırmayın.Durun daha siteniz rayına otursun.Özgün girişler yapın yeterli zaten bir kaç ay

• Üyelik 24.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 286
  • Beğeniler 16 / 74
  • Ticaret 2, (%100)
Siteyi ben de merak ettim, o kadar yorum yazdık ama bir bakalım. Site adresini ve Seocunun konu bağlantısını gönderir misiniz?

Aykut Aykut Yaşa Mustafa Kemal Paşa Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 2184
  • Beğeniler 715 / 772
  • Ticaret 32, (%100)
İyice araştırmadan SEO hizmeti almayın kimseden. Artık herkes SEO'cu olmuş. Sizin de hatanız var tabii ki. O kadar erken başlamamalıydınız.

Snews Snews Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Uzmani
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 703
  • Beğeniler 10 / 146
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam 12 gunluk siteye seomu backlink seoda sadece yuzde 3luk kisim ve siz optimizasyon yapmadan icerik anahtar kelimeler h1.2.3.4 taglari resim ayarlari gibi sitenizde ayarlariniz olmadan site coptur ve bana gelenlere sirf seo icin backlink satiyonuzmu seo paketiniz kac para gibi soranlara is etmiyorum burda cok seocu gecinen var guvenlik uzmanida rica ediyorum bu konularda bilgi testi yapmak neler bildiklerini ogrenmek isterim seo nedir guvenlik nedir backlink nedir backlink denilen olay milyonlarca siteye link verme degil maximum google bile yandex bile 20 siteyi kabul eder karsilikli olunca bu konuda seo expertcikler ve seo paketi altinda siteyi cop edenler yuzunden milleti bilgilendirmeden para icin milleti kandiranlar yuzunden forumdan is almoyorum sıkıldim bilgi vermekten mega paket nedir ultra nedir :) her siteye ayni seyler yapilmaz anlayin bunu artik gecmis olsun nediyim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al