wmaraci reklam
lidertakipci

Dertleşme konusu (Gelecek planı)

7 Mesajlar 775 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Voltaren Voltaren www.ZomPir.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 2093
  • Beğeniler 527 / 643
  • Ticaret 0, (%0)
Makalenin okunur olması için kısa ve bölümler halinde yazıcam umarım sıkılmadan sonuna varabilirsiniz :D

Yaşım 18 ve şuan kendimi boşlukta hissediyorum bu güne kadar ne yapmışım diye dönüp arkaya baktığımda koca bir hiçle karşılaştım ve üniversite sınavındada patlak verince işler iyice karıştı. Haftaya LYS var ve sıralamam 500 k (ygs1-sayısal) ne kadar aşşağı çekebilicem bilmiyorum denemelerde patlıyorum matematik 10-15 net arası geliyo 80 sorudan vasatında üstü fen desen bi fizik 10-15 kimya biyoloji yok yani lys dende patlayacağım kesin. Aile baskısı yok asıl sorunda bu uygun bir dille seneye bidaha denersin diyolar bu sene dershaneye gitmedim ygs den çıktım lys için dershaneye gittim yani yarım dönem.

Herneyse asıl konu şu ben okumak istiyorum ama bir yandanda istemiyorum. Küçük yaşta bilgisayarla tanıştım hatırlamıyorum ama büyük ihtimal internette ilk arattığım kelime "internetten nasıl para kazanılır" olmuştur. Ben iş kurmak istiyorum ne biliyim askere giderim gelirim işkurarım ama ne olduğu fark etmez hani bu hayatımızı idare ettirmek için çalışmamız gereken işlerden aylık belirli bir kazancım olsun yeter gibisinden.

Bu güne kadar yaptığım en büyük hata Sporu bırakmak oldu 4. sınıfa giderken falan JUDO'ya başlattılar beni daha o yaşlarda il il geziyoduk müsabakalara çıkıyoduk evde bi düzine madalya var sonra pat SBS(lise geçiş sınavı) var dediler bıraktırdılar noldu patladık saçma sapan bi okula gittik anadolu lisesi sözde. 4 Sene bi anda geçti haftaya mezunuz geçen sene KİCK BOKS'a başlamıştım antrenmanlara bisikletle gidip geliyodum kısa zamanda çok geliştirmiştim kendimi her gün gözüm mor geziyodum okula mor gözle gidiyodum kısa zamanda ünüm yayıldı okulda boksör diye (ufak tefek kavgalarda alışılmışın dışında davrandığım için insanlara ilgi çekici geliyodu :D)dediler üniversite sınavı dedim eyvallah boksuda bırakalım sınavda yine patladık.

Şimdi 1 senemi feda edip çalışmak istemiyorum benim hayalim bilgisayar müh. kazanıp bi kaç proje üstünde çalışmaktı sonra okulu bırakıp işimi kurmaktı zenginlikten değilde bi işim olurdu internet sitem ya da uygulamam ne biliyim home office tarzı freelancer gibi.

Şimdi çok kararsızım hala ümitliyim bu hafta (5-9 arası) seri denem ve akşamlarıda denemelerin çözümü için etüt koymuşlar bakalım nasıl olucak 25-30 matematik yapsam yerleşmem için yeter , ama olmassa gidip besyo okuyum diyorum boş vaktim çok olur spora geri dönerim belki bi derece yakalarım ordan yürürüm.

Planlarım

-Bu arada kpss'yede girdim 73 paun aldım belki bi işime yara bir umut nufuslu tanıdık bulup torp,l yaptırmak lazım gerçi :D
-besyo okuyup spora başlamak
-android kodlamayı öğrenip uzun soluklu projeler gerçekleştirmek
-tavuk çiftliği kurmak(daha önce tavuk besledim evimiz uygun bir arsamızda var)

Yani anlayacağınız keşke hep çocuk kalsaydık .

Finans Haber Portalı : https://www.zompir.com/
wmaraci
reklam

MertUslu MertUslu Estağfirullah Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ademoğlu
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 1022
  • Beğeniler 240 / 291
  • Ticaret 3, (%100)
herkesin hayatının özeti;"keşke hep çocuk kalsaydık."
Voltaren

kişi bu mesajı beğendi.

webteoneno webteoneno WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 341
  • Beğeniler 141 / 225
  • Ticaret 3, (%100)
Türkiye'de yaşıyoruz, sporcu olmak için elinizin,kolunuzun olmasından daha önemli şey sınavlardır.
Sporcu olmak için sporu bırakın eser-yazar falan ezberleyin :)
Voltaren

kişi bu mesajı beğendi.

ChesterFiel ChesterFiel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İnşaat Teknikeri
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 801
  • Beğeniler 86 / 274
  • Ticaret 7, (%100)
Valla çalışmadan hiç bir şey olmuyor ben bunu anladım. Emek verip çalışırsan karşılığını alırsın.
Voltaren

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Nesco Nesco Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 672
  • Beğeniler 23 / 143
  • Ticaret 9, (%100)
dostum annen baban varlıklı degilse öpe öpe çalışacaksın başka yapacak hiç bir şey yok.

Bu yıl olmazsa seneye olur ama hayallerini bırakma ve çalış.

Voltaren Voltaren www.ZomPir.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 2093
  • Beğeniler 527 / 643
  • Ticaret 0, (%0)
Nesco benimde kafamda seneye çalışmak var ama büyük bi karar mantık olarak herşeye bi sene geç kalcam

Finans Haber Portalı : https://www.zompir.com/

Lions Lions WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web-Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1027
  • Beğeniler 366 / 534
  • Ticaret 5, (%100)
Hocam tavuk çiftliği hayali tüm bunları yapana kadar günümüz kazanç popülaritesini kaybeder. En iyisi yazılıma yönelmek.
Voltaren

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al