wmaraci reklam

İNDİRİMLİ SEO PAKETLERİ Böyle Backlink Paketleri Görülmedi 5 TL'den Başlayan PR 9|PR 8|PR 7|PR 6 GOOGLEDE HIZLI YÜKSELİŞ

3.319 Mesajlar 1.619.688 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

swerty111 swerty111 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Yalova
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 625
  • Beğeniler 154 / 107
  • Ticaret 6, (%100)
Detaylar pm

wmaraci
reklam

BerkeAYD BerkeAYD WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 117
  • Beğeniler 11 / 17
  • Ticaret 2, (%100)
Yeni açtığım film sitem için ikinci gün seo paketi aldım. Sitem yeni olduğu için Alexa , google , yandex vs hiç bir arama motoru ve platform da yoktu . Seo paketini aldığım günün ertesi sabahı sitem Alexa da 16M ve TR de daha mevcut değildi . Sayfam yeni olduğu için kullınıcı dahi yoktu . Giriş yapan kullanıcı sayısı toplam 45-50 olmuştu ilk günden . İkinci gün Alexa da 12M TR 119K oldu sitemin günlük tekil hiti 15-20(Giriş yapan kullanıcılar bir kaç film izliyordu en azından) . Fazla uzatmadan sitemin durumunu yazıyım . Aldığım gündendir sitemin hiti ve alexa değeri yükselmekte . Tam bir hafta olduktan sonra detaylı rapor aldım şuan sitem Alexa 49 K Global de 4.6M de ve halen yükselmekte . Arama motorlarından organik trafik almaktayım bazı filmlerim 2.sayfada çıkmaya başladı bile .
Site link : vizyonfilm.org her gün alexa değeri yükselmekte bakabilirsiniz .
Arkadaş işinin hakkını veriyor . Güvenilirdir .

OzTasarim OzTasarim Web Master Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Ö**
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 5 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
PM Alabilirmiyim Hocam.

BerkeAYD BerkeAYD WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 117
  • Beğeniler 11 / 17
  • Ticaret 2, (%100)

BerkeAYD adlı üyeden alıntı

Yeni açtığım film sitem için ikinci gün seo paketi aldım. Sitem yeni olduğu için Alexa , google , yandex vs hiç bir arama motoru ve platform da yoktu . Seo paketini aldığım günün ertesi sabahı sitem Alexa da 16M ve TR de daha mevcut değildi . Sayfam yeni olduğu için kullınıcı dahi yoktu . Giriş yapan kullanıcı sayısı toplam 45-50 olmuştu ilk günden . İkinci gün Alexa da 12M TR 119K oldu sitemin günlük tekil hiti 15-20(Giriş yapan kullanıcılar bir kaç film izliyordu en azından) . Fazla uzatmadan sitemin durumunu yazıyım . Aldığım gündendir sitemin hiti ve alexa değeri yükselmekte . Tam bir hafta olduktan sonra detaylı rapor aldım şuan sitem Alexa 49 K Global de 4.6M de ve halen yükselmekte . Arama motorlarından organik trafik almaktayım bazı filmlerim 2.sayfada çıkmaya başladı bile .
Site link : vizyonfilm.org her gün alexa değeri yükselmekte bakabilirsiniz .
Arkadaş işinin hakkını veriyor . Güvenilirdir .

Sitem ilk haftadan yandexte "vizyon filmleri" kelimesinde 2.sayfada . "Vizyonfilm" kelimesinde 2.sirada

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

NegatifeTR NegatifeTR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 87
  • Beğeniler 10 / 17
  • Ticaret 1, (%100)
Mega + Ultra paketi birlikte aldim arkadaslar 400 tl ye uygun fiyata yaptılar müşterilerle iletisimi cok kaliteli bana ayri katlanmak cok zordur merakimdan her şeyi sorarim 11 . Gün bugün raporu teslim alicaz bakalim wmaracina katilmadan once iletisime geçtiydim kendilerine bugune kadar yaptıkları hizmetleri icin cok teşekkür ederim.

NegatifeTR NegatifeTR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 87
  • Beğeniler 10 / 17
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar kimseye kullak asmadan bu paketleri incelleyip yaptırabilirsiniz cidden ilk açtığım wordpress bloguma hic ic seo yapmadan bu paketi satın aldım tam 13 gün sonra etkisini gösterdi hem çok ucuz hem de etkisinin hemen gösteriyor içinde nerdeyse hiç makale yazı yok içerik yoktu sitem de ve suan 11.siradayim arkadaştan mübarek ramazan ayi cok tessekur ederim ALLAH razı olsun seo ya para saçmıcam artık 10 tl 15 tl backlink paketlerine para vermicem cok saol...

palmara palmara SEO BACKLİNK Kurumsal+ Üye
  • Üyelik 16.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek SEO Hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 594
  • Beğeniler 58 / 57
  • Ticaret 353, (%100)
Pmlere dönüşler sağlanmiştir.

CanimKedim CanimKedim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 115
  • Beğeniler 18 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Mesajım bulunsun. Bana böyle bir şey lazımdı. Firma arıyordum. Geri dönüş yaparım.

Sizi tebrik ediyorum. Böyle güzel çalışma yaptığınız için :).

DeLi1SeY DeLi1SeY 1881 - 193∞, özlemle... Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)
Erdem hocamın numarasını aldım gündüz vakti arayacağım ;)

Belki bir gün dünyadaki tüm kadınları anlayabilirim, ama Google'ı hiç bir zaman anlayamayacağım.

gokahn gokahn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** D**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
İşini son derece temiz ve hızlı yapan bir arkadaş. İlgili ve her türlü soruya cevap aldık, ayrıca sıralamada istediğimiz yükselmeler oldu. Gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al