wmaraci reklam

Ciddi Proje Ortağı Ariyorum

2 Mesajlar 649 Okunma
wmaraci reklam

liva liva WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 2, (%100)
Öncelikle selamun aleykum ve hayırlı ramazanlar cümleten, kısaca kendimden bahsetmem gerek ki durum net anlaşılsın.
Şu anda Endonezya Denpasarda Cezaevinde Mahkumum. Yaklaşık 10 yıl turkiyede ticari anlamda sen tasarım ve programlama yaptım. 5 ay önce burada ortak olacağım kişi yada kişilere açıklayacağım nedenlerden tutukladım. Daha Önce basladigim yurtlar la ilgili bir projemi burada sunulan imkanla ve bu sektörde edindiğim deneyimle tamamlama kararındayım inşallah . 2 adet domaimimiz belirlidir ve jeneriktir. Ortaklarımdan beklentim projenin tanıtımı pazarlanması kısmıdır. Dışarıda olmadigim için bu konuda elim kolum bagli. Yazılıma domaine hostinge yada bana hicbir ücret odenmeyecektir. Bu kısmı ben tamamlayacağım. Bu işin benim için ehemmiyetini hayatı önemini anlaşılır umarım.Detayları konuşuruz tahminim 3 _4 aylık bi özveri ile uzun süreli ciddi bir kazanç kapısı olacak hayırlısı inşallah. Bilmiyorum serbest mi ama whatsapp cvp yazabiliyorum numarayı buraya yazicam
+62 087761566704

Güzel turkiyem Allahi ma emanetsiz

wmaraci
reklam

liva liva WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 2, (%100)
Biraz detay eklemem gerekli, Arkadaslar proje Öğrenci Yurtları ve Apartlarina yönelik bir otomasyon ve yönetim sistemidir . GENEL özelliklerinde benzer projeler var başarılı . Lakin Proje Web + Masaüstü + ve Mobil uygulama olarak 3 ayaktan oluşuyor. Farklı kısımları çok bu yüzden 100 de 70 ini yazmis bulunmaktayım. Endonezya ya gelmeye gerek yoktur. İşi Turkiyede takip edebilecek Müşteri kitlesine Ulaştırıp tanitabilmesi beklenir. Gerekli erguman ve belgeleri ben hazırlarım. Resmi olarak domainlere ve yazılıma da ortak olmuş olacaksınız. Kodları vs ortaklarimla paylaşırım. Hedefimiz çok cüzi ücretle çok kitleye ulaşmak

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al