wmaraci reklam
lidertakipci

Paravanlardan Link Çıkışı

12 Mesajlar 1.669 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

3e2 3e2 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 317
  • Beğeniler 54 / 42
  • Ticaret 11, (%100)
merhaba;

4-5 tane domain aldım hepsi keyword ve hepsine özgün içerik girip hazırladım çapraz link çıkışı yapmak istiyorum

a sitesinde

b.com
c.com

c sitesinde

a.com
b.com

gibi gibi fakat açtığım paravanlar ve domainler henüz yeni ana sitem ise 2.5 yıllık sorum şu açtığım paravanlardan bir birine ve ana siteme link çıkışlarını şimdi yapsam sorun olur mu ? yoksa 1-2 ay bekleyip öylemi yapsam daha iyi olur ? şuan paravanlar index almadı daha googleda yeni açtım indexe gelecek yorumlara göre linklieri ya eklicem yada beklicem

wmaraci
reklam

KartPazar KartPazar Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ön Ödemeli Kart Satışı
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 1135
  • Beğeniler 160 / 373
  • Ticaret 16, (%100)
Bu değersiz sitelerden gelecek linklerin bir anlam ifade edeceğini mi sanıyorsun ?

Aykut Aykut Yaşa Mustafa Kemal Paşa Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 2184
  • Beğeniler 715 / 772
  • Ticaret 32, (%100)
İlk 2 ay içerik girip, 3. ay link çıkışı yapmanız daha doğru olur. Yalnız paravanları da normal siteden ayırmamalı ve profesyonel düşünerek her gün kaliteli içeriklerle güncel tutmalısınız. 3. aydan sonra işe yarayacağından emin olabilirsiniz, ancak paravan sayısını biraz daha arttırmanızı öneririm.
3e2

kişi bu mesajı beğendi.

Nesco Nesco Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 672
  • Beğeniler 23 / 143
  • Ticaret 9, (%100)
işe yarıcak olsa durup durup site acalım link cıkısı yapalım :D

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 26.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 317
  • Beğeniler 54 / 42
  • Ticaret 11, (%100)

BetAjans adlı üyeden alıntı

Bu değersiz sitelerden gelecek linklerin bir anlam ifade edeceğini mi sanıyorsun ?

Türk milleti olarak huyumuzdur hemen olumsuz düşünmek hemen kötülemek. Değersiz olduğunu nerden biliyorsun ? varsayalım gerçektende değersiz böyle bir emeğe değersiz sitelerin kelimesi hoş mu sence ? ikincisi belki ben paravanlara tanıtım alacağım, link alacağım paravanları güçlendirip ana sitemi yükselteceğim ben size benim paravanlarım değerlimi değil mi diye mi sordum başka bir şey mi sordum ?

Nesco adlı üyeden alıntı

işe yarıcak olsa durup durup site acalım link cıkısı yapalım :D

Paravan sitelerin işe yaramadığınımı sölüyorsun ? :D
bluecity

kişi bu mesajı beğendi.

MehmetMasa MehmetMasa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1946
  • Beğeniler 552 / 554
  • Ticaret 40, (%100)
Nesco Paravan sitelerin işe yaramadığını söylemiyor anladığım kadarıyla yeni açılan siteden link çıkışının işe yaramayacağını belirtiyor..
BetAjans Inda belittiği gibi değersiz (yeni açılan) sitelerden link çıkışı işe yaramayacaktır bir süre ana sayfa gibi değer verip geliştirin linkleri sonra çıkarısınız.
(Sayfa sayınızı arttırmaya bakın)

majorty majorty SEO Kullanıcı
  • Üyelik 17.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci (CENG)
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 500
  • Beğeniler 95 / 93
  • Ticaret 66, (%94)
Paravanları iyi kullanabilirsen çok yararını görürsün. Paravanlar arası link dağıtmak yerine her paravana ana site gibi ilgi gösterip güçlendirdikten sonra hepsinden ana siteye link çıkabilirsin. Mesela 3 paravan siten 1 ana siten var. Bu paravanlara yapabileceğin şeyler;

-düzenli içerik girmek (yazılar rewrite değil de tamamen özgün ve en az 300-400 kelime olursa daha iyi olur. Ana siteye nasıl ekliyosan yani.)
-paravanlara ait sosyal medya hesapları açıp içerik girdikçe bu içerikleri sosyal ağlarda paylaşmak.
-ara ara tanıtım yazısı ya da link almak (biraz bütçe gerektirdiği için yapılmaya da bilir.)

2-3 ay sonra paravanlardan ana siteye makale içinden link çıkabilirsin. Anlattıklarım benim yöntemlerimdir herkes aynı şekilde yapmak zorunda değil.
AliTasc1

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 26.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 317
  • Beğeniler 54 / 42
  • Ticaret 11, (%100)
sektör kurumsal onun için makaleler, sürekli içerikler girmem zor. Şuan rakip sitem 5 tane falan paravanı var tek sayfalık 5-6 firma rehberine kaydetmiş domainlerimizin arasında 2 ay yok ama adam her kelimede 1.sırada uzun zamandır gram oynamıyor ben ise 4-5 sıralarda geziyorum. Bu adam burada yazılan hiç bir şeyi yapmıyor ama her kelimede 1.sırada bana bunu anlatacak bir seo uzmanı varsa yardım etsin atayım rakip siteyi baksın neyi var neyi yok.

MagaraAdami MagaraAdami PM atabilirsiniz Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 2814
  • Beğeniler 382 / 974
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba Hocam.
Tavsiyem bir süre beklemeniz ( Şimdi eklesenizde bir sorun olmaz )

Paravan sitelerinizi güncel tutarak ana sitenizin anahtar kelimesine benzer bir kelime ile içerik üretin. Mesela ; Anahtar kelimeniz "Film izle" diyelim. Siz bu paravan sitelerinizin her biriniz bu ana kelimenizin farklı varyasyonlarıyla googlede üst sıralara çıkarmaya çalışın. Mesela A sitesinin anahtar kelimesi "Bedava Film izle" B siteinin anahtar kelimesini "720p hD film izle" gibi.

Önce bu paravan sitelerinizi googlede bellirli bir noktaya getirmeye çalışın ( örneğin ilk 3 sayfa içerisine ). Bunu yaptıktan sonra, Ya farklı zamanlarda aynı tip link alın yada aynı zaman da farklı türlerde link alın ( A sitesinden Film izle, B sitesinden siteadı. com şeklinde mesela )

Aksi halde pek faydasını göreceğinizi sanmıyorum
3e2

kişi bu mesajı beğendi.

Okşadıkça insanları, içinden çıkıyor Cini...

MuscleTower MuscleTower WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 346
  • Beğeniler 73 / 72
  • Ticaret 18, (%100)
Bütün paravanlardan link çıkışı yapmayın paravanda ne zaman istediğiniz kelimede ilk sayfaya girdiyse o zaman link çıkışı yapın hepsinden footer değil 1 siteden footer çıkış, 1 site ile size ait olmayan kişilerin makalesine bağlantı verip bir süre sonra o kişiden link almak gibi yoksa google paravanlarını anlayacaktır
3e2

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al