wmaraci reklam
lidertakipci

Sitemio Front-End'çisini Arıyor! (Tam Zamanlı - FullTime)

5 Mesajlar 829 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

istmark istmark Sitemio.com Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 14 / 13
  • Ticaret 1, (%100)
edit.

wmaraci
reklam

madel madel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci - Web yazılım + Web T
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 8 / 13
  • Ticaret 2, (%50)
hocam yanlış anlaşılma olmasını kesinlikle istemiyorum lakin ülkemizde neden böyle yapılıyor bu durum. Bir işveren olarak bunun cevabını sizden duymak istiyorum. Bir front end ci arıyorsunuz ve back end bilgisi istiyorsunuz. Bu çok enterasan birşey.. Sizide içinde bulundurarak genelleme yapmak istiyorum. Ne yazık kı ülkemizde o kadar çok insan var ki bu duruma maruz kalan ve mecbur olarak öğrenmek zorunda kalan çünkü adamın ailesine bakması gerekli ve bunu sizler daha da zor hale getiriyorsunuz. Çünkü bir fornt end'ciden yazılım bilmesini istiyorsun ve tasarımda yapacağını söylüyorsun aynı şekilde bu back end'ci içinde geçerli bir durum ülkemizde. Neden firmalar sadece kendilerini düşünüyorlar? Ve bu iş sadece bizim ülkemizde böyle biliyor musunuz? Avrupa ülkelerinde bu tamamen yasak bir durum ve o yüzden back endci arkadaşlarımız front end ci arkadaşlarımız ve ülkemiz yazılımda o yüzden 30 yıl geriden geliyoruz. Siz aradığınız personeli bulursunuz lakin bir personelinde işsiz kalmasına sebep olursunuz. Çok yanlış bir düşüncedir bu.

istmark istmark Sitemio.com Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 14 / 13
  • Ticaret 1, (%100)

madel adlı üyeden alıntı

hocam yanlış anlaşılma olmasını kesinlikle istemiyorum lakin ülkemizde neden böyle yapılıyor bu durum. Bir işveren olarak bunun cevabını sizden duymak istiyorum. Bir front end ci arıyorsunuz ve back end bilgisi istiyorsunuz. Bu çok enterasan birşey.. Sizide içinde bulundurarak genelleme yapmak istiyorum. Ne yazık kı ülkemizde o kadar çok insan var ki bu duruma maruz kalan ve mecbur olarak öğrenmek zorunda kalan çünkü adamın ailesine bakması gerekli ve bunu sizler daha da zor hale getiriyorsunuz. Çünkü bir fornt end'ciden yazılım bilmesini istiyorsun ve tasarımda yapacağını söylüyorsun aynı şekilde bu back end'ci içinde geçerli bir durum ülkemizde. Neden firmalar sadece kendilerini düşünüyorlar? Ve bu iş sadece bizim ülkemizde böyle biliyor musunuz? Avrupa ülkelerinde bu tamamen yasak bir durum ve o yüzden back endci arkadaşlarımız front end ci arkadaşlarımız ve ülkemiz yazılımda o yüzden 30 yıl geriden geliyoruz. Siz aradığınız personeli bulursunuz lakin bir personelinde işsiz kalmasına sebep olursunuz. Çok yanlış bir düşüncedir bu.

Siz olayı yanlış anlamışsınız.

Az/çok php bilgisi olması demek back/end kodlattıracağız anlamı taşımaz. Bu fikri nasıl edindiniz anlamadım. Sanırım bunu sürekli şart koşan firmalara denk geldiniz ve konuyu idrak edemeden bizim de öyle olduğumuz kanısına vardınız.

Back/end kodlattıracağız deseydik. Php konusunda uzman ve bilgili derdik. Çünkü kod yazımı "az" ile ifade edilen terimlerle birleştirilecek kadar basit değil.

Az/çok ibaresinden bunu aslında anlamanız gerekirdi. Bundan kastımız php ye yabancı olmamalı bazı durumlarda php kodlarındaki classlara müdahale ederken zorluk yaşamaması içindi.

Emin olun bu ayrıma sizden daha çok dikkat ediyoruz. İşe alınacak arkadaş php kodlamayacak. En iyi bildiği işi yapacak!

webci webci Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 28.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 145
  • Beğeniler 7 / 34
  • Ticaret 12, (%92)
iş verenden çok işarayanın sorunu alsında o durum köyden yeni geldim ne iş olsa yaparım

wmaraci
wmaraci

madel madel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci - Web yazılım + Web T
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 8 / 13
  • Ticaret 2, (%50)
Güzel bir açıklama yaptığınız için çok teşekkür ederim. İlk defa bu konuya hassasiyet gösteren birisiyle karşılaştım. İnşallah hayırlı sonuçlar edersiniz. Evet biraz yanlış anlama olmuş o nedenden ötürü kusura bakmayın
istmark

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al