wmaraci reklam

4 Ayda 15-20K Hitli Film Sitesi Yapıyoruz! Stoklarla Sınırlı - Garantili Hizmet!

53 Mesajlar 7.515 Okunma
wmaraci reklam

theredor theredor kötülerinsin sen dünya Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 696
  • Beğeniler 238 / 238
  • Ticaret 5, (%100)
pm please

wmaraci
reklam

Suwa Suwa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 21 / 11
  • Ticaret 1, (%100)
Duzenleniyor

afazi afazi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 249
  • Beğeniler 91 / 36
  • Ticaret 21, (%100)
Hizmet devam etmekte.

theredor theredor kötülerinsin sen dünya Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 696
  • Beğeniler 238 / 238
  • Ticaret 5, (%100)
hocam başı h ile sonu g ile biten sitenizi takip ediyordum resimde gösterdiğiniz site büyük ihtimalle ona ait bir ss. sorum şu şimdi siz 4 ayda iyi hit alacağını söyliyorsunuz hatta haziran ayında 15k tekil bekliyorum demiştiniz. sitenizi takip ediyorum 10. sayfadan bi filme nasıl 60k hit alıyorsunuz şaşırmıştım biraz daha takip ettim son attığınız filmler max 35 hit alıyordu ve sizde geçen gün domaini değiştirdiniz. şimdi siz o vaatlerinizde o kadar hit alacağımızı söyliyorsunuz biz şimdi sisteminize katılsak ve belli süreden sonra sizin siteniz gibi her attığımız film max 50 hit alsa paramız boşa mı gidecek yani? bu arada yorumu düzeltiyorum şimdi gördüm sitenizin haziran ve temmuz aylarında 20.000 tekil bekliyor diye yazmışsınız fakat son filmlere bakılırsa hatta son 4 - 5 sayfaya max 100 hit gördüm bu arada en çok hit alan filminizi analiz.***.net deki sıra bulucu da izle ve full izle ile arattım fakat ilk 500 de bile bulunmadı. Bu arada sisteminize katılan siteleri de inceledim hitleri hiç normal gelmedi ne bileyilm sitede 8 içerik var ilk attığı içerik 40k+ izlenmiş diye görülüyor çok şaşırdım açıkcası.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 08.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 249
  • Beğeniler 91 / 36
  • Ticaret 21, (%100)
theredor Amacınızı anlayamadım? İlk başta bahsettiğiniz site 1 ay önce satıldı. 2 aylık iken 3000 TL'ye *** üzerinden. Sisteme katılan diğer sitelerden hiç biri olumsuz geri dönüş almadı. Hatta bir kaç tane daha yaptıracaklarını belirttiler. Derdinizi özelden bana ulaştırabilirsiniz. Fakat konu baltalamak ise amacınız. Ciddiye alınmayacak derecede analiz yaptığınızı belirtmek isterim.

onurgner onurgner WM Aracı Kat. Mod.
  • Üyelik 05.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Makale Editörü
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** G**
  • Mesajlar 378
  • Beğeniler 86 / 86
  • Ticaret 7, (%100)
Film sitesi dışında başka siteler de yapıyor musunuz? ad*lt ve teknoloji haber sitesi?

Suwa Suwa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 21 / 11
  • Ticaret 1, (%100)
1 aya yakındır çalışıyorum ve hitim 100 civarı kesinlikle vaad edilenler yerine getirilmiyor alacak arkadaşlara tekrardan düşünmelerini öneririm.
unalank Batuhnrr

kişi bu mesajı beğendi.

unalank unalank WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek güvenlik
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ü** S**
  • Mesajlar 541
  • Beğeniler 53 / 40
  • Ticaret 18, (%100)
aynı şekilde 2 aydır calısıyorum ılk zamanlar 1.5k gordum suan 300lerde site kesinlikle tavsiye etmıyorum artık bi ise yaramıyor..
Batuhnrr

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 08.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 249
  • Beğeniler 91 / 36
  • Ticaret 21, (%100)
Suwa
Öncelikle belirteyim, sizinle muhabbetimiz de sitenizin tamamen kopya içerikler ile dolu olduğunu zor olduğunu ve yeni bir site üzerinden gidişat yapmanızı belirtmiştim. Hitiniz 0 iken 15 gün sonra 100 görmeye başladı ve vaad edilen süre zarfı 4 ay. 15 Günde kopya içerikli bir sitenin 10k hit görmesini bekliyorsunuz. Memnun kalmadığınız da arkanızda desteğiniz de olmalı düşüncesindeyim.

unalank
Ünal Hocam sana da saygımı yitirmek istemem. 1 Aylık bir site ile geldiğin de sitenizin hiti 0'dı sadece iç seo düzenlemelerinden sonra 1k+ hit almaya başladı. Sana başta da belirttiğim gibi, dış seo'da yatırımımız güçlü olmadığında maalesef geri kalıyor. Aynı zamanda vaad edilen süre zarfı 4 ay. Seninle de 2 ay değil, 1 ay boyunca çalıştık. Yeri geldi saatlerce telefonda anlattım. Neler yapman gerektiğini nasıl bir yol izlemen gerektiğini. Sonuçta Google'ın benim amcamın oğlunun değil.

unalank unalank WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek güvenlik
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ü** S**
  • Mesajlar 541
  • Beğeniler 53 / 40
  • Ticaret 18, (%100)
senın dedıgın dogrultuda hala devam ediyorum 2 hafta once foter link aldım ama sonuc aynı bu arada bir konuyada dikkatini cekmek istiyorum aldıgımız bir tanıtım yazısı sıtesı banlı haberın var mı ıkısınıde kontrol et bırının google tarafından banlı oldugunu goreceksın

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al