wmaraci reklam
lidertakipci

Pr Güncellemesi Analiz

41 Mesajlar 6.221 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

hopisu hopisu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Kars
  • Ad Soyad M** O**
  • Mesajlar 519
  • Beğeniler 15 / 78
  • Ticaret 4, (%100)
popüler sayfalarımın çoğu pr 3 olmuş bu arada,bir çok sayfam pr1-2 arasında değer almış.

cografyahane.com
wmaraci
reklam

ALpKaaN ALpKaaN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek WebMaster
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 17 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
http://wmaraci.com/?url=http://berkmuzik.com beyler kopya içerik(ürün markaları) 2 aylık sitedir,sizce bu değerler 2 aylık bu tarz bir site için iyi mi yoksa pr3 olması mı gerekirdi?
0 dan 2 oldu.

Edebiyat ve Türkçe

MichaeL MichaeL Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek web tasarım
  • Mesajlar 138
  • Beğeniler 4 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
şaka gıbıbişe alp kaan.

http http cokkisiselbisey Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek
  • Mesajlar 253
  • Beğeniler 24 / 36
  • Ticaret 0, (%0)
özgun ıcerıklı bır sıte tum sayfaları pr3 :) teknoloji sitesi , blog sıtemde anasayfa harıc tum yazı ve sayfaları pr1 pr2 pr3

wmaraci
wmaraci

ALpKaaN ALpKaaN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek WebMaster
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 17 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
nasıl yyani?

Ek Olarak:

MichaeL adlı üyeden alıntı

şaka gıbıbişe alp kaan.

anlamadım?

Edebiyat ve Türkçe

kucukmedya kucukmedya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 9 / 13
  • Ticaret 1, (%0)
geçen pr güncellemesinde bir sitem sadece hurlist ten aldığım backlinkle pr 4 olmuş tu site bomboş olduğu halde pr 4 olmuştu çok şaşırmıştım bence artık pr için backlink olayı en azından eskisi kadar önemli değil

adaminbirii adaminbirii Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Gazeteci
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 5 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Yeni PR dalgası herkese hayırlı olsun. 3 yıllık bir sitenin sahibiyim. Haber sitesi olunca malum tek kaynaklar ajanslar. Her haber sitesi gibi özgün başlıklar vermeye çogu haberi değiştirmeye çalışsak ta yazarlarımız dışında özgün makale içerik yok. Google'ın PR dağıtımı sırasında haber siteleri bu konuda kafa yoran arkadaşlar için iyi bir kaynak bence. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da 4. PHP yazılım kullanıyorum, sitenin alan adı süresini mümkün oludğu kadar uzatıyorum, ancak 3 yıllık bir site sonuçta. 4'e razı oldum. Ancak burada çoğu arkadaşın ısrarla belirttiği gibi üç aylık siteye PR 6 geldiğini duyunca ki doğru olduğunu kabul etmek durumundayım açıkça google yoğun emek ve içerik üreten siteleri çok fazla ziyaretçileri olmasına rağmen tabirimi hoşgörün "Keriz" yerine koyuyor.
kucukmedya

kişi bu mesajı beğendi.

kucukmedya kucukmedya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 9 / 13
  • Ticaret 1, (%0)

adaminbiri adlı üyeden alıntı

Yeni PR dalgası herkese hayırlı olsun. 3 yıllık bir sitenin sahibiyim. Haber sitesi olunca malum tek kaynaklar ajanslar. Her haber sitesi gibi özgün başlıklar vermeye çogu haberi değiştirmeye çalışsak ta yazarlarımız dışında özgün makale içerik yok. Google'ın PR dağıtımı sırasında haber siteleri bu konuda kafa yoran arkadaşlar için iyi bir kaynak bence. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da 4. PHP yazılım kullanıyorum, sitenin alan adı süresini mümkün oludğu kadar uzatıyorum, ancak 3 yıllık bir site sonuçta. 4'e razı oldum. Ancak burada çoğu arkadaşın ısrarla belirttiği gibi üç aylık siteye PR 6 geldiğini duyunca ki doğru olduğunu kabul etmek durumundayım açıkça google yoğun emek ve içerik üreten siteleri çok fazla ziyaretçileri olmasına rağmen tabirimi hoşgörün "Keriz" yerine koyuyor.

Al bendende O kadar Birilerinin bu işe dur demesi yada türkiye'ninde kendisine has bir kapsamlı nitelikli arama motoru oluşturma zamanı gelmiş ve geçiyor bile bu öyle bişey olmalıki google 'a kafa tutmalı benim görüşüm biliyorsunuz son zamanlarda yandex epeyce bir reklam türkiye'de yaptı yapıyorda burdan çıkacak sonuç adamlar türkiye'deki potansiyelin farkındalar fakat biz hala google derdindeyiz demekki türkiyede adam akıllı bir ne webmaster var ne bu na sponsor olabilecek kurum kuruluş var bu sorunu yine bizler çözmek zorundayız hem google kafası bulanıkken nereye çarpacağını bilmeyen deli dana durumundan faydalanmak bence en mantıklısı söylicek son sözüm budur :)
adaminbirii

kişi bu mesajı beğendi.

umut61 umut61 Grafiker Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ü** Ç**
  • Mesajlar 138
  • Beğeniler 28 / 16
  • Ticaret 2, (%100)

tornado48 adlı üyeden alıntı

Kaliteli backlinler her zaman pr değerinin belirlenmesinde önemli rol oynar... Karşılıklı backlink değişimi veya link tarlasına dönmüş sitelerden alınan backlinkler için söylediğin doğru.

Sana katılıyorum, web sitem için pr değeri yüksel sitelere reklam verdim ilk güncellemede düşündüğümden fazla pr değeri aldım

bilginu bilginu Seo, php, html, marketing professional Kullanıcı
  • Üyelik 13.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Seo, php, html, marketing professional
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad B** Ü**
  • Mesajlar 230
  • Beğeniler 17 / 39
  • Ticaret 11, (%100)
Kendi pr 3 sitemden link verdm 15 gunluk boş siteye pr2 oldu. Etkisi var yani.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al