wmaraci reklam
lidertakipci

Hakksız kazanç lütfen bakın !!!

17 Mesajlar 2.167 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

TRLink TRLink WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 88
  • Beğeniler 27 / 13
  • Ticaret 6, (%100)
Arkadaşlar bir link kısaltma sitemiz var, bir üye gelip burda mobil telefonunun veri bağlantısını kapatıp açmış ve reklam geçmiş, para kazanmış bu şekilde. Helal para yerine geçermi sizce, reklam veren bize reklamı ne diye veriyor sizce ? Başka insanlar görsün o reklama abone olsun diye vermiyormu lütfen bu arkadaşı aydınlatırmısınız birtürlü ikna edemedik.

wmaraci
reklam

Casus Casus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek search
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 884
  • Beğeniler 52 / 237
  • Ticaret 4, (%100)
Mağduriyetinizi anlıyorum ancak, suçu önce kendinizde aramalısınız, o tür hile girişimlerini engellemeniz gerekiyor.
ismail

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 88
  • Beğeniler 27 / 13
  • Ticaret 6, (%100)
Casus Hakklısınız ama engeliyemiyoruz maalesef. Çok geliştirmişler bu işi.

AliTasc1 AliTasc1 www.alitasci.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Grafik&Editör&WP
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 583
  • Beğeniler 45 / 190
  • Ticaret 11, (%100)
Hizmet politikaniz da bu tip durumların tespit edilmesi hususunda yaptirimlariniz siteniz üzerinde kullanıcılara sunulmuş ve önceden üyelik sözleşmesin de yer alıyorsa ve kullanıcı bunu kabul Edip siteye üye olmuşsa hesabını iptal edebilir kazancını ödemeyebilir veya o kazancı hesabından silebilirsiniz. Şayet böyle bir uygulama yapılmamış ve baştan sağma bir üyelik kaydı ile gerçekleşmiş bir durum ise siteniz üzerinde bu tip uyarılar ve üyelik sözleşmesi bulunmuyorsa kullanıcı bu tip yollara başvursa da suçlayacak bir yanınız yok. Sonuç olarak hizmet politikaniz da bunu belirtmemişsiniz. Helal haram kısmına birşey diyemem o kullanıcı ve sizin aranızda olan bir durum fakat ben işin teknik kısmına değindim. Umarım problemsiz halledebilir iki tarafında mutlu olacağı bir sonuca bağlayabilirsiniz.
furkan021 TRLink

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 03.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 88
  • Beğeniler 27 / 13
  • Ticaret 6, (%100)
AliTasc1 Sitemizde gereken uyarıları verdik bunu sayfamızda site şartlarında site içinde bilgilendiriyoruz yalnız dinlemiyorlar.

AliTasc1 AliTasc1 www.alitasci.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Grafik&Editör&WP
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 583
  • Beğeniler 45 / 190
  • Ticaret 11, (%100)
Dinlemiyorlarsa sizde siteniz üzerinde bahsettiğiniz cezaları uygulayabilirsiniz. Bunda kimse size itiraz edemez. Sonuç olarak siteniz üzerinde bunları baştan belirtmişsiniz

daniel1336 daniel1336 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 1338
  • Beğeniler 587 / 525
  • Ticaret 36, (%100)
Casus Online oyunlarda da hile yapılabiliniyor multi hesap vs. açmakta sıkıntı yok lakin yakalanınca banlanıyorsunuz. Bence tartışmaya açık bir durum yok servisi kötüye kullanımdan direkt olarak ban sebebidir.

Adsense reklamlarınıza kendiniz tıklayın, 5-10 arkadaşınıza söyleyin onlarda tıklasın sonra adsense banlayınca sizde şikayet edin kendi reklamlarıma tıklamayı engelleseydiniz tıklamam mümkün olmasaydı kendi reklamlarıma diye.

Veya evde modemi kapatıp açınca sonra adsense reklamlarınıza tıklanınca banlanmıyor musunuz? Tespit ettimi banlıyor. Sizde tespit ettiniz banlayacaksınız.

ulas ulas C# & ASP.NET Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Full Stack Developer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 1403
  • Beğeniler 404 / 404
  • Ticaret 18, (%100)
Link kısaltıp reklamlarınızı kontrol etmek istedim gerçekten helal kazanca önem gösterip göstermediğnize bakmak istedim fakat yüzüm kızararak sitenizi kapattım.

Reklamlarınızın arasında P*rn* arşivi yapan birisinin linki mevcut. Bu tarz birinin reklamını yaparak bu tarz bir reklamdan para kazandırarak zaten haram para yiyor ve yedirtiyorsunuz.
Illuminati

kişi bu mesajı beğendi.

technovenue.com

ismail ismail WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 1177
  • Beğeniler 582 / 325
  • Ticaret 3, (%100)

ulas2016 adlı üyeden alıntı

Link kısaltıp reklamlarınızı kontrol etmek istedim gerçekten helal kazanca önem gösterip göstermediğnize bakmak istedim fakat yüzüm kızararak sitenizi kapattım.

Reklamlarınızın arasında P*rn* arşivi yapan birisinin linki mevcut. Bu tarz birinin reklamını yaparak bu tarz bir reklamdan para kazandırarak zaten haram para yiyor ve yedirtiyorsunuz.

Bende şimdi dediğinizi kontrol etme amaçlı baktım (arşiv için değil :D), o gördüğünüz bölüm bir fotoğraf. Bir yere tıklayınca reklam sitesine yönlendiriyor.

webteoneno webteoneno WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 341
  • Beğeniler 141 / 225
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam helali haramı boşverin böyle iş yürümez siz kazancınıza bakın :)
TRLink Lions

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al